Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

nsoci
16. feb 2009

Ideme s Gabuliacikom na tu Peda prednasku tuto stredu, chystate sa este niekto?

xixi7
16. feb 2009

Tatiana, palculienkkka
prednasky pre otcov ani tie predporodne nie su povinne.
Iba ta o epi (PEDA-porodna epiduralna anestezia, tak nejako), ja som ju pre istotu absolvovala a dam si ju len ak by mi bolo velmi zle. Rozmysliet si to mozes a vratia ti peniaze. Ak si vsak vopred PEDA prednasku neabsolvovala, zevraj ti ju na zelanie nedaju.

xixi7
16. feb 2009

Bambi,
ceny som odfotila ..pozri do mojho albumu.

janula10
16. feb 2009

ak mate zaujem vam mozem celu predporodnu prednasku poslat v maili je tam vsetko ja to ze netreba ist na centralny ked vas to chyti ako to prebieha hodte mi do IP mail ak ma niekto zaujem 😉

zuzkad
16. feb 2009

Janula uz som ti poslala IP, to je super vec pre mna 🙂 😉 😉 inac mas uz riadneho valibuka...to uz aj na svet by sa mohol pytat, asi mu je dobre u maminky v brusku....tak uz len cakat...ved to pride coskoro 😉 😉 drzim paste

Neviete ako je to po porode..ked porodim normalne a budem velmi unavena..mozem poprosit sestricku aby maleho na chvilu zobrali, alebo musi byt uz pri mne stale, bez ohladu ci mi je zle alebo nie ?? po cisaraku je to ine..ale po obycajnom..kedy mimco vlastne donesu ??

janula10
16. feb 2009

baby nemate zaco tie co uz mate prednasky.....a niektore ste mi poslali IP ale bez mailu 😀
tak sup sup sem s nimi 😉

zuzi no veru povec ale ja sa nestrachujem lebo emjee mala vacsieho a porodila len 3600g tak uvidime....no v pondelok mam az poradnu uvidime ci ma to chyti dovtedy ak nie asi aj po termine uz nastupim a ked porodim vam dam info ako to prebiehalo u mna 😉

zuzana581
16. feb 2009

ZUZKAD aj som malú porodila 4:20 a o 7:00 ma dali až na izbu. Malú mi priniesli okolo 14:00, lebo som bola totálne vycucnutá a nevedela som sa ani postaviť ako sa mi točila hlava. Odniesli ju a priniesli o 18:00. To som bola už celkom v pohode. Chvílu som s ňou bola a o cca 20:30 som išla za sestričkami, či by mi ju na noc nezobrali, že sa cítim slabá a oni úplne v pohodičke malú zobrali a priniesli ju 6:00 ráno. Od vtedy som ju už mala stále.

miluska.h
16. feb 2009

ahojte kocky 🙂 na tu prednasku PEDA sa treba objednat alebo tam mozem prist len tak v stredu o 14,00 hod.?

akejka
17. feb 2009

UZV sa dosť mýlia. Mne sa pomýlili o pol kila, mala som mať 3600 g babu a z úzkou panvou som neporodila ani 3170 g prvorodenú. Nakoniec mala druhorodená len 3100g... 😉

nsoci
17. feb 2009

Miluska mne dal lekar taky papierik (vymenny) kde prosi o prednasku PEDA, tak neviem ci to musia mat vsetci, ale podla mna Ta nevyhodia, ked uz prides...

smejko5ka
17. feb 2009

miluska.h: na prednasku peda staci len prist, nepotrebujes ziaden papier, ani sa objednavat.

mirkova
17. feb 2009

Čaute tehuľky, prosím vás tie prednášky o epidurálke bývajú každú stredu? Ja som v 33tt takže sa, myslím, ponáhľať nemusím. Chcem byť iba poučená, ak sa to nebude dať vydržať. Inak by som rada porodila bez oblbováka 🙂

iron
17. feb 2009

hej kazdu stredu o 14:00.

kukenzi
17. feb 2009

baby, ved staci precitat par prispevkov naspat a zistite, kedy je prednaska PEDA, ved ja mam pocit, ze na kazdej strane sa to x-krat niekto opyta a x-krat mu niekto na to odpoveda. treba citat pozorne 😉

janula10
17. feb 2009

kukenzi aj ja 😀

inak na tu prednasku je dobre ist skor radsej kd mate uz velke bruska nas bolo velmi vela est eze sm tam bola skor a sadla som si baby aj na chodbe stali.....

labutka
17. feb 2009

inak musim povedat, ze v bufaci na antolskej maju POPRDELI dobre pagace. MNAM.

janula10
17. feb 2009

labutka ty si tam uz lezala???

labutka
17. feb 2009

janul ano, na rizikovom, 2 tyzne. inak, dik za tu prednasku. 🙂

janula10
17. feb 2009

aha.....
neni zac vsak nato to je aby sa to poslalo dalej 😉
mozno sa stretneme este aj 😀

certica
17. feb 2009

labutka, na tie pagace som chodila aj ja 😀 , hlavne v 1.tehu

zuzkad
17. feb 2009

😀 😀 vidim, ze tehulky mate zmapovane, kde maju dobre papanicko 😀 😝 chute robite 😝 😝
Janula dakujem za prednasku moooc 😉 😉

Ak som vas spravne pochopila...nepotrebujem ani papier od mojej doky a staci len prist v stredu na prednasku kv. EPI ?? Som sice v 30tt ale bojim sa kedze som rizikova a je mozne, ze rodit budem skor...cize aj EPI chcem mat skor...dufam, ze tam najdem miesto na sedenie...ja naozaj nemozem stat... ☹ ☹ ☹

gabuliacik
17. feb 2009

baby neviete ako to je, ked nahodou nestihnem prednasku, epi mi nemozu dat?

wiola
17. feb 2009

🙂 pekny vecer prajem

zuzi aaahoj

wiola
17. feb 2009

janula10 tiez dakujem velice krasne za prednasku 🙂

zuzkad
17. feb 2009

😉 😉 ahoj wiola ...pozeram panelak, tak ta rychlo zdraviiim potom pridem kuuk

maximilian
17. feb 2009

janulka dakujeme za prednášku 🙂

wiola
17. feb 2009

ok zuzik 😀

wiola
17. feb 2009

mnooo maly sa mi nejak rozkopkal,.asi mu uz nevyhovuje moje sedenie 😒 ,idem sa vystriet

zuzkad
17. feb 2009

wiola poslala som ti prave IP...a prajem dobruu noc 😉

wiola
17. feb 2009

dostala som a odpisala 😉 🙂 dobru nocku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre