• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poraďte pôrodnicu v Bratislave

15. júna 2009 
Ahojte, mam otazocku... hladam informacie o porodniciach v BA... Rozhodujem sa kam mam ist rodit, ale neviem ... potrebujem nejake infosky, kde to ako prebieha, aki su kde lekari a personal... na akej urovni, vybavenia a sluzieb je ktora nemocnica... prosim poradte mi... Ak poznate nejakych super lekarov alebo tak... nech sa mi lahsie rozhoduje... dakujem :slight_smile:
11. jún 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi ti tuto temu zamknu. Ja som rodila na Antolskej a neviem si vynachvalit!!!
12. jún 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som este llen prvy krat tehotna, ale pocula som tiez o antolskej, ze je suepr, aj lekari, aj cistota, aj pristup, kramare zase dobri lekari a zariadenia, ale ten pristup ... (cistota neviem), ruzinov peklo vsetko (tam som aj 2 krat lezala na operacii a raz na gyn., ak sa to nezmenilo, tak tam by som moc nesla, jedine ze moj lekar by rodil tam ,ale aj tak asi ne ..)
12. jún 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dakujem za infosky... aj ja som viac naklonena k antol... ale este sa rozhodujem na kram... :slight_smile: Na kazdu som pocula aj chvalospevy ale aj sem tam malu kritiku... tak musim este zistovat dalej...
13. jún 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pred piatimi mesiacmi som rodila na antolskej a mozem len chvalit, nemala som ziadneho lekara zaplateneho, ale vsetci boli velmi mili a ochotni, ako na rizikovom, na pôrodnej sale, tak aj na novorodeneckom, mozem len odporucit
14. jún 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja so tiež rozmýšľala,že by som šla rodiť na Antolskú,ale neviem.Prečo im tam zomreli v máji 2 ženy pri pôrode,ako sa to mohlo stať v takej dobrej nemocnici? :confused: :unamused: :astonished: Počula som o tom,ale neviem čo sa stalo.. :confused: :confused:
14. jún 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veľa skúseností s pôrodnicami je rozpísaných v téme PôRODY, jedna celá téma je na antolskú... tak mrkni tam... :slight_smile:
14. jún 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lorine vsade su plusy a minusy..ja som trikrat rodila na Kramaroch a som spokojna...zalezi akeho lekara a sestricky vymaknes...su tiez ludia, moja sestra teraz rodila pred troma tyzdnami a jeden den tam mali 20 porodov..takze cely personal bol znacne vypluty...nestazujem sa na pristup, mne sa tam paci novorodenecke a ze mas babatko pri sebe, a vsetko ta naucia ako sa on starat a dokonca moze ist aj ocko okupat babatko :wink:
svagrina rodila v ruzivnove a tiez bola spokojna aj s lekarom aj so sluzbami...ale nic ti nebrani aby si si isla osobne pozriet porodnice... :wink:
15. jún 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok