Pôrodnica v Nových Zámkoch

sandy23
6. jan 2014

Ahojte mamičky, máte nejaké skúsenosti? pomaličky sa nám to už kráti a bola by som zvedavá ako to funguje u nás v pôrodnici 🙂 dakujem

zuzulienka301
6. jan 2014

ja som bola spokojná mala som dobrú doktorku pri pôrode aj o malú bolo super postarané a všade vládla neskutočná čistota ked bude dhuhé tak znova tam pôjdem

sabina1975
6. jan 2014

@sandy23 Ano musim len suhlasit s @zuzulienka301 cisto mili personal len to ostatne ...zober si bavlnene plienky 5-6 ks uvsetko pre babo ponozky rukavicky capicku body dupacky dudlik a pre seba nocne kosele lebo hned ako prides na izbu po porode a pojdes sa osprchovat si pytaju nemocnicnu spat a zober ai aj tie papierove kuchynske utierky po sprche je lepsie sa s nimi utierat ako s uterakom a pribor ja som rodila pred 2 mesiacmi strava bola hrozna ale inak bolo vsetko O.k. Prajem lahky a rychly porod a zdrave babo

verkom
6. jan 2014

ja som rodila minulý rok v januári, cisárskym, takže priebeh pôrodu neviem zhodnotiť.... ale personál bol super. veci pre bábätko si vezmi to je fakt.... čo sa týka nočnej košieľky pre teba- ja som vždy dostala čistú od sestričky.... síce sa vždy nájde výnimka aj medzi personálom, takže jedna smena bola hrozná :D ale to bolo za 5 dní iba raz ;) držím palce a prajem veľa zdravia aj bábätku aj tebe !!! 🙂

sandy23
autor
6. jan 2014

@zuzulienka301
@sabina1975
@verkom ďakujem vám 😉

zuzulienka301
6. jan 2014

@sandy23 držim palce 🙂 neboj zvládneš to a potom tie 4 dni ubehnú rýchlo a budete doma a kludne si otvor ústa ked budeš mať pocit že nerozumieš alebo sa ti niečo nepáči potom sa na teba budú inak pozerať aj jednať jedna sestrička tam bola taká čo nemala nanič čas v práci 😀

sandy23
autor
6. jan 2014

Ďakujem 🙂 no uz zacinam mat strach, pomaly sa to blizi 🙂
@zuzulienka301

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre