Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

renvas
4. jan 2018

@aduska_ba ahoj v juni som rodila planovanou sekciou, sestricky na sestonedeli uplne v pohode, mile, novoredenecke okej (s vynimkou dvoch ale to je fuk, nic vazne), izba nadstandard. v utorok ma prijali, v stredu rezali a v pondelok nas pustili domov 🙂

andy175
6. mar 2018

Ahojte! rodili ste niektorá v poslednej dobe na Kramároch? aké máte skúsenosti? stále sa rozhodujem medzi Kramármi a Ružinovom...

janamexico
7. mar 2018

@andy175 ja som rodila v decembri bol to moj treti porod prve dva v zahranici v mexicu prvy nastupila v utorok o pol 6 rano zacala secia 6; 30 maly sa narodil 7;15 o tri hodky mi ho priniesli za 8 hodin som uz fungovala bormalne na druhy den domov 2 sekcua umrtie plodou v maternice 20 mesiac tehu ako nahle zistili ze babetka neziju sekcia na druhy den domov na kramaroch som rodila 13.12 ale bola som o den skorej tym ze som spadla tak si ma nechali na pozorovanie na predoperacn som bola od 5 poobefia do 6 rana potom ma poslali na izbu teda ze pockame tyzden na rankovala a vzapeti ze sa mam vratit ze bude sekcia dbes 😂😂😂😂 nevedela som ci sa smiat alebo plakat sekcia bola o 14 supe anezteziologicka sestricky doktory parada sama sranda operacka prijemna hudba super atmosfera reska no dalosa tie pani vedla mna to znasali horsie no a novorodenecke ja som bola na 9 nadsandart a o dve izby dalej novorodenecke sestricky boli faj naozaj sa mi snazilu pomahat lebo mliecko navehlo az v den odchodu ale bolu vzdy k dispozicii pte mna super paradicka kramare keby ze rodim aj po 4 x tak urcite kramare ja som asi mala stadtie na doktorov lebo pred prorodom som lezala 2x tam a stale super nsozaj aj nadsadar aj stadart super

andy175
7. mar 2018

@janamexico Ďakujem za info 🙂

radka288
14. mar 2018

Prosim Vas ako funguju navstevy na kramaroch? Dieta moze byt aj pri navstevach ..chodi sa na izby ci iba chodba? alebo dieta sa ukazuje iba cez sklo?

anika717
14. mar 2018

@radka288 Pred dvoma rokmi to bolo tak, že návšteva na chodbe a bábätko s tebou pro návštevách. Teda sme sedeli na chodbe aj s bábätkom. Neviem, či sa teraz niečo zmenilo, ale chystám sa tam znova

gab151
2. apr 2018

Ahojte rodila som cca pred týždňom na Kramaroch a nemôžem povedať jedno zlé slovo na túto nemocnicu. Personál bol fantastický pri pôrode, mali sme komplikovanejši štandardný pôrod a lekára sme zaplateného nemali, tak isto sestričky na oddelení šestonedelia boli veľmi nápomocné, každú chvíľu sa chodil pýtať či uz detský lekár alebo sestra z novorodeneckého, či je všetko v poriadku, či nepotrebujem pomôct. Na moje prekvapenie dávam Kramarom veľkú jednotku s hviezdičkou a keď pôjdem znova rodiť,tak určite tam.

katalanka
4. jún 2018

@mys1ienka a kde si napokon rodila druhe dieta.. je mi ľúto tvojej skusenosti :(

mys1ienka
27. jún 2018

@katalanka Na Antolskej. Mala som rizikové, operoval ma lekár, ktorý mi vysiel podla rozpisu a bol velmi poctivý.

siiisi
6. sep 2018

Ahojte, rada by som rodila na Kramaroch, mozete mi odporucit dobreho porodnika/porodnicku? Dakujem

ivkadracova
10. sep 2018

@siiisi Profesor Plank, on sa zial neda zazmluvnit, k nemu by som ale isla.. a taktiez Zoltan Jany je super clovek, s nim sa o porode ale este nebavila, takze neviem ako to on ma

katko6
8. okt 2018

Ahoj, ja som aktualne ukoncila sestonedelie po porode v nemocnici na Kramaroch. Bola som maximalne spokojna s celym oddelenim a predovsetkym s panom doktorom Martinom Valentom, ktory mi venoval maximalnu starostlivost pocas celeho tehotenstva, porodu aj v obdobi sestonedelia. Rodila som tam uz po druhy krat - prvy krat pred desiatimi rokmi a teraz druhy krat a musim povedat ze obidva krat som bola mimoriadne spokojna a som velmi vdacna ze som sa dostala k takym profesionalnym doktorom a milym sestrickam. Prajem celemu oddeleniu vsetko dobre a samozrejme pozitivne referencie budem zdielat aj dalej 🙂
Katka

vero_29
29. dec 2018

Ahojte. Na Kramaroch som rodila v Novembri a urcite ak sa podari a bude dalsie mimco, tak tam pojdem rodit znova. Vsetko bolo super... Personal mily a ustretovy.. nadstandartne izby super.. aj strava bola ok... skusam skusam, ale negativnum neviem najst. Urcite dakujem lekarom, sestrickam, upratovacakam, resp. celemu personalu, ze porod bol pre mna a mojho manzela uzastny celozivotny zazitok.

enola21
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
enola21
29. dec 2018

@vero_29 ahoj ;). Mozem sa opytat ci sa treba objednať na tehotensku poradňu od 36 tt alebo stačí prísť? Je to cislo dveri 222 ako sa píše? Je potrebne priniesť aj moc? Ďakujem za odpovede.

vero_29
30. dec 2018

@enola21 ahoj. Ja som bola objednana na c. dveri 214.. Neviem ako to funguje na 222. Na stranke je cislo, tak si tam pre istotu zavolaj 😊 Moc som ja na prvu poradnu neniesla, ale pytali si odo mna.. tak ked tak pre istotu si zober.

siiisi
8. jan 2019

Ahojte, momentalne som v 21tt a musim sa objednat do rizikovej poradne. Dietatko ma problem s oblickou, konkretne dilatacia panvicky. Je tu nejaka mamicka, ktora ma/mala ten isty problem? Dakujem

viki1604
21. jan 2019

Ahojte, dá sa prosím vás na Kramároch objednať na poradňu od 36. týždňa na konkrétny čas bez toho aby som zároveň mala zazmluvneného doktora k pôrodu? Ďakujem

nnicola
26. feb 2019

ahojte. viete mi povedat ci sa da chodit k dr. Valentovi na Kramare ? Volala som tam ale, ze on nechodi k porodom. popripdae poradit dakeho dobreho gynekologa, porodnika.

kakali10
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gita17
3. mar 2019

Dievcata,taka politicky nekorektna otazka, je pravda,ze na Kramaroch rodi vela ciganok zo zahoria?

vero_29
4. mar 2019

@gita17 vazne?? Pocas mojho pobytu som nestretla ani jednu. Ale je pravda, ze som bola na nadstandarte. Tak k obycajnym izbam sa neviem vyjadrit.

kakali10
4. mar 2019

@gita17 samozrejme, ciganky z malaciek, plaveckeho stvrtka, velkych levar a okolitych dedin pojdu tam kde im je najblizsie, takze kramare .. Preto si platim nadstandard, nenecham nic na nahode 🙂

patpop
21. mar 2019

Kramáre majú ľudský prístup aj na šestonedelí - https://ahojmama.pravda.sk/clanky/babatka-nie-s...

lucka122
2. júl 2019

@viki1604 ahoj, zistila si nieco? alebo baby neviete poradit ako to funguje momentalne na kramaroch na poradniach? ci sa objednava...nemam nikoho zazmluvneneho...ake vysetrenia sa absolvuju a ako prebiehaju casovo? da sa to v jednom dni obsiahnut,alebo tam budem chodit kazdy druhy den? nechcem stravit dni pred porodom v nemocniciach...

viki1604
2. júl 2019

@lucka122 dalo sa objednať len na CTG na konkrétny cas, poradňu som mala v iny den, s tým ze ma síce objednali na cas ale ak predomnou boli skor iné ženy, išla som az po nich. Ale nikdy sa mi nestalo, ze by som cakala viac ako hodinu, takze Kramáre musim za toto pochváliť. Skoro vzdy som bola vybavená do 20 minút.

chiara_elle
14. aug 2019

Baby, poradte mi prosim gynekologa na Kramaroch, ktory ma zoberie do jeho poradne - som v 8tt.
Citala som super recenzie na prednostu Igora Rusnaka a aj K. Planka. Lenze da sa k nim vobec dostat?

Ja som aj rizikova myslim - prve tehotenstvo preeklampsia ( dieta malo obrovske komplikacie), potom 2x operacia polypov, pred par mesiacmi zamlcany potrat.

Gynekolog ku ktoremu som chodila posledne 2 roky a riesil moje zdravotne problemy je velmi zaneprazdneny a riesi skor infertilitu, takze ma teraz nezoberie.
Dakujem.

llullu37
28. aug 2019

@kakali10 kolko si platila nadstandard,a kedy sa musi zaplatit.ja ho chcem tiez

enola21
28. aug 2019

@llullu37 nadštandard sa platí 20 eur na deň, zaplatiť sa musi hneď na druhý deň na 4 dni dopredu, v prípade že ostaneš dlhšie ako ja napr. 10 dní, tak sa dopláca v deň odchodu. Kebyže chceš izbu sama, platí sa 40 eur, ale to len v prípade, že majú voľné kapacity.

llullu37
29. aug 2019

@enola21 na druhy den myslis ako po porode?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre