Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

tigri
6. okt 2006

Budem rada, ak mi mozete dat nejake referencie na Mudr. Behunovu, ak nechcete na webe, kludne mi poslite mail na tigri@centrum.sk DAKUJEM 🙂

tigri
autor
13. júl 2011

@cherrry7 ahoj 🙂 dakujem za odpoved, ale ja som uz medzicasom u nej odrodila 2 deti a ked to vyjde, tak bude aj pri mojom tretom porode...tuto temu som zakladala este v roku 2006 🙂

v ktorom si tt? to sa tam asi budeme aj stretavat v poradni.....

cherrry7
13. júl 2011

:o) prepaaaac,nepozerala som len som sa zaregistrovala prihlasila a ked som videla jej meno tak reagovala....to si stastny cloviecik,ja deti nemam a teraz ideme s manzelom prvy krat...ale beriem najskor dlhy protokol,bojim sa nie som vobec pozitivne naladena...:o(

tigri
autor
13. júl 2011

@cherrry7 prepac, ale nerozumiem, co znamena: "beriem najskor dlhy protokol"?

cherrry7
13. júl 2011

@tigri snazime sa o babo a sme zaradeni v gynfiv-e a predtym ako podstupime zakrok musim brat kopec liekov a inekcii a mam prideleny dlhy protokol,byva aj kratky ale neviem podla coho to zaraduju.

tigri
autor
13. júl 2011

@cherrry7 aha, to ma mrzi ☹ ja sice som u dr. behunovej, bola mi odporucena, tak si u nej platim rocny poplatok, ale nemala som problemy otehotniet, preto som nechapala, co pises....

budem drzat palceky, aby vsetko islo dobre a aby si tiez coskoro drzala v naruci vysnivane babatko 🙂

lea1333
13. júl 2011

ahojte baby rodili ste niektora u DR.DRABA?

cherrry7
13. júl 2011

@tigri dakujem si zlata..:o) budem to potrebovat(drzanie palcekov) chcem sa ta spytat,kolko sa plati rocny poplatok u lekara ak by som chcela zostat az do porodu...(ak teda nahodou...)

tigri
autor
13. júl 2011

@cherrry7 platim podla oficialneho cennika, maju ho aj na nete, ako bezna gynekologicka pacientka 50,- eur rocne bez ohladu na to, ci tam pridem iba 1x do roka na preventivku alebo kazdy mesiac do poradne....

cherrry7
13. júl 2011

@tigri dik moc za odpoved,pozriem.ahoj:o)

laskonka
18. júl 2011

Ahojte, prosim vas kolko stoji teraz epiduralka v ruzinove? Dostavam rozne informacie, ze sa cena vysplhala na 260eur co je pre mna vela ☹, ked som rodila pred 15 mesiacmi stala 106eur. Dakujem za info

laskonka
18. júl 2011

tigri dakujem krasne ja som to tam nenasla, pozerala som iba novorodenecke oddelenie a tam je stary poplatok 106eur

seminkads
18. júl 2011

@laskonka Ahoj, EPI v Ruzinove stoji od januara 150e,ja som tam rodila v januari s EPI

sisaha
18. júl 2011

@seminkads to uz nevedia co si maju pytat za to????? to je neuveritelne...

seminkads
18. júl 2011

@sisaha a ked si k tomu priratas partnera pri porode a nadstandard ☹

sisaha
18. júl 2011

@seminkads no ved prave... hocijakemu ožranovi poistovna preplati anestetikum ale na tehotnych zenach sa zaraba...neuveritelne...a vrcholom vsetkeho je to, ze este aj zdvihnu cenu...akoze za co???

seminkads
18. júl 2011

@sisaha neviem,ked chodis do poradne k sukromnikovi tak si vypyta aj za sono 10e,co na tom ze ma zmluvu s poistovnou,ja robim v zdravotnictve,clovek sa namaka ako kon a co z toho ma? MM je zamestnancom UNv BA a co som z toho mala-nic,lebo nie sme manzelia,sme sa este smiali,ze sa rychlo vezmeme 🙂

sisaha
18. júl 2011

@seminkads to sono je tiez riadne zderstvo..staras sa o zdravie a miesto odmeny platis...

seminkads
18. júl 2011

@sisaha skoda reci,hlavne ze nam z vyplaty stahuju peniaze a aj tak nic z toho,a ten slavny rodicovsky? no skoda reci,ale to uz nepatri do tejto temy

jankaslamka
18. júl 2011

@lea1333 ja nie ale bola somnou v nemocke baba co unho rodila a rodil ju na vedlajsom boxe a bol velmi mily k nej a podporoval ju..mala velmi tazky porod a nakoniec to vsetko spolu zvladli

jussti
18. júl 2011

@jankaslamka v ruzinove su porodne boxy tak, ze nie su oddelene?? cize rodia aj dve zenynaraz v jednej miestnosti??

jankaslamka
18. júl 2011

@jussti niee..su oddelene..su tam tri boxy a kazdy je v zvlast miestnosti...lenze ked sme rodili boli sme tam uz len my dve a nakolko tam bolo uplne ticho tak som ich pocula
a isli sme spolu rano na vyvolavacku tak sme sa tam stretavali cely den 🙂

petrinka
18. júl 2011

ahojte baby, tak uz mam aj ja po porode🙂 vdaka Bohu 😀
musim povedat, ze personal na porodnici bol velmi mily (az na jednu ufrflanu porodnu asistentku, ale aj ta sa dala). zazila som tam tri smeny, takze asi vsetky sestricky aj porodne asistentky...
po porode som bola na nadstandarde a aj tam boli sestricky mile. len jeden negativny zazitok mam s detskou sestrou... v noci som isla pre striekacku s mliekom, kedze ta moja "malinka" mala porodnu vahu 4240g, takze bola stale hladna. sestricka sa ma pyta, ci to viem malej dat, tak som povedala, ze nie. cakala som nejaku techniku, ako sa to ma babatku dat, aby to salo... sestricka chytila striekacku a na 3x to malej strekla do ust ako stenatu... 😒 ale na druhy den mi to jedna ina sestricka velmi ochotne znova ukazala a vsetko vysvetlila 😉
takze s ruzinovom spokojnost. a ja mozem porovnavat aj kramare a myslim, ze ruzinov je na tom lepsie podla mojich skusenosti...

jankaslamka
19. júl 2011

@petrinka tesiiime sa, ze si uz s emkou doma a ze ste v poriadkuuu 😵 😵

lemge
20. júl 2011

ahojte,ja som pred par dnami rodila v ruzinove,a chcem napisat-co sa tyka izieb na nenadstandarde::-som rada ze som bola tam,pretoze boli horucavy a babam na nadstandarde tam po cely den pieklo slnko.a tieto nenadstandardne su na opacnej strane,takze tam pieklo len do nejakej 10h. 😉 ale aj tak tam bol hic.

miriamapeter
21. júl 2011

Ahojte, viete mi prosím dať nejaké aktuálne informácie ohľadom predpôrodnej prípravy? Prípadne nejaký kontakt kde by som sa dozvedela viacej alebo kde sa treba nahlásiť? Neviete či je ju možné absolvovať v Ružinove aj v prípade, že budem rodiť inde?
Ďakujem Vám 🙂

anaxamon
21. júl 2011

@miriamapeter v ruzinove ju robia kazdy prvy pondelok v mesiaci na 10. poschodi v ambulancii 10/A (snad si to dobre pamatam ak nie opravte ma niekto) a netreba sa nikde hlasit len tam prist...ci ju mozes absolvovat ked tam neplanujes rodit neviem...

bubu84
21. júl 2011

@lemge hej, hej to mas pravdu, ale to je asi jedina vyhoda toho standardu, ked si spomeniem na tie WC, tu jednu fungujucu sprchu a tu natrieskanu izbu v ktorej som bola, tak uz nikdy viac...

laskonka
25. júl 2011

@seminkads dakujem 🙂

laskonka
26. júl 2011

Ahojte, mozno blba otazka, ale aj tak. Co mam robit ked sa rozbehne porod, teda kontrakcie prip. odtecenie plodovej vody to mi je jasne, ale kam mam ist v ruzinove? Mam ist rovno na porodnicu alebo na centralny prijem? Prvy porod som mala vyvolavany tak to bolo o inom. Dakujem za radu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre