Pôrod v Martine

martinusik91
24. okt 2013

Potrebovala by som vediet ako to tam chodi.Boli ste si pozriet nemocnicu pred porodom?Ako to tam je s epiduralkou?Treba si ju dopredu zajednat? Dakujem 😉

martinusik91
autor
24. okt 2013

@blahowoman a keby som tam prisla pred terminom zacala rodit predcasne tak by mi hadam tu epiduralku dali nie?

blahowoman
24. okt 2013

@martinusik91 no nedali ak by si nemala papier o zaplateni. Ja lezala na sale a mala zapl.len manzela pri porode tusim 30€ to stalo a nemohol sa na mna pozerat ako sa trapim tak mi ju bezal kupit,lebo bez zaplatenia by mi ju nedali. Bohuzial ale kym dosiel,uz som tlacila hlavicku. Takze nam peniaze pekne vratili.

loknicka
24. okt 2013

epiduralka sa musi zaplatit dopredu ako pise blahowoman a ak by si ju nepotrebovala peniaze spatna vratia... mne to oznamili ked som uz rodila...

martinusik91
autor
25. okt 2013

@blahowoman
@loknicka jaaj ale tak mne staci vediet ze ked tam pridem a poslem manzela zaplatit ju tak mi ju potom daju 😉

loknicka
25. okt 2013

len si treba zistit ci sa da platit kedykolvek pocas dna ale asi nie... v podstate si ju mozes zakupit aj teraz a ked ju nebudes potrebovat tak Ti peniaze vratia... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre