Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

1talizmanik1
11. máj 2011

@sammy244
@kasperka1983 luptak je dobry lekar 🙂, ja tiez sa buem pytat, ci pojde k porodu, radsej dam jemu, jak 230 nemocnici 🙂

sammy244
11. máj 2011

@1talizmanik1 ano moja presne tak..ako hovoris...dnes mi robil ten velky usg...male vazi 1563g 😀 aj mi prepol na 3d na chvilu xixiix

1talizmanik1
11. máj 2011

@sammy244 som rada, ze spokojna a ze nam bruska rastu do krasy 🙂

sammy244
11. máj 2011

@1talizmanik1 ano moja presne tak ixxiix 🙂

1talizmanik1
11. máj 2011

@sammy244 len celulitida a strie by nemuseli :/ 😠

sammy244
11. máj 2011

@1talizmanik1 ta moja bez toho to neide.....

1talizmanik1
11. máj 2011

@sammy244 moj chlap aj tak vravi, ze ma najkrajsiu tehotnu zenu na celom svete so sexi zadkom :D

janka196
11. máj 2011

@sammy244 ahoj pozeram ze si bola na velky utz. to u dosedlu?

sammy244
11. máj 2011

@janka196 ahoj nie u dosedlu nebola som v saci..robil mi to luptak...on ma ten usg v ambulancii tak som nemusela do sace..🙂)))

sammy244
11. máj 2011

@1talizmanik1 😀 😀 no vidis...kym pacime tym svojim chlapom tak sa nemas coho obavat 😀 😀 😀 😀 a este im porodime aj deticky xixiix

sammy244
11. máj 2011

inak baby dnes som sa rozpravala s jednou co sla tiez na poradnu..ze ona mala epi ale uz nechce lebo ze necitila kontrakcie..ze jej len sestricka musela hovorit kedy ma tlacit podla pristroja..ze ani nevedela kedy co..a ze maleho jej tahali zvonom von :(

1talizmanik1
11. máj 2011

@sammy244 presne
a co sa tyka epi, ved to sa neda povedat, ako bude, mozes citit vsetko, nemusis citit nic.....zavisi od organizmu ako prijme epi.... a zas aj babätko je po epi vraj utlmene....

abriela
11. máj 2011

@asandys citala som, aj ked len tu na konikovi, ze aj po 1,5 roku po sekcii mali kocky prirodzeny porod po prvej sekcii. Vyzvedam tolko,lebo chcem vediet co ma caka, pretoze neplanujem cakat do dalsieho tehotenstva rok.

abriela
11. máj 2011

@sammy244 A si pacientok Luptaka. Ja som a posielam ma inde.

janka196
11. máj 2011

@sammy244 jaaaaj. lebo ja idem ku dosedlovi tak tiez som zvedava na drobca zase. dufam ze da aj fotecku 🙂

@1talizmanik1 veru je to individualne pri tej epi. ja som citila a vedela kedy mam tlacit aj ked mi midwife povedala ze keby som si nedala ta porodim skor

1talizmanik1
11. máj 2011

@janka196 ja cakam prve, ale aj tak vela kamosiek odpooruca, vela nie....tak uvidime, ale zas preco trpiet, ked nemusime?

sammy244
11. máj 2011

@1talizmanik1 ano??to osm nevedela...ja uvidim co a ako bude...joj ked to pocuvam aj dobre aj zle zazitky na tu epi...tak neviem...
@abriela ano som pacientka Luptaka..ono aj ja som bola na Nt screening v 12 tt u dankovcika...a potom co baby boli po mne tak uz im robil vo svojej ordinacii.. ja som len rada ze som nemusela ist do sace..ze to mal on priamo v ordinacii... 🙂
@janka196 ked si vypytas mozno ze daa 🙂))

sammy244
11. máj 2011

@1talizmanik1 ja zajednam a uvidim ako budem zvladat...lebo spomienky na prvy porod no nic moc haha

janka196
11. máj 2011

@1talizmanik1 ta presne aj ja vravim. ked je moznost si to ulahcit tak preco nie. su baby ktore su zasadne proti lebo chcu len a len prirodzeny porod

ivetkab.
11. máj 2011

Syna som rodila bez epi a tu som aj ja aj synček. Vôbec nemôžem hovoriť o pôrode ako o nejakej veľkej bolesti. Pripadalo mi to také normálne a v tej chvíli, povedala by som, že som bola až prekvapená, že "a to je všetko?" Teda, čo sa tej bolesti týka. Uvidíme pri druhom. Verím tomu, že každý pôrod je iný ... 🙂) Držte sa maminky ... 🙂)

1talizmanik1
11. máj 2011

@sammy244
@janka196 aj ja si dam, teda ak nepojdem na cisarsky 🙂, a aj vsetko, co sa da, nech mam aspon trosku dobre spomienky 🙂

janka196
11. máj 2011

@ivetkab. joj tak to si stastne ziena. prajem aby si aj druhy porod mala taky super 🙂 ja obdivujem maminky ktore to zvladnu aj bez epi. mozno aj ja by som zvladla neviem

@1talizmanik1 urcite suhlasim. radsej v dobrom spominat 🙂 ja chcem epi isto zas teda aspon ist na poucenie a uvidime. ja by som mozno aj tu bolest zvladla ale tak ma tie kontrakcie vycerpavala ze by som mozno ani malu nevladala vytlacit. a tak si aspon telo oddychlo a nabrala som sil a potom bolo tlacenie malina 🙂 len sa obavam trosku ako to bude tu. lebo tu beru porod ak ona beziacom pase. prosto maju nejaky cas nato a hotovo ked to nejde ta potom pozivaju kadejake pomocky zvony a neviem co :(

1talizmanik1
11. máj 2011

@ivetkab.

jak ti dobre, ze si mala taky lahucky podor a co sa toho tyka, ja neviem ako bude, ale viem, ze co mi odporucia, to bude, zas aj mojho milovaneho chcem mat pri sebe, ale na sale asi uz ee...vy ste na tokm ako?chcete ocinka pri porode, ci nie?

ingemor
11. máj 2011

..tak dievky, dnes som bola na prvej poradni v Saci pri dr.Richnavskom a musim povedat, ze som bola spokojna-bol mily, prijemny a sympaticky..vobec som nemala z neho pocit, ze je arogantny a namysleny..a bolo to rychle.. 🙂 dalsiu poradnu sme si dohodli buduci piatok..po poradni som hned sla na anesteziologiu na tzv.poucenie-trvalo to asi 5 min. a tiez musim povedat, ze som sa v papieroch docitala, ze sa "nezistil ziadny negat.ucinok na dieta a skor sa predpoklada, ze epi ma pozit.vplyv na dieta..dokonca sa popisuje, ze po PEDA boli deti zivsie oproti detom bez akejkolvek analgezie"- to som prepisala z informacneho dvojharku o epi, co mi dnes poskytli..

sammy244
11. máj 2011

@ivetkab. no moj prvy porod bol strasnyy..tak ja zase verim ze ten druhy bude lepsie 🙂))
@janka196 no ja som uz nezvladala tie bolesti mala som ich prilis silne a prilis caste...ale mala som smolu lebo tam nebol anesteziolog tak som si to pretrpela...ale som rada ze sme obaja v pohode....

sammy244
11. máj 2011

@ingemor 😀 😀 som rada ze si spokojna..a pytala si sa aj na izby ako a co???kolko sa plati ci niee??

sammy244
11. máj 2011

@1talizmanik1 ja by som hccela mat draheho aspon pri prvej dobe porodnej..pri tej druhej nemusii...ale uvidime :(

janka196
11. máj 2011

@ingemor no tak to su dobre spravy. a mala si ho nejako vybaveneho ci si isla naslepo na poradnu? mozno si uz o tom pisala ale dajako mi to uniklo 😅 no a ako je to s tym poplatkom? dala si si uz ten pausalny za 6 eur?

@sammy244 skoda urcite by si mala na porod potom lepsie spomienky podla mna. ale ako vravis hlavne ze to dobre dopadlo a ze ste obaja v poriadku 🙂

@1talizmanik1 ja chcem svojho isto pri sebe. aj pri prvom bol cely cas somnou neskutocne mi to pomohlo a velmi nas to zblizilo si myslim. on sa dokonca uz tesi ze zase moze byt pri tom

sammy244
11. máj 2011

@janka196 ano presne tak...ale uvidime mozno tento druhy bude lepsii 🙂 a aky pausalny poplatok 6e??to zaco sa plati ??

1talizmanik1
11. máj 2011

@ingemor
@janka196
@sammy244 tam sa hadam plati aj za vzduch 🙂, ja som taka rada, ze tu davate take infosky 🙂 a o epi som minule citala na najmame o negativnych ucinkoch, ked najdem ten clanok, preposlem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre