• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Antolská

13. mája 2017 
prosim vas kocky kde najdem zoznam porodnikov na antolskej!dakujem
14. jan 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikuska265 Dr. Bertoldovu vrelo odporucam!
14. jan 2012 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kobolova ahoj,prave si tak pozeram prispevky a pozeram, ze sme spolu lezali na izbe - aj ked len chvilku, kedze si isla domov. :slight_smile:
14. jan 2012 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauricka no tak vyhral obycajny box a radsej som si stavila na nadstandartnu izbu... ale tak podarilo sa, ze nikto prave nerodil... :slight_smile:
14. jan 2012 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nikuska265 nasi chodili v standardnych navstevnych hodinach 15-17h., cez vikend 14-17h., ale z vedlajsej nadstandardky som manzela pocula uz aj o jednej... Ale ak sa nahodou zdrzal po 17h., tak to uz sestricky somrali... bola vecera a tak...
15. jan 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chaine na nadstandarde? trojnasobna mamina? :slight_smile:
15. jan 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@effkaa vsetko dobre prajem :slight_smile:
15. jan 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte kocky, neviete nahodou tel. cislo a ordinacne hodiny na doktorku Malovu? Pocula som ze to je velmi mila pani doktorka :slight_smile:
16. jan 2012 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suzanne77 dr. Malova tam byvala v ordinacii v r 2009 v stredu 9-12, ultrazvukova ambulancia c.d.24, t.č. 02/68672618
16. jan 2012 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem :slight_smile:..obvolam si to a uvidim co mi povedia :slight_smile:
16. jan 2012 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suzanne77 v stredu byva na ambulancii 26 doobeda :slight_smile: a ano, naozaj je skvela :wink:
16. jan 2012 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suzanne77 ahoj prosim dovolala si sa na to cislo? dakujem :slight_smile:
16. jan 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vdaka :slight_smile: .V stredu hned volam :slight_smile:
16. jan 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ellit, este som nevolala, kaciatko mi poslala ze v stredu je na 26, tak si zavolam priamo tam..ciselko, aspon co som si teraz kuk je 02/ 6867 2619
16. jan 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, mate skusenosti, alebo rodili ste niekto u MUDr. Redechu? dakujem
16. jan 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stacinka
@kafoditka
@dzovana
Baby, to je sranda. Doktora Janka poznám ešte z čias vysokej školy, keď sme sa kamarátili (po škole sa už naše cesty rozišli). A vtedy bol presne taký akého ho dnes opisujete ako lekára. Ešte si spomínam, ako ma povzbudzoval, keď som mala problémy s frajermi :grinning: a ako ma pozval na zmrzlinový pohár na pokec :slight_smile:
A máte pravdu, gynekológia bola už vtedy jeho sen! Takže nepochybujem, že si svoju prácu robí dobre. Vždy bol veľmi milý, citlivý, až normálne uvažujem, že by som ho brala za pôrodníka.
Ale zase..neviem si predstaviť, že by ma rodil kamoš :grinning:
16. jan 2012 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@akova
@bibi1711
@andelok ahojte maminy vsimam, ze ste priblizne tyzdnami tehotenstva na tom tak isto ako ja, chcela by som sa vas spytat ku komu chodite na antolskej do poradne a ako ste s nim/nou spokojne, ja tam idem teraz v pondelok a neviem si vybrat ku komu mam ist :(
16. jan 2012 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikolet_89 , ja chodim k dr. dubcakovej. spokojna som...ale ona nerobi pondelky, len utorky ma poradnu a piatok len hodinku a pol. ale je velmi mila. nevyhoda je, ze ma vela porodov zazmluvnenych a tak sa na nu stale dlho caka...hocikedy ju odvolaju na operacku a my cakame. posledne dva razy skoro 5 hodin a potom 2 hodky...
16. jan 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi1711 dakujem Bibi tak to si este necham hadam poradit ak sa niekto ozve, lebo cakat tak dlho to by som tam asi nevydrzala :/
16. jan 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikolet_89 , nemusi to byt pravidlo...len taka je moja posledna skusenost,ale co sa tyka pristupu, absolutna spokojnost...:slight_smile:
16. jan 2012 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikolet_89 tak ako Bibi aj ja chodim k Dubčakovej :wink: mne vravela, že chce ešte aj štvrtky mavať poradnu, lebo tie utorky ma uplne plne.. ale od kedy, to nepovedala... ono každeho doktora môžu odvolať k pôrodu a čakaš potom, ja som raz išla k Oravcovi, a tiež sme čakali kym pride.... :unamused:
17. jan 2012 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kobolova ano, trojnasobna mamina s Lukaskom. :slight_smile:
17. jan 2012 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akova a ved jasne to si clovek nevyberie, no som zvedava koho tam chytim
17. jan 2012 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikolet_89 su tam štyri ambulancie a nie v každej budu ordinovať, vždy si najskor zaklop a spytaj sa či ťa vezmu, alebo sa spytaj bab čo tam budu čakať, ku komu idú... ja som tam zažila aj maminu, ktora chodila od dverí k dverám a vždy ju sestrička poslala inde... :rolling_eyes: Ak neuvažuješ o zazmluvnení konkrétneho dr. tak je to asi jedno ku komu budeš chodiť do poradne...
17. jan 2012 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akova to si aj ja myslim, zeby to malo byt jedno...
17. jan 2012 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@chaine a vsetko v poriadku? nasa 2,5 r. slecna, odkedy som dosla z porodky, sabotuje poobednajsi spanok, jak by utal, a dovtedy spavala 2 hod. a to som ju musela este budit... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takze "poobedia predychavam"... a tak by som si zdriemla... :grinning:
17. jan 2012 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikuska265 ja som chodila do rizikovej poradne k Mudr. Bertoldovej a napokon to vyslo tak, ze akurat pocas jej sluzby mi spravila cisarsky - bola uzasna, odporucam ju vsetkymi 10-mi :dizzy_face:
17. jan 2012 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@klemente bol fakt zlaty.. o par tyzdnov rodim opat, rada by som ho tam stretla zas :slight_smile:
17. jan 2012 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nikolet_89 Ahoj, ja som chodila k doktorke Malovej a bola som velmi spokojna, aj porod odviedla uzasne..je starostliva a taka "normalna", pri tehotenstve aj porode mi bola velkou oporou a je velmi profesionalna. Nemozem povedat ani jednu negativnu vec...zacala som k nej chodit od 35 tt. Ak sa raz odhodlam k druhemu dietatu, tak urcite ona :slight_smile: K porodu prisla do hodiny, aj ked som rodila o pol 4 rano :slight_smile:
18. jan 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andelok dr. Malovu odporucam aj ja - da sa povedat ze mi zachranila zivot :dizzy_face:
18. jan 2012 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok