• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica v Lučenci

2. mája 2017 
@zuzkalenka jejda.a pri porode bola ok?a preco si dlho cakala doma?dr. ti tak hovorila?
6. nov 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A Križo a aj Tomašovič berú nové ženy bez problémov?
6. nov 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lola77 no pravdu povediac,to neviem.v case ked bola moja kamoska tehotna a jej dr.bol dlhodobo pn,tak ju dr. krizo zobral bez problemov.treba sa informovat,urcite staci aj telefonicky.
6. nov 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@huxy Ďakujem za radu, skúsim mu teda zavolať. :slight_smile:
6. nov 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lola77 za málinko
6. nov 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v555 Ja som to tak počula že má veľa žien a nie vždy sa podarí s ním dohodnúť :slight_smile: ja by som bola len rada keby som vystihla jeho lebo je veľmi dobrý! :wink: no uvidíme to nechám na náhodu alebo sa s niekým dohodnem...ešte mám na to mesiac aj niečo :grinning: ale dík za odpoveď
8. nov 2011 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikkibaby2211 mladší - starší už nie je pôrodník - iba ambulantne pracuje
8. nov 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubinka17 To si vážne dr a sestry čítajú? Teda ak áno, tak ich srdečne pozdravujeeeeeem a dufam, že sa čoskoro stretnemeeeee - no ak áno tak najskôr v júli, auguste- paaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. nov 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kattarinab ano je to pravda. mna si tam dokonca aj nasli,pocuvala som ako povedali moju prezívku /pre istotu inú mam teraz/..zabavali sa tam. ale nemala som s nimi problem,boli všetci milý,hlavne sestricky mi pomahali a dr pančíkova prišla až na finále,neskutočne dlho jej trvalo šitie - to bolo asi najhoršie..držim palce... pa
9. nov 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lola77 ahoj. moje známe chodia k Dr.Ľuptákovi a ked len spomenuli že chcú od neho odist,tak sa mu to nepacilo. nechcel im dať ani ich karty.
9. nov 2011 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erika262 ahoj,je úplne jedno u koho budeš rodiť, dr príde aj tak len na finále. skor by som ti poradila vybaviť si SESTRICKU :grinning:
9. nov 2011 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@bubinka17 to vážne aj ja som rozmýšľala že pôjed inde. A že nechcel dať kartu veď máš právo si vybrať doktora a to si ešte aj pýta 7eur za výstup ak sa nemýlim.
9. nov 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubinka17 tak toto som inak počula aj ja, že nechce dať kartu. Kamoške tiež nedal kartu, tak sa na ňu vykašlala a iný lekár ju prijal aj bez toho lebo vedia, aký je Dr. Ľupták. Čo som u neho čítala, tak naozaj pýta peniažky za výstup.
9. nov 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Odovzdanie zdravotnej dokumentácie pri zmene poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v dôsledku
odstúpeni a od dohody je riešené v ustanovení § 23
ods. 1, zákona č. 576/2004 Z. z. o zdravotnej starostlivosti tak, že poskytovateľ je povinný preukázateľne
odovzdať zdravotnú dokumentáciu alebo jej rovnopis
do 7 dní od jej vyžiadania novému poskytovateľovi,
s ktorým osoba uzatvorila dohodu o poskytovaní všeobecnej zdravotnej starostlivosti.
Pokiaľ tak poskytovateľ neurobí, porušuje tým platný zákon a možnosť tento stav riešiť tak, že
tento stav signalizuje orgánom miestnej štátnej správy
na úseku zdravotníctva, ktorým je samosprávny kraj (§
46 ods. 1, 2 zák. č. 576/2004 Z. z.)
Pacientovi do rúk lekár ZD. nemusí dať vyžiada si ju nový lekár pacient má právo na nahliadnutie, kopiu alebo opis.
11. nov 2011 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lola77 Za zabezpečenie zdravotnej dokumentácie zodpovedá poskytovateľ. Poskytovateľ je povinný ukladať a ochraňovať zdravotnú dokumentáciu tak, aby nedošlo k jej poškodeniu, strate, zničeniu alebo k zneužitiu, a to aj počas jej uchovávania podľa odseku 2.
11. nov 2011 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zmeniť lekára môžete tak, že písomne (hoci to nie je podľa zákona nutné, ale je to nespochybniteľné) odstúpite od dohody s pôvodným gynekologom (platnosť a účinnosť dohody končí prvý deň kalendárneho mesiaca po doručení odstúpenia) alebo sa dohodneme na skončení dohody a uzavriete zmluvu s novým (buď tak, aby poskytovanie zdravotnej starostlivosti nadväzovalo alebo pokojne aj s odstupom…). Ak zmenu nahlásite zdravotnej poisťovni, tá ju musí rešpektovať, s tým, že dohoda má byť akceptovaná zdravotnou poisťovňou od prvého dňa mesiaca po uzavretí a oznámení zdravotnej poisťovni. Uvedené postupy je však potrebné komunikovať so zdravotnou poisťovňou. Ani uvedený poplatok nemá oporu v zákone Vyjadrenie UDNZS
11. nov 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stut Ďakujeme za bohatú odpoveď, myslím, že ste nám pomohla.
13. nov 2011 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamicky, ktoré ste mali manzelov pri porode v Lc, od kedy do kedy mohol byt s vami? pred porodom, aj po porode mohol este ostat pri vás?
24. nov 2011 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moj bol aj tie dve hodky po....
24. nov 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@izi2 Môj bol pri mne cez pôrod a potom asi 1h potom som zaspala :slight_smile:
Prečo?
24. nov 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som zvedavá, budúci tyzden mám termín, a prvé dieta som rodila inde a tam bol som nou cely cas ked som mala kontrakcie a aj potom tie 2 hodiny.
25. nov 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@izi2 môže byť pri tebe ak budeš robiť sama, ak budete dve alebo viac tak to neviem či povolia. Veď uvidíš. Držím palce :wink:
25. nov 2011 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@izi2 v prípade,že nebudeš sama rodiť,tak pri tebe nemôže byť nikto.a poplatok sa nevracia.
29. nov 2011 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubinka17 ja som to pocula tak, ze ak niekto este rodí tak musí súhlasit aby tam mohol byt moj manzel. nie je to tak?
29. nov 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubinka17 u nas sa poplatok za nevybratu sluzbu vracal...preco by sa nemal vracat??? ved tu nejde o centy..
29. nov 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to aj napisane, ze ked z akehokolvek dovodu, sa manzel vykaze, tak sa poplatok nevracia...
1. dec 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeka25 ano,aj ja som to mala takto napisane v tych papieroch.ze manzel moze byt vykazany a poplatok sa nevracia. tak mozno to zmenili...treba si to urcite este prezistit
1. dec 2011 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte kocky, vedeli by ste mi prosim poradit kde v LC su nejake cviky pre tehotne? Viem ze nieco prevadzkuje pani Cicelova, ale to sa teraz necvici a mna uz taaak bolli chrbat, doma sa neviem donutit cvicit sama :wink: Dakujem.
2. dec 2011 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834 aj u dr. Orsaga v ambulancii byvali cvicenia, skus si to preverit, ci to funguje este :slight_smile: ked som ja bola tehotna pred dvomi rokmi, tak tam cvicili :slight_smile:
3. dec 2011 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. dec 2011 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok