Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

garonka
20. jan 2010

žeby nam nedočkava už porodila 😉 😉 😉 😉

cathuska
20. jan 2010

fiha fakt! mozno ano
alebo ma az teraz na vecer poradnu
k dosedlovi dakedy sa az vecer chodi, ja som tak aj na pol osmu chodila dakedy..

katrinb
20. jan 2010

garonka - no sanca tu je ze sa stretneme...ja pojdem urcite skor...no kedy, zatial neviem...vsetko je oki doteraz klopklop. A sprava to bola brutalna - vdobrom, len som sa usmievala ako slniecko na hnoji 😀

marunka - diiiikkkk

nedockava4
21. jan 2010

ahojte, babulky..
No, mali sme vcera poradnu o 17:30, ale domov sme dorazili az o 21:30, lebo som este chcela absolvovat nejake nakupy, Optimu, atd 🙂
Mala asi caka na svoj termin 25.1.
Dalsia poradna bude po termine, cize v utorok...ale mozno dovtedy Zarku presvedcim, aby uz prisla na tento svet 🙂
Krcok mam 2 cm, takze ziadna zmena...a mala ma 3780g 🙂

suzan280
21. jan 2010

Ahojte babenky!
nedockava,ty si este cela??? 🙂 Ako vidim Zarka tvoja pekne pribera.Ja som rodila presne na termin,co podla rozmerov vypocitali.Mozno sa podary aj tebe.Ja som uz ani nechcela dalej cakat. Den pred porodom som sa dohodla s Dosedlom,ze dalej cakat nebudem.Moja Miška mala3700g.Prajem ti uspesny,lahky porod.Aby ste boli obe zdrave 🙂 🙂 🙂 🙂 .A aby si mala vela mliecka 😀 😀 😀 😀 .Keby si nieco chcela vediet,napiš. 🙂 🙂 🙂 🙂
Aj ostatnym rada odpoviem! 🙂 🙂 🙂

katrinb
21. jan 2010

suzan - gratulujem, velmi velmi...ty si rodila cisarakom?

nedockava4
21. jan 2010

suzan280...hm, este cela...mozno aj my presne na termin 🙂 alebo zeby Zara cakala na zajtrajsi den?...v kalendari je Zora 🙂

daniella1978
21. jan 2010

miriamah...a ked to na teba prišlo najprv si volala dr. Dosedlovy? ja som bola včera za ním a malý kilo pribral tak sa teším s toho , na budúci týždeň mu mám zase volať a dohodneme sa deň pôrodu , dohodli sme sa že budem rodiť cisárským tak sa už neviem dočkať 😵

nedockava4
21. jan 2010

daniella...aj ja som bola vcera....o kolkej si bola?...nevideli sme sa?

daniella1978
21. jan 2010

bola som na pol druhu a nebol tam nikto...chvílu som na neho čakala lebo operoval , bol dosť unavený bol aj pri tebe? ale zato sa stále usmieval a bol príjemný

daniella1978
21. jan 2010

nedockava ....ešte som sa chcela opýtať , ked si si ho vybrala platila si mu niečo ? myslím či sa platí lekárovy ked si vyberáš ?

jonas17
22. jan 2010

Suzan, rodila si cisárskym? alebo ti dali vyvolávačku?lebo neviem si predstaviť, že si ešte neprenášala a ťa brali rodiť.ja by som tiež tak chcela, ale nie cisársky. 🙂

suzan280
23. jan 2010

Ahojte babenky! Prajem vam pekny vikend!!! 🙂 🙂 🙂

katrinb: dakujem!
jonas: nerodila som cisarskym. 7.januara som bola v poradni za Dosedlom.Povedal mi ,ze ked chcem,tak 8.1.mam prist rano a mi vyvolaju. Priali ma o 10:00tej (pepiere vyplnili,klystir spravili) potom mi prepichol plodovu vodu,dali mi infuziu a uz sa to spustilo. Zacala som mat bolesti. Ked som bola na 6 palcov otvorena , mohli mi uz konecne pichnut EPI. RADIM TO KAZDEJ!!!! nieco som skakala na lopte a potom sme isli NA TO.Potlacila som asi 3-4krat a konecne sme uvideli našu dcerku Mišku! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marunka71
23. jan 2010

suzan! ahoj.Ako sa máte?Ty si mala fakt super pôrod.Ja mám málo mliečka, lebo malý sa často budí a chce papať a aj tak je hladný.Včera som mu už dala Nutrilon,chudáčik vypil 80 ml na jeden šup a konečne spinkal 3 hodiny v kuse.Ale snažím sa ho kojiť, dúfam, že sa to rozbehne.Držte sa.

suzan280
23. jan 2010

Ahoj marunka! mame sa dobre,len to poprdkavanie a kakanie ide velmi na silu.Chuderka tak sa trápy 😢 😢 😢 .Davam jej espumisan l ,ale budem musiet dat pri kazdom kojeni. My mliecka mame dost! 🙂 🙂 🙂 klop-klop!!! Urob si vtacie mlieko,zaprazkovu polievku,cierne pivo(znie to divne ale zabera),alebo nealko. Prajem vam vela mliecka!!!a zdravicka!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

katrinb
24. jan 2010

baby, mozem sa spytat...blba otazka...ale predsa len ma zaujima. Ked idete na cisarak...musia byt odlakovane nechty? Alebo mozem aspon taku jemne mloiecnu farbu mat? Alebo aj normalne nalakovane? Asi nie...prosim, info

marunka71
24. jan 2010

katrinb: nechty musia byť odlakované a musíš byť bez šperkov aspoň tak sa mi zdá, že mi to hovorili na poučení o anestéze
a neviem či by Ti potom nezavadzali nalakované nechty pri starostlivosti o detičky, blahoželám Ti k dievčatkám v brušku

katrinb
24. jan 2010

marunka - dik za info a za gratulaciu.....no budeme to mat s mm pestre 😉

jonas17
24. jan 2010

suzan, ked si išla rodiť, teda, ked ti lekár povedal, že môžeš ísť rodiť, si už bola po termíne, alebo pred termínom a koľko?

lifiatko
25. jan 2010

vidim tu pokec bab ktore idu rodit v KE-Saci, super, aj ja tam chcem, ale kde mozem najst info ako to tam vyzera, ake su izby, za co sa doplaca, co si mozem vybrat a tak???
pre lepsiu predstavu - chcela by som rodit v mnou vybranej polohe, s manzelom nablizku a potom byt ubytovana v prijemnej izbe s malym (ratam s tym ze sa doplaca), neviem ci moze aj MM byt s nami ubytovany, ci je taka moznost, alebo len chodit na navstevy... thx

cathuska
25. jan 2010

ahojte baby, pripajam svoju skusenost, ja som sa s dokim dohodla, dva dni termine mi vyvolali, pichli oxytocin o 10.00 a o 14.35 som porodila...klystir, infuzka, pichli mi plodovu vodu, ked som bola na 5 prstov, pichli mi EPI a potom o hodku a pol este jednu davku a isla som na porodny box, a pekne to islo, par zatlaceni..u dosedlu som rodila, bez nastrihu..
suzan dobre si si vybrala, a gratulujem k babatku🙂

cathuska
25. jan 2010

dva dni po termine tam malo byt🙂

kocky drzim Vam palce🙂

garonka
26. jan 2010

baby balia babenka v tej nemocke naširoko?

steva
26. jan 2010

garonka nebalia na siroko.len plinku davaju co ty si prinesies.

garonka
26. jan 2010

takže poštolky netreba a ani bavlnene plienky?

steva
26. jan 2010

postolky netreba,len ak chces na cestu domov a bavlnene plienky tiez.ja som mala 4 zo sebou,keby trebalo.

garonka
26. jan 2010

stevka ďakujem , tak som zbalila poštolky keby trebalo a aj bavlnene plienky pre prípad radšej vezmem nech potom draheho nenahaňam 🙂

cathuska
27. jan 2010

ahojte kocky, ja len pripajam svoju skusenost, treba tie bavlnene plienky ako napriklad pri kojeni, utries pusinku babatku s tym, alebo pod hlavicku do postielky das atd..
cize nie na prebalovanie,ale na ostatne veci..
no a dobre su aj podlozky prebalovacie, napri Babylove ma take v DMku maju tam si to das na pultik a na to babatko a prebalis, lepsie sa na tom babatku lezi ako len na bavlnenej plienocke, tak maksie..
a daju sa pouzit aj pod teba napriklad po porode ked sas este cistis, das si to na postel..
no a potom jasne ze treba jednorazove plienky ako su napr Pampers, alebo Babylove atd, ved vies..
papa a drzim palce🙂)

katrinb
27. jan 2010

cathuska - dik za info

cathuska
27. jan 2010

rado sa stalo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre