Pôrodnica v Krompachoch

milka1978
24. okt 2012

Ahojte maminky .... je tu nejaká maminka, ktorá rodila nedávno v nemocnici v Krompachoch? Aké máte s ňou teraz skúsenosti? Ja som tam rodila pred 3 rokmi a odvtedy sa toho mohlo strašne veľa zmeniť ..... Prosím Vás o akékoľvek informácie. Ďakujem

milka1978
autor
24. okt 2012

Vážne sa tu nenájde mamina, ktorá rodila v Krompachoch? Alebo aspoň počula aké to tam teraz je?

linka
24. okt 2012

@milka1978 ahoj,ja som sice este nerodila,ale svokra mi tam robi na porodnickom oddeleni,zmenili sa akurat doktori,nic ine...

milka1978
autor
24. okt 2012

@linka ano? a lekáry sú tam aký? poznám akurát primára, ten mi robil sekciou pred tromi rokmi a bol veľmi príjemný s ním by som odrodila aj 10 detí 😀

linka
24. okt 2012

@milka1978 myslis Gerzenyho? on je tam, ostala tam dr.Humenanska,potom jedna taka starsia z BA prisla a jedna mlada z Levoce chodi-Tripšanska 🙂 a chodia na zaskoky aj doktori z KE...

milka1978
autor
24. okt 2012

@linka tak sa vola primar? to neviem 😀 len to, že bol vtedy na mňa taký príjemný ... takže humeňanská tak ešte je? tá bola aj vtedy ... a ešte si pamňtám jedného doktora z gelnice že tam bol myslím že sa volal Papp či tak nejako .... a dr. Tripšansku som spoznala, ta ma vyšetrovala po ozvach

linka
24. okt 2012

@milka1978 ano tak sa vola primar...neviem ci dr.Papp chodi este 😉

milka1978
autor
25. okt 2012

@linka tak ja len dúfam, že nie, mojej mame nesprávne diagnostikoval chorobu .... keby sama za tým nešla tak dnes tu už nemusela byť

linka
25. okt 2012

@milka1978 neboj urcite budes v dobrych rukach,pripadne mozem zistit ci ten dr. este chodi a vravi sa aj ze cele oddelenie zrusia,ak nebudu mat do konca roka 400 hospitalizacii,to uz je ake svinstvo 😖

milka1978
autor
25. okt 2012

@linka akože by zrušili pôrodnicu? sú normálny? veď to už kde pôjdeme rodiť? to aby si človek zabezpečil domov pôrodnu babicu a odrodil doma .... veď to je aké svinstvo? neverím, že tie ciganky to nevytiahnu ..... ved ich tam je stale vela .... dúfam, že ju nezrušia ☹ .... no jednoznačne ak ho tam uvidím a zistím, že ma bude rodiť tak radšej prekrížim nohy a vydržím pokiaľ sa nevymenia služby 😀

linka
25. okt 2012

@milka1978 cele oddelenie gyndu aj porodnicu,podla mna je to chore,jedno z najhlavnejsich oddeleni v nemocnici..nadriadeni asi nevedia co so sebou 😠

milka1978
autor
25. okt 2012

@linka tak to je sila .... veď to je isto najvyťaženejšie oddelenie .... najbližiš potom SNV, PO alebo KE .... cipana veď tejto hladovej doline už isto nič nebude .... neverím, že ostatné oddelenia sú tak silno vyťažené, že sa dokážu udržať .... veď v pôrodnici sa skoro každý deň narodí bábo .... alebo sú obsadené vždy nejaké izby , tak nechápem čo im behá po rozume ..... veď to je taká radosť keď príde na svet bábo a oni to chcú zrušiť .... nemám slov ☹

linka
25. okt 2012

@milka1978 no ked ho nedajboze zrusia,tak sme vsetky odstavene...Papp tam uz nerobi,som zistila 😉

milka1978
autor
25. okt 2012

@linka dakujem tak to je super správa 😀 😀 😀 ..... z toho sa najviac teším ..... a keď ju zrušia tak to bude isto pohroma ale dúfam, že k tomu nedôjde ..... na sestričky sa tešim asi najviac .... aj pred tými troma rokmi sa mi páčilo, že keď bolo pred rannou vizitou tak chodili sestričky po izbách a oznamovali, že bude vizita aby sme sa pripravili .... najlepšie na tom bolo to, že išli k cigankam kde na nich nakričali a rozčúlili sa aký majú či už bordel alebo smrad a že fajčia na WC-ku a keď prišli k nám a to len cez chodbu tak mali vždy úsmev na tváry .... vtedy ma to vedelo rozosmiať, že na jednej strane kričia a na druhej sú také príjemné 😀

kaja0007
16. apr 2019

MUDr. lukacova

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre