Pôrodnica Michalovce - skúsenosti?

nasekoniky
14. máj 2019
Babenky ktoré ste teraz rodili v Michalovciach dáte tu nejaké svoje skúsenosti?
petulda333
14. máj 2019
V novej som nerodila,ale budem. Rodila tu sestra a kamoska. Trosku mam obavy,lebo na sestricky z novorodeneckeho som pocula dost zle veci. Tak som zvedava na skusenosti inych. Inak som lezala na gynekologii na zaciatku tehu a ja som bola spokojna.
nasekoniky
autor
14. máj 2019
ja mam trošku obavy, tie staršie recenzie čo som našla, niesú veľmi dobré...
petulda333
14. máj 2019
@nasekoniky tak kym bola stara bola to hroza,to som tiez v tehu lezala. A teraz neviem. Ja som rodila v Humennom a tam to bolo super
adka_22
14. máj 2019
Ja som tam rodila a bola som spokojná, sestričky veľmi milé, ochotné pomohli a poradili vo všetkom keď som potrebovala neviem či som mala šťastie na nich 😀🤷‍♀️ takisto aj izby sú super , ja nemôžem povedať nič zlé 🙂
nasekoniky
autor
17. máj 2019
tak ďakujem žienky za info...
petulda333
17. máj 2019
@nasekoniky kedy mas termin?
nasekoniky
autor
20. máj 2019
až koncom septembra...ale chcem si urobiť prehľad
simona30
8. júl 2019
@nasekoniky no, ja mam tiez koncom septembra a rozmyslam, ci Michalovce alebo Vranov. Akeho mas porodnika?🙂
nasekoniky
autor
9. júl 2019
ved prave že nikde nikoho nepoznam, pred tym som rodila vo Svidníku, ale keďže nám to tu zrušili tak zháňam info kam ísť
simona30
10. júl 2019
@nasekoniky ja som rodila 2 x vo Vranove, bola som spokojna, mala som Dr.Luteranovu, v Mi mam Dr. zambovu, odporucam vsetkymi 10timi, aj by som ori nej rodila, ale mam obavy z tej nasej porodnice v Mi. 🤪
petulda333
11. júl 2019
@simona30 ja som rodila pri zambovej,s nemocnicou som bola spokojna az nato,ze ta dobre neinformuju o niektorych veciach a musis na nich ,,tlacit,,

Tu začni písať odpoveď...

Odošli