Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

medvedik79
31. jan 2013

ahojte, som rada, ze sem konecne niekto napisal 🙂 aj ja idem do PN, zatial som tam bola na gynekologii, a nemozem povedat na personal pol slova,skor by som povedala, ze som sa este s takym pristupom nestretla, v pozitivnom zmysle slova, ci uz lekari alebo sestricky a to mam pobehanych vela oddeleni, nie sice gynekologickych, ale inych hlavne v TT a to bola katastrofa....ale ako hovorim, na gynekologii som v tt v zivote nebola, tak mozno je to tam ok 😎 a samozrejme kazdy je iny, kazdemu vyhovuje nieco ine, takze tazko vyhoviet vsetkym 🙂

isabella_fly
1. feb 2013

@silvinka78 ja idem rodit, no ja uz zachvilku oproti tebe 😀

silvinka78
1. feb 2013

@isabella_fly No to ano,ved to ujde.Si pripravena na dvoch malych,lebo ja sa teda dost obavam,ako to zvladnem,kedze moj syn je dost zivy a stale nieco spekuluje.

isabella_fly
1. feb 2013

@silvinka78 no co ja viem, nezamyslam sa nad tym, nerobim si starosti, tesim sa, ze dcerka nebude sama, lebo ja som bola a nepacilo sa mi to, urcite to nebude med lyzat niekedy, ale chceli sme co najmensi vekovy rozdiel, tak to hadam aspon tie decka raz ocenia 🙂

zzuzulaf
6. feb 2013

ahoj, ja som v 36tt a tiez som sa rozhodla pre Piestany. Porodne priania som konzultovala s primarom porodnickeho oddelenia Niepela, nemal najmensiu vyhradu, takisto s dr Malastovou z novorodeneckeho. Bola som pozriet aj na oddeleni a rozpravala sa s vrchnou sestrou - vo vsetkych troch pripadoch mi pristup pripadal najustretovejsie a najpokrokovejsi, ked to porovnam s Trnavou a Nitrou. Ssamozrejme, uvidime, aka bude realita 🙂

kessy11
10. feb 2013

Neviete niekto náhodou ako je to teraz v tomto chrípkovom období s v PN pôrodnici s "otcom pri pôrode"??? niektoré nemocnice to zakázali ☹

medvedik79
11. feb 2013

@zzuzulaf ahoj, to je taa mlada dr?

zzuzulaf
11. feb 2013

ahoj, komunikovali sme iba emailom a telefonicky, teraz v utorok idem aj osobne, ale znela skor "skusene" ako mlado, ona je primarka na novorodenenckom (pediatrii celkovo)

zzuzulaf
11. feb 2013

@medvedik79 ahoj, komunikovali sme iba emailom a telefonicky, teraz v utorok idem aj osobne, ale znela skor "skusene" ako mlado, ona je primarka na novorodenenckom (pediatrii celkovo)

isabella_fly
12. feb 2013

@medvedik79 mlada je tam iba na porodnici strakova, nie? neviem o tom, ze by sa na novorodeneckom objavovala nejaka mlada dr

medvedik79
12. feb 2013

@isabella_fly aha ano,tu som myslela 🙂 tak to druhe meno som este ani nepocula

canerko
12. feb 2013

@medvedik79 Dr.Strakova je mlada ale nebojte sa je to skusena doktorka.Je to manzelka rapera Ega.A ak budete mat pri porode dr.Dojcana tak verte ze ste v dobrich rukach.celkovo je tam mily a prijemni peronal.

isabella_fly
12. feb 2013

@canerko mala si ju pri porode? ja som kedysi pocula, ze este nema dost skusenosti, ale realne som sa nebavila s zenou co by u nej rodila a mne prisla vzdy strasne super ked som tam s niecim bola, pekne mi vsetko povysvetlovala, ma rozhodne dobry pristup... ja sa do pn porodnice celkom tesim, neviem si predstavit ist inam, aj preto chcem este bezpodmienecne 2-3 tyzdne vydrzat pokope aby ma nikto do tt neposielal 😀

canerko
12. feb 2013

@isabella_fly Rodila som dva krat u dr.Dojcana ale ked je ona tam nikdy nije je sama vzdi ma asistenta alebo pozorovatela.Teraz jej niektore porody aj nechavaju robit samej bez komplikacii

michaelamilan
12. feb 2013

jej aj mňa to babulky čaká do konca týždňa!!!!! Zatiaľ čo chodím na kontrole, tak som veľmi spokojná!!!!! Je tam aj niekto koho sa mám báť????

isabella_fly
12. feb 2013

@canerko tak to je jasne, musi sa ucit a ked ma od koho, tak niet nad to 🙂
@michaelamilan bat sa skutocne nie je koho

michaelamilan
12. feb 2013

@isabella_fly tak to si ma teraz potešila....zatiaľ som bola veľmi spokojná aj so sestričkami aj s Dr.....nepoznám ich síce po mene, ale bola som spokojná......jediného koho poznm po mene dr Karaba zo sona.......a ten je taký humorista 😀
Inak aj vím v nemocnici určili iný termín pôrodu ako váš dr???? Lebo mne môj gynekológ určil na 2.2 a v nemocnici na sone až 11-15.2......čiže podľa jedného už 2týždne prenášam a podľa druhého som v termíne a mám z toho troška zmatok 🙂

isabella_fly
12. feb 2013

@michaelamilan jj, dr karaba je taky humorista, len nie kazda mamicka jeho humor a pristup berie 😀 aj mne posunul termin, pri prvej dcerke dal termin na 2.2. a povodny bol na 25.1., dcerka sa narodila 16.1., no a tentokrat povodny termin mam 18.3. a on mi to posunul na 22.3.... neviem preco, ale asi ho bavi to posuvat 😀 ja som ho mala aj pri porode a nemam sa na co stazovat, aj to ako ma pozasival, vobec nepoznat, ze som bola potrhana... samozrejme na kazdeho dr sa najde aj nejaka rodicka, co si ho zrovna nechvali a zasa sa najde taka co ho vychvali do nebies... ale vyslovene niekto taky koho by bolo treba sa obavat tam nie je... a inak asi vsetko zalezi na okolnostiach samotneho porodu ako to budes spatne vnimat, tak ti drzim palce, nech to je co najskor a mas len krasne spomienky 😉

medvedik79
13. feb 2013

@canerko to vazne je jeho zena? 😎 no na dojcana nedam zatial dopustit a jeho aj chcem,tak hadam to vyjde...🙂

isabella_fly
13. feb 2013

@medvedik79 ano, strakova je egova zena

kiki30
13. feb 2013

dr. strakova je velm mila a dobra doktorka, kamoska ju mala pri porode a nemohla si vynachvalit, ale bolo to pred rokom a este za asistencie ineho lekara.

nikita308
13. feb 2013

@isabella_fly Aj mne tak posunul dátum pôrodu, termín som mala stanovený na 13.12., on ho posunul na 21.12., malá sa narodila 7.12.... ale váhu odhadol na 100%... 😀

isabella_fly
13. feb 2013

@nikita308 no, mne cely cas tvrdil, ze bude velke babo a mala 3400g, ale zasa je pravda, ze keby sa ma narodit az toho 2.2. tak asi bude o dost vacsia... mne robil sono este v den porodu a sekol sa o 200g, cize to celkom dobre odhadol, teraz mi tiez tvrdi, ze maly bude velky, ale ja zasa pochybujem, ze vydrzim pokope do TP podla PM, nie to este do jeho terminu 😀

nikita308
13. feb 2013

@isabella_fly Mne keď zahlásil ten jeho dátum, tak sa mi oči prevrátili, reku tak to určite nie... 😀 ja som bola na NT sono v TN a tam mi povedali tiež iný dátum, že 9.12., tak človek si má potom vybrať... 😀 😀 😀 lebo pôvodne som mala ísť rodiť do TN, ale nakoniec som sa rozhodla pre PN... omnoho lepší prístup k pacientkam...

abbey1
13. feb 2013

Mňa rodila dr Straková sama už pri malej. super lekárka, bola som maximálne spokojná. Rovnako ako s Dr Dojčanom. Veľká spokojnosť s oboma. 😉

isabella_fly
13. feb 2013

@nikita308 😀 hej hej a potom si vyberaj, mne moja dr vravela tak, ze oni beru stale termin podla PM lebo on to vzdy kamsi posuva, niektorym tak, inym naopak a je v tom len zbytocny chaos... ved predsa preto sa dava plus minus 2 tyzdne kedze nikto z lekarov nevie presne, kedy doslo k splodeniu a ked tak to vieme skor my mamicky 😀 tak ja sa riadim prvotnym terminom, ale tak tentokrat mi to posunul len o 3 dni, cize to ako keby ani neposunul 🙂 ja teda nemam skusenost s inymi porodnicami, no u nas sa mi tak pacilo, ze inam ist vobec nechcem a predsalen tam aj lekarov poznam, aj sestricky a kedze mam na prvy porod pekne spomienky... no a mam to doma, cize mm za mnou moze denne chodit 🙂

medvedik79
13. feb 2013

@isabella_fly. Jej.ozaj,on je straka,to je sranda 😅

lucia80
18. feb 2013

@kessy11 ahoj. možno si to už medzičasom zistila, ale ak by nie, dnes som bola na pásoch a som sa na to pýtala doktora a povedal, že otecko môže k pôrodu, ak je samozrejme zdravý.

tigerca10
18. feb 2013

@zzuzulaf ahoj, nevies, ci tam je mozne prve prilozenie babatka hned po porode bez predchadzajuceho merania a umyvania babatka?

dulkagabulka
18. feb 2013

@tigerca10 na tvoju otazku ti odpoviem,ze ano, da sa to v TT pôrodnici...spytaj sa @sasettka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre