Pôrodník MUDr. Jozef Knop

tehulka_mk
2. máj 2012

Kosicanky,mate skusenosti s tymto gynekologom-porodnikom?

ajtelu
4. máj 2012

Ahoj, ja mám, čo chceš vedieť?

tehulka_mk
autor
9. máj 2012

@ajtelu Budem podla vsetkeho rodit cisarskym, kvoli uzkej panve a velkej hlavke malickeho, a znamy mi poradil Knopa, ze si ho mam zazmluvnit. Tak len, ci mas nejake skusenosti (dufam, ze aspon dobre 😀 ), ako sa ti javil, ako sa spraval, ci si pri nom rodila. No cokolvek, budem ti vdacna 🙂

ajtelu
14. máj 2012

Rodila som pri nom dve deticky a chystam sa tretie. Je hlavne odbornik so srdcom. Mily, pokojny, rozvazny. Vzdy splnil vsetko, na com sme sa dohodli. Aj ja mam rodit v júni 🙂

tehulka_mk
autor
24. máj 2012

@ajtelu Tak snad nas stihne obe 🙂 😀 Nevies, ci ma vela pacientiek,ktore si ho zazmluvnia?Cize si max.spokojna? 🙂

ajtelu
24. máj 2012

Neviem kolko ma pacientiek. Ano, ja som max spokojna 🙂 Obe deti som rodila s epiduralkou a aj teraz by som chcela. Teda, ak stihnem 😉

sunny15
26. máj 2012

@tehulka_mk ahojky,,....je to zlaty doktor.myslim ze s nim budes spokojna 😉

tehulka_mk
autor
28. máj 2012

@sunny15 Len sa cudujem,ze nema take meno ako Rosakova ci Murin,ked je taky mily a zlaty 😝 Aj ty sa unho chystas rodit?
@ajtelu Tak to asi mi neporadis,aky je v cisarskom reze 😀 Nevadi 🙂 Dakujem aj tak 🙂

sunny15
29. máj 2012

@tehulka_mk vies jak to je...niekto asi netuži mat za tyzden 100usg a 30porodou 😀
a ak si baby pochvaluju Murina a Rosakovu...tak uz aj ine tehulky chcu ist k nim...asi to takto funguje 😉

zenabla
6. jún 2014

Ja som bola pri ňom len toť včera na prietoky, na pohľad pôsobil strašidelne a ten hlboký hlaaaaass...🙂, ale naozaj vešmi príjemný, individuálny prístup🙂

anora
1. júl 2014

Ja ho mam vybaveneho od jednej znamej,toho tyzdna sa mame stretnut prvykrat,rodim teraz v juli,tak uvidim,ale som rada,ze som sa docitala iba pozitivum 🙂

talia343
25. okt 2016

Chcem vyjadriť veľkú vďaku pánovi doktorovi Knopovi, Takto vyzerá lekár, ktorý môže s najväčšou hrdosťou nosiť titul MUDr. Lekár s obrovskou zodpovednosťou voči pacientom, ktorý nič nepodcení, pretože je vidieť, že mu na pacientoch naozaj záleží. Pán doktor Knop nie je len lekárom, ale predovšetkým človekom s veľkým srdcom, ktorého si veľmi vážim. Aj touto cestou by som sa doktorovi Knopovi chcela z celého srdca úprimne poďakovať a vyjadriť mu hlbokú úctu, obdiv a vďaku za profesionálne riešenie mojich akútnych gynekologických problémov a za jeho empatiu, zodpovedný a ľudský prístup. Roky praxe z neho urobili vynikajúceho diagnostika, na ktorého sú jeho pacienti právom hrdí.

tina87tina
20. dec 2016

Pán doktor je najlepší v Košiciach, jeho prístup a zodpovednosť, nie len voči bábätkám, ale aj matkám je nesmierna. Odporúčam aj ako gynekológa aj ako pôrodníka. Montálne má svoju ambulanciu na Mlynskej ul. Gynekop.sro
Veľmi sa teším, že práve on môže byť môj pôrodník aj gynekológ.

abigael
12. dec 2017

@tina87tina ja som knemu prestupila som si zalozila kartu u neho

ettie
12. dec 2017

Ja som ho stretla pred par dnami na pohotovosti..zatial co jeho.kolega si ho privolal na konzultaciu..ako mala som zmiesane pocity, ale je fakt ze ma aj ukludni, aj bol vacsi odbornik ako Valko.a rozhodne empatickejsi. aj ked to skoncilo zial...

jane7777
18. júl 2018

Skvelý odborník odporúčam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre