Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

zanna28
14. máj 2010

Nooo masabi ja sa chystám do monobloku a veru môj termín klope na dvere 😉 už keby bolo po tom.....

monfat
16. máj 2010

zanna zajtra čakáme ako to s tebou tí doktorikovia naložia 😉 tak daj vedieť, ale podľa mňa tam už ostaneš, takže asi neodpovieš 😉

katka22r
16. máj 2010

noo cakame aj na sms 😉

sysa282
16. máj 2010

ahojte vsetky chcem sa opýtať ci je v presove nejaky bazen pre babatka alebo mieco take

katka22r
16. máj 2010

sysa www.kidfit.sk ja tiez chcem zacat chodit s laurou ale sama? 😒

zanna28
16. máj 2010

Babky, no jasne, že dám vedieť, len dúfam, že budem mať čo dať vedieť 😀

olienka12
17. máj 2010

ten kidfit mi pride hrozne drahy.. pocakame este mesiac dva a pojdeme do normalneho bazena niekam ....

janinah
17. máj 2010

bazenik pre bábetká je v škôlke na Važeckej ul. na Šváboch

janinah
17. máj 2010

a v lete je super v Pavlovciach,bazén pod lesom,aj detský,na kopci koníky,krásna prechádzka......

olienka12
17. máj 2010

janinah ale studena voda v pavlovciach

olienka12
19. máj 2010

tak som si zistovala ako je to s bazenom na vazeckej. bolo tam plavanie batoliat mala to p.Lukacova,prenajimala si bazen, ale uz to nie je tam pre verejnost p.lukacova je teraz v kid fite a to je to kde 10lekcii stoji 100eur...

sysa282
20. máj 2010

kid fit je na budovatelskej ulici bola som tam pozriet ale bol utorok tak mali snitacny den pojdem zajtra tak vam napisem

katka22r
20. máj 2010

oki

sysa282
23. máj 2010

tak bola som tam vyzera to tam dobre...plati sa 120€ to vychadza tak na 3mesiace ked tam budem chodit raz do tizdna tak katka ak chces tak mozme spolu........zo zaciatku bude len vo vani a od 6mesiaca v bazene.....mi sme sa uz prihlasili v pondelok ideme prvy krat..........

katka22r
23. máj 2010

sysa jaaj do kid fitu?noo tak ale my zacneme az od pol roka... 😒

sysa282
27. máj 2010

katka tak mozno sa tam potom stretneme.......bola som tam len raz ale naucila som sa tam take veci mam uz tretie dieta a tolko veci robim zle vela tam naucia ako drzat dieta ako kupat dieta spravne bola som milo prekvapena

sysa282
27. máj 2010

a neviete eja uz ma nieco?

maruska.mac
7. jún 2010

Ahojte. Chcem sa opytat tych co ste teraz niekedy rodili v monobloku, ako to tam teraz vyzera? A este sa chcem opytat, ci neviete tel. cislo na CTG(niekde som ho stratila) Dakujem

katka22r
7. jún 2010

maruska.mac pod aj do sukromnej temy presovske maminky tehulky aj netehulky 😉
ja som rodila v januari ale vraj to tam teraz malovali ale celkom pohoda ako v nemocnici 😀

anicka20
13. jún 2010

ahoj Katka22r nemozem sa pridat k vam do sukromnej skupiny?Bola by som velmi rada

adka48792
13. jún 2010

ahoj maruska.mac jasom rodila pred 13mesiacmi v presovskom monobloku a strasne som chcela ist do ke do sace ale chcela som rodit tak že ked to namna príde...a nie napichaná vyvolávackami...a tak som bola v monobloku ale akože lekári a sestricky su výborný co sa týka stravy je strasná,postele su vysoké a ešte po porode sa na nu vytrepat 🙂 🙂 ale boli sme tam 5dní takže v pohodke 🙂 🙂 bola som na izbe s dalsími 2 babami aj som bola rada lebo sme kecali...tak nám rýchlo zbehol cas,malu som si mohla vziat na izbu kedy som chcela bola zdravucká takže nebol problém návstevy si mohla mat kedy si chcela..
a prv som chcela ist na nadstandartnu izbu je tam telka trosku lepsie vybavenie a stojí len pár korun ale je tam len jedna 🙂 🙂
a akurát bola mesiac obsadená to bolo trochu komické že je len jedna inak v pohodke ja odporucam..
ale kolkoludí tolko názorov 🙂 🙂

monfat
20. jún 2010

čo tu už nikto nechodí ??? ☹

blsicka
20. jún 2010

ahoj, ja mam termin v polke augusta, rozhodla som sa pre monoblok, o 2 tyzdne idem na prve stretnutie s porodnikom. Podla posledneho ULTR to vyzera na cisarsky rez, pretoze mam vraj menej plod.vody a baby je otocene KP / zadockom dole / doktorka povedala ze ma menej miesta a ze sa uz asi neotoci....ale moze sa to aj zmenit. ale podla vlastnych pocitov, by som chcela rodit cisarskym. Uvidim ako sa dohodnem s Dr, co on na to. Veci do porodnice som si zacala pomaly pripravovat, ale este vlastne nic nemam....

olienka12
20. jún 2010

@blsicka z kp sa moze otocit aj tesne pred porodom mne sa otocil v 38 a tiez som uz vody mala pomenej..ale ja som nakoniec bola na sekciu ale kvoli inemu. Koho mas porodnika?

olienka12
20. jún 2010

@blsicka ja som tusim videla tvoje foto zo svadby na fb 🙂 len rozmyslam koho mame spolocneho priatela 🙂))

terezkami
21. jún 2010

ahojte, ja mam termin 19. 9. tak som sa zacala pozerat po takejto teme. Vobec nemam sajnu ako to chodi tu v presove, aki su porodnici, ci si mam niekoho vyberat alebo to necham na nahodu. Inak videla som, ze tu chodila aj masabi s katkou. S nimi som si pisala v teme tehotna po potrate. Tak by som sa mozno s vami chcela opat skontaktovat. tak baby ak tu sem tam chodite ozvite sa, budem rada 😀 😀 😀

blsicka
21. jún 2010

@olienka12 ano je to mozne, ze sa otoci..ale pravdu povediac...ratam s cisarskym🙂 porodnika mam Dr.Adama, o 2 tyz. mam s nim prvu konzultaciu ... tak sa s nim poradim. ako to bolo u teba po cisarskom ? bola si v celkovej narkoze ?

olienka12
21. jún 2010

@blsicka jj v celkovej, chceli mi pichnut spinal,ale nepodarilo sa. Da sa to zvladnut tyzden po som ani nevedela,ze som rodila,resp. citila som brucho len pri vstavani z postele. teraz sem tam pri zmene pocasia citim jazvu,ale inak pohodicka.
najhorsi zazitok fraxiparinove injekcie proti zrazaniu krvy ☹ 😒 😠

katka22r
21. jún 2010

@blsicka adam?heh dobry dr,len ten je za normalne porody,ale ked net pomoci aj cisarsky uznava 😀

janderka
22. jún 2010

ahojte baby, chysta sa niekto rodit do starej nemocky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre