• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica v Skalici. Vaše skúsenosti

9. júna 2017 
@werci To som presne nevedelaaa.Dakujeeem ti moc.Pekny vecer :wink:
20. aug 2016 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucka148 bavlnenych plienok si už nepamätám,koľko som presne minula, ale potrebuješ dve do perinky (pod hlavičku a okolo nožičiek) a ďalšiu na kojenie/grckanie - záleží,ako často ich chceš meniť. Podložky som ja osobne minula asi tak 3. Vecičky si naozaj nemusíš brať, tam bábätku oblečú kosielku, leda že by si chcela vyslovene vlastné. Mne nenadávali, ja som mala všetko, aj to, čo som nepotrebovala :grinning: ale tak dôležité je mať všetko čo treba a ostatné ti ľahko niekto donesie na druhý deň po pôrode, keby dačo chýbalo. Rodila ma doktorka Uhliarova.
20. aug 2016 o 22:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@werci dakujem za radu :D uz len cakam kedy to pride,snad to bude rychlo zamnou :slight_smile: bojim bojim...pekny den :slight_smile:
21. aug 2016 o 12:41  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka148 Nie je za co :slight_smile: neboj sa nic, vela robi psychika, musis si povedat, ze to aj s babatkom spolu zvladnete a ber to ako cestu k vytuzenemu cielu :slight_smile: nechaj tomu volny priebeh a vsetko bude dobre :slight_smile:
21. aug 2016 o 18:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj..chcem sa spytat...som v 36 tt.moja lekarka ma uz poslala pred porodom do skalickej nemocnice..vraj uz budem chodit tam...na predporodne vysetrenia...chcem sa spytat ci ma niektora s tym skusenosti..ku komu mam ist ako to tam chodi..a co ma caka?ako to chodi u lakarou..co mi budu robit...a ktoreho lekara doporucujete
9. jún o 09:35  •  čaká bábätko, termín má v júli 2017 (44. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renka112 ja som bola velmi spokojna so skalicou..personal mily aj vsetko ok. Tam je len jedna ambulancia na ktorej sa striedaju lekari takze uvidis ktory tam bude..ja som chodila k primarovi Budinskemu a super..velmi prijemny lekar.. budu ti robit klasika ultrazvuk a na kozu kontrolovat..ja som bola na rizikovom tak som chodila na monitor
9. jún o 12:52  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vdaka a pocula som zesa tam striedaju aj nejake lekarky...ze ci je spokojnost aj snimi
9. jún o 16:43  •  čaká bábätko, termín má v júli 2017 (44. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok