Pôrodnica Michalovce - skúsenosti?

nasekoniky
14. máj 2019

babenky ktoré ste teraz rodili v Michalovciach dáte tu nejaké svoje skúsenosti?

simona30
29. mar 2021

@nikusa1510 ale co sa tyka tej poporodnej starostlivosti, tak sestricky boli mile, stale sa pytali, ci nieco nechcem od bolesti, takze ja som bola spokojna. Akurat novorodenecke boli uz menej zhovorcive, musela som sa vkuse pytat, ze ake vysetrenie mala dcera a ci je vsetko ok, ale tych par dni, ked je vsetko ok, sa tam dalo vydrzat 😄

zevrajma
6. apr 2021

Ahojte žienky, chcela by som rodiť v Michalovciach, tak mám nejaké otázky na vás 🙂 Boli ste spokojné s prístupom personálu ? A ako to je teraz počas toho Covidu? Mohli ste mať manželov/partnerov pri pôrode ?

yakari
7. apr 2021

@zevrajma Ja som rodila ani nie pred dvoma týždňami, nemám sa na čo sťažovať, prístup od A do Z bol super! Doktorky aj sestričky, prístupu som sa bála najviac. Na urgentnom príjme si ma síce 15 minúť nevšímali, ale akonáhle som prišla hore, to bola iná báseň. Všetky boli maximálne skvelé! Manžel môže byť pri pôrode, za poplatok + musí mať neg. test. Mňa testovali až tam, až keď som bola už na pôrodnej sále, ale neviem ako je to s testovaním manžela... Ja som bola sama.

erika2630
3. jan 2022

@simona30 prosím Vás ak sa môžem opýtať vy ste mali dohodnutú pani doktorku Zambovu?

vierabodi
18. apr 2022

Ahojte žienky rodila niektorá teraz v priebehu posledného mesiaca dvoch ? Chcela by som daake info ake to tam je a podobne , ideálne od žien ktoré rodili cisárskym .

nikusa1510
25. apr 2022

@vierabodi ja pred rokom ale

simona30
25. apr 2022

Tak ja som si az teraz nasla otazku😕asi to uz nie je aktualne, ale ano, boli sme dohodnute😉

simona30
25. apr 2022

@erika2630 ano, boli sme dohodnute😉

betkaulicna
16. nov 2022

Ahojte 🙂 je tu niektorá, ktorej robili sekciu teraz niekedy? Rada by som šla do Michaloviec k MUDr. Filkorovi. Aké to tam je? Sestričky, lekári? 🙂

nikusa1510
23. nov 2022

@betkaulicna mne pred rokom a je to tam v pohode si myslím ja som nemala žiadnu negatívnu skusenost

vierabodi
7. feb 2023

Tak ja som nakoniec nerodila sekciou , nestíhali sme ... Z ničoho nič som mala kontrakcie voda neodtiekla , porodila som skoro v aute takže to šlo klasický a rýchlo .. skúsenosti super milý personál až na jednu sestričku ktorá nebola moc ochotná ale to ako keby sa nič nestalo .. odporúčam .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre