• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

27. februára 2017 
@daniela02 uprimne???? byva prazdna - aj ja som sa tam dostala ako slepa kura k zrnu - na navstevu ku mne mal prist primator, tak sa nemocnica nechcela dat zahambit, tak ma dala na nadstandardku :D
18. jún 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tigrica182 super,take vyznamne navstevy mavas :D
19. jún 2012 o 06:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniela02 podarilo sa - co ti poviem :wink: :slight_smile:
19. jún 2012 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka24 ahoj,ako si dopadla na tom gluko teste :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: islo to?? :sweat_smile: :sweat_smile:
19. jún 2012 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniela02 Dani co sa nepytas ? Sak ja tam bola s Miskou :grinning: este dodam ze je brutalne horuco v tej izbe :wink: ale sestricky chodia jak okolo malovaneho vajca okolo teba :wink: Ja som bola maximalne spokojna :slight_smile:
19. jún 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klobucik ta uvidime,svokra mi akurat vybavuje kyseleho
19. jún 2012 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dede28 práve kukám, že som som napísala hovadinu :grinning: idem až zajtra :sweat_smile: dám vedieť :wink:

@daniela02 a čo si tak zmenila rozhodnutie? nemala si v pláne šacu? Keď je nadštandard. izba voľná, tak nie je problém, ale dopredu sa nedá rezervovať, iba keď budeš mať šťastie, ale to asi budeš :wink:
19. jún 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka24 podla recenzii som zmenila, ja som mala vybrateho porodnika, dohodla som sa predbezne s Dankovcikom, ale rastislavka kde on rodi, nema velmi pozitivne ohlasy a ja stale zastavam nazor, ze po porode su dolezitejsie sestrickya trosku pohodlie nez doktor co ta odrodi
20. jún 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambulka24 rezervovat sa da :wink: ja som mala dopredu rezervovane , keby som nemala tak sa clovek nedostane lebo si tam davaju sestricky svoje zname :unamused:

@daniela02 sestrickz su tam fajn :slight_smile: mile ochotne stale sa chodia pytat ako sa citis :wink: aj na pooperacke aj na sestonedeli :slight_smile: co sa tyka sprchy a wcka , tak sprchu mas na izbe , ale na wcko musis mimo izby :grinning: ale su urobene na druhej strane nove sprchy aj wcka ktore su zamknute a cierne huby tam maju zakazane chodit , kluc je na poslednej izbe a tam si ho chodis brat , tak aspon nieco :slight_smile:
20. jún 2012 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klobucik jej tak super, ano na sestricky som pocula velmi pozitivne ohlasy , aj ze sa staraju, aj ze su mile :slight_smile:
20. jún 2012 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klobucik :confused: tak ja som bola v tom, že sa rezervovať nedá, že prídeš, je voľná tak ideš...no zlé info :sweat_smile:

@daniela02 v starej je to v pohode, aj ja tam pôjdem zas :sunglasses: aspoň čo to prerobili, tak sa tam bude človek inak cítiť, teda dúfam :sweat_smile:

@dede28 no mám to za sebou :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: voda bola "v pohode" :grinning: dalo sa to vypiť, ja som to skoro ex-la, nech to mám z krku skôr :sunglasses: aj mi to tam celkom rýchlo zbehlo oproti prvému tehu :wink: takže som tu, žijem :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2012 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka24 no super,dufam,ze aj ja to takto zvladnem :grinning: :grinning: som sa dnes objednavala,3.7.idem :sweat_smile: :sweat_smile:
20. jún 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a kde sa hlasi na prijem v starej aj nove nemocnici? Napr, ked uz rodis, tak kde treba ist? Ci len "buchat" na prve dvere, resp. ist na oddelenie a povedat?
21. jún 2012 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merilin v novej nemocke na 9 posch ked vystupis z vytahu, tak mas hned zvonceky a tam si zazvonis na porodnu sal, sa ti ozve sestricka a povies, ze ides na porod a ona si po teba pride k dveram do porodnickeho traktu ...
22. jún 2012 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ktore chodite k dr Ligusovi neviete od kedy ma dovolenku?
22. jún 2012 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak my už to máme za sebou :slight_smile: narodil sa nám chlapček-3830g a 52 cm :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. jún 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mirka12011 dovolenku ma od 29.6. - 11.7.
23. jún 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@veji jej dakujem si pomohla velmi
23. jún 2012 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka12011 jej dobra otazka,lebo ja som tiez chcela vediet kedy ma dovolenku :slight_smile: :grinning:
23. jún 2012 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcovka1 co stretneme sa tam? :D
23. jún 2012 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kde v monobloku robia ctg?a treba brat aj moc,ci to uz neprebieha ako poradna??
24. jún 2012 o 18:29  •  čaká bábätko, termín má v júli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkapresov CTG robia na 9.poschodí :wink:
24. jún 2012 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka5 tinka a dvere na ctg sa kde nachadzaju?ja len ci to najdem hned alebo mam prist v predstihu :slight_smile:
24. jún 2012 o 19:14  •  čaká bábätko, termín má v júli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniela02 ahojky ja som bola na starej porodnici od 24.januara do 4.marca tohto roku :sweat_smile: bolo to veľmi dlho,no pri takom skvelom personale aky je na starej porodnici,som to zvladla.Naš maly anjelik sa totiž chcel na svet dostať v 34.tt Lekari nas podržali a tie skvele sestričky nam určite veľmi pomohli aj čo sa psychiky týka.Milé,usmievave,so super prístupom a nakoniec to bolo korunované bonusom rýchlim porodom do hodiny so všetkym pri ešte skvelejšich porodnych asistentkách.Môžem len staru porodnicu odporúčať :grinning: Držim palčeky aby to aj u teba tak skvele dopadlo :grinning:
24. jún 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka12011 jasne :slight_smile: dame kavu,aby nam to rychlo zbehlo :grinning: :grinning:
24. jún 2012 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcovka1 mozme aj kolac k tomu :D:D:D co ti treba preventivu? ja tam nebola 2 roky hihi uz by sa partilo :D
25. jún 2012 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/534305_3299190959142_782155516_n.jpg?dl=1 mamicky, ktore nemate este na dnesne dopoludnie program a chcete ho stravit s detickami aktivne ...
25. jún 2012 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkapresov nájdeš to hneď na chodbe po pravej strane.....
25. jún 2012 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte - babule ktore mate take cca rocne deturence, kdeze s nimi chodite na vylety tu v okoli PO? proste niekde kde sa nieco deje.. hm?
25. jún 2012 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka5 a to ctg su len pasy,alebo sa robi aj sono a cela poradna?naposledy mi naleho merali asi pred mesiacom tak by ma celkom zaujimalo aky valibuk uz je z neho..a este mam jednu otazku,nahodou kde ma ordinaciu dr.pitonak nevies? ;)
26. jún 2012 o 08:12  •  čaká bábätko, termín má v júli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok