Pôrodnica Bánovce nad Bebravou

krasulka
3. dec 2008

Ahojte maminy, buduce maminy, tehulky...rada by som si precitala vase skusenosti s porodnicov v Banovciach. S lekarmi, s postupmi..proste vsetko co sa tyka porodu a tak. 🙂

isabella22
18. mar 2016
zuzana0612
18. mar 2016

@matapeprna Dr. Jankovsky

matapeprna
18. mar 2016

@zuzana0612 ano?mala si sekciu?aký bol aj ja ho mám

matapeprna
18. mar 2016

@enulix kto ťa rodil? Na izbách neni chladno a po sekcii,kedy dajú bábo na izbu nevieš?

kvikina087
18. mar 2016

Dievčatá tie čo vás rodil Jankovský, treba si ho nejako zazmlúvniť, či bol náhodou v Bánovciach? Dohadovali ste sa priamo s ním v ordinácii? Mali ste plánovanú sekciu u neho? Ďakujem pekne za všetky odpovede, ja mám rodiť koncom mája/začiatkom júna, bábätko je už teraz trochu väčšie nakoľko mám aj tehotenskú cukrovku, tak sa obávam aby do termínu nemalo cez 4kg...

zuzana0612
18. mar 2016

@kvikina087 ja som sa s ním dohodla v ambulancii.

sariannka
18. mar 2016

Viem ze tu tato tema uz bola, ale to naozaj nepotrebujem mat nejake stretnutie s anesteziologon pred prichodom na porod a nepotrebujem si EPI ani dopredu zaplatit? Proste tam len pridem porodit a oni mi daju podpisat nejake papiere , zoberu krv a epiduralku mam istu?

matapeprna
18. mar 2016

@sariannka nie musíš ísť na interné vyšetrenie a anesteziologovi.

1fifinka1
18. mar 2016

Nemusi

1fifinka1
18. mar 2016

@matapeprna to iba pri sekcii

matapeprna
18. mar 2016

@1fifinka1 to iba pri sekcii

matapeprna
19. mar 2016

@kvikina087 treba sa na poradni dohodnúť.

kvikina087
19. mar 2016

@matapeprna
@zuzana0612
Kedy ste sa s Jankovským asi tak dohodli? Zajtra začínam 29 týždeň, aby som nevyzerala moc hrrrr... :D a koľko ste platili?

matapeprna
19. mar 2016

@kvikina087 Neplatí sa nič, kľudne mu to už povedzte

enulix
19. mar 2016

@matapeprna mna rodila, ale uz si nrviem.spomenut na jej priezvisko.Viem ze sa volala Andrea,ale priezvisko mi vyfucalo.Neboj na izbach nie je zima,ja som rodila aprili pred dvoma rokmi,po sekci ma prvú noc nechali na pooperacne,bolo tam velmi teplo,ze mi nechali vetracky otvorene.Malu ti budu prve dni nosit,den porodu mi ju nosili pravidelne prikladat,kedze som sa 24hodin nemohla hybat,potom ked som bola na izbe,uz som si malu bravala,este jednu noc som.ju nechala na novorodeneckom, potom uz som.ju mala pri sebe.Videli ze sa zotavujem dobre,tak nebol problem.

matapeprna
19. mar 2016

@enulix koľko po sekcii ťa pustili dom?

enulix
19. mar 2016

@matapeprna mala sa narodila v stredu a v pondelok som isla domov.Sestricka mi povedala ze pokial je vsetko ok,tak po 4-5dnoch pustaju domov.

matapeprna
21. mar 2016

@zuzana0612 koľko sa plátí za nadštandard a treba si t zajednať,keď idem na sekciu planvoanú?

stevvvka
21. mar 2016

Robia v banovciach nastrih automaticky alebo len ked treba?

matapeprna
21. mar 2016

@stevvvka júúúj to ja neviem,ide sekciou.

1fifinka1
21. mar 2016

@stevvvka mna nenastrihovali. ani klistir som nemala, dali mi vybrat, ci si prajem, alebo nie. (nastrihnut ma mohli, ja nemam nic proti).

zuzana0612
21. mar 2016

@matapeprna za nadštandard som platila 15€ za noc a nahlasovala som si, že chcem nadštandard pri píjme.

matapeprna
21. mar 2016

@zuzana0612 a hneď si ju dostala?

matapeprna
21. mar 2016

@matapeprna zajtra ti poviem,idem do nemocky

zuzana0612
21. mar 2016

@matapeprna dali mi ju v deň, keď ma premiestňovali z pooperačky.

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
enulix
21. mar 2016

@zara1357 ja velmi,naozaj maximalne Ona bola tiez v tedy na materskej a robila len tri dni v tyzdni.Kedze mne museli ukoncit tehotenstvo a isla som na cisarsky,napriek tomu ze nemala sluzbu prisla rano odrodila ma a potom isla domov.Na dalsi den ma prisla pozriet,ci je vsetko ok.To som ju vôbec nemala zazmluvnenu,ale posledny mesiac som.chodila k nej na poradnu.

matapeprna
22. mar 2016

@enulix to ktorá doktorka bola?

enulix
22. mar 2016

@matapeprna nie som ai ista s priezviskom,bude to dva roky.Ale sa mi zda ze Andrea Baskova,aj jej muz tam robil lekata,len na inom oddelení.

booklover
29. mar 2016

@1fifinka1 po klasickom pôrode nechajú bábo mamičke? lebo na sprievodcaporodnicami maju napisane, že 12hod ho pozorujú... ??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre