Nadštandardná izba v pôrodnici

17. jún 2020

Ahojte, sú tu mamičky ktoré mali nadštandardnú izbu? Som prvorodička nemám skúsenosti no chcela by som s manzelom ísť do nadštandardnej izby aby tam mohol byt s nami..... Tie čo ste boli samé a niekedy aj z manželom co bolo pre vás lepšie keď ste prvorodička a nemáte skúsenosti?

evalin88
17. jún 2020

@mima1 viem ze ked sa narodila sestra, kukali sme na nu tiez iba cez sklo, na kramaroch, ale to je uz 28 rokov.

lucyluv
17. jún 2020

Ja som bola na apartmane aj s muzom, pri prvom dietati, bolo to fakt skvele, nebola som na vsetko sama, on si tam v pohode normalne pri mne fungoval, navstevy mohli chodit od rana do vecera, vsetkych sme tam zavolali, bolo to super, lebo sme si to v podstate odbili tam a nemuseli ma doma vidiet v bordeli rozbitu :D vlastna kuchynka, chladnicka, jedlo na izbu aj pre muza, mohla som si vybrat ake, aj 2 telky sme mali a obyvacku, kazde rano noviny na stole pre muza super 🙂 Krasna cista velka kupelna, krasny vyhlad, no uprimne, citila som sa ako na dovolenke. Mne to velmi pomohlo, ze som nebola na vsetko sama, alebo ze som nebola s cudzou zenou na izbe, pekne sa mi rozbehlo kojenie, no proste vsetko ako malo byt. Len asi vsade nemaju az takyto nadstandard. Druhy porod som bola v klasickom nadstandarde v statnej porodnici, tam uz muz nemohol byt, ale aj tak to bolo ovela lepsie ako standard, hlavne ta kupelna na izbe a jedlo na izbu, to bolo pre mna velke plus, v pokoji sa najest.

makova333
18. jún 2020

@evalin88 jedine Kramare uz to tak nemaju, Ruzinov a Antolska este stale pozeras cez sklo.

makova333
18. jún 2020

Autorka, ja som bola na nadstandarde, najskor som bola s jednou kockou a ked sa uvolnila VIP izba, tak som sa prestahovala tam. Nelutujem. Pred porodom som bola prijata na standard (skor sa nedalo na nadstandard) a teda to bola hroza 4 zeny na izbe, vecko a kupelka jedno na oddelenie. Esteze som tam bola len jeden den.

hastrmistr
18. jún 2020

Ja som bola pri obydvoch detoch na nadstandarde a musim povedat ze som lepsiu vec urobit nemohla....nikoho dom nepocula na izbe, pokoj, klud ,dieta ma zobudilo len moje, navseteva chodila kedy chcela a odchadzala kedy chcela......vlastne sa zariadis ako chces....inak si predstavit neviem

cianka14
16. feb 2021

@mima1 Ahoj. Rodila si v Komárne? Ja mám termín na 30. apríl a tiež by som chcela mať nadštandard. Len neviem ako to je s tými návštevami teraz. Ty si písala že partner mohol prísť kedykoľvek za vami?

mima1
16. feb 2021

@cianka14 rodila som 2xv TN

kovalovapetra
8. mar 2021

Ja som mala nadštandard pri prvom, dúfam ze sa mi podarí aj pri druhom. Keď som bola hospitalizovana pri ťažkostiach tak mi bolo fajn na klasickej medzi ženami, ale na pôrod som išla preč. Mam rada súkromie, vlastnú toaletu, sprchu, kľud, v noci ma nik nebudil. A ak mám byť úprimná, nie som zvedavá na rôzne holé prsníky a plačúce deti atď. Tak som si užila súkromie so svojím bábätkom a nemusela som sa obzerať ci niekto ma kontrolujr 🙂

zuvelyn
8. mar 2021

Ja som mala nadštandard a bolo to super. Aj ked neboli žiadne návštevy lebo korona. Nie som spolocensky typ a keby sa mi neušiel nadštandard a mala by som na izbe nejaku premotivovanu mamicku co by sa jej huba nezavrela cele dni, asi by som jej velmi rýchlo vysvetlila ze pri mne nepochodí a mali by sme pokazeny pobyt v nemocnici obidve. Pre mna je skor nepochopiteľné ze v roku 2021 sa samostatná izba kde je iba matka s dieťaťom s vlastným sociálnym zariadenim berie za nadštandard, to by malo byt uplne automatické 🤷🏼‍♀️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre