Pôrodnica v Antverpach alebo inde v Belgicku

giddens
23. feb 2015

ahojte, bola by som vdacna za akukolvek radu..Ktora ste rodili v Belgicku? Aku mate skusenost, v kt.porodnici?.. Popripade nemate skusenost s porodnicou v Antverpach? Lebo asi necely mesiac pred porodom sa tam stahujem a potrebujem pozistovat co a ako.. Ci radsej nezostat rodit na SK..Dakujeem

libka1
23. feb 2015

porodnice tam nepoznam ale hned prve co ma napadlo bolo ci nemozes ten mesiac radsej este pockat na porod na Slovensku. mozno @henikav by ti vedela poradit, u nej som si vsimla ze zije v Belgicku 😉

zuzka38
23. feb 2015

@giddens skusala si tu? https://www.modrykonik.sk/forum/spolocny-termin-miesto/maminky-z-beneluxu/

Btw ja by som rodila urcite radsej v belggicku nez na sk

giddens
autor
23. feb 2015

@zuzka38 dakujem, ano , skupinku som prestudovala, ale tam je to malo aktivne..ved to, ze ja by som radsej rodila v Belgicku..jednak lepsie podmienky a aj by som nemusela potom riesit kedy budem schopna cestovat a ist za muzom..🙂

zuzka38
23. feb 2015

@giddens tak drzim palce 😉 este by som skusila oslovit konkretne baby zo skupiny v IP..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre