Poznáte dobrého pôrodníka v Trnave?

fifinka05
19. nov 2007

Ahojte mamicky ,tehulky ..som v 35 tyzdni a som sa rozhodla,ze budem rodit v Trnave ,bo to mam najblizsie ..ale chcela by som Vas poprosit ,ci mi viete odporucit nejakeho porodnika, ku komu ist ..Ja som chodila do ZM na kontroly ,ale sme sa prestahovali do Serede....vopred dakujem ..

iza1111
19. sep 2011

chcem sa spytat od kedy sa v trnave neda ist na poradnu do nemocnice kedze mi to bolo povedane , lebo chodim inemu gynekologovi a teraz su 3 TYZDNE pred porodom a oni mi na prijme povedia ze mam chodit az do porodu k svojmu vlastnemu gynekologovi a iba na porod mam prist do nemocnice ja nemam gynekologa v tt a preto som sem chcela ist ale ze to uz rok funguej tak ze chodim ku vlastnemu a kde si teda dohodnem tu epiduralku a nadstandardnu izbu a tiez chovanie dr. Deckova pri rozhovore mi prislo trosku zvlastne kedze som sa na neho opytala bolo mi povedane ze sa mu mam ozva tak som sa ozvala a povedal mi ze preco si nevolam na prijem tam mi niekoho daju tak to asi iba ked bude zazmluvneny a zaplateny sa venuje inak asi nie lebo kamaratka mi ho odporucila a vychvalila do nebies a on ma pekne sprdol ze nemam volat jemu ale na prijem a tam zas opacne a spytal sa ma teda ci chcem konkretne jeho pri co asi znamenalo ci si ho chcem zazmluvnit inak si to vysvetlit neviem lebo by asi povedal ze ok vtedy vtedy robim pridite sa ukazat a ne ze ci chcem konkretne jeho kedze ineho nemam tak som sa obratila na neho z dovodu ze mi ho odporucili ani neviem ze nejaky deckov existoval poznam akurat vargu, pivovarciho , cecha ze tam pracuju

raona
20. sep 2011

@iza1111 ja mam sice gyn. v TT, ale ze sa nechodi na poradnu posledny mesiac do nemocky som sa dozvedela min. tyzden od sestricky, ked som sa na to pytala.. takze chodim stale k svojmu, u ktoreho mi utzv. robil Deckov, tak som sa pytala, ze ci by mohol byt porodnikom pre mna, a on ze da sa dohodnut, len ze aby som este tak cca raz dva krat sla na poradnu k svojmu dr. a potom uz k nemu do nemocky, ale tiez nepovedal, ze kedy tam je, alebo nie je.. ale zas mne este nejaky ten utzv. robit do porodu hadam bude, tak sa s nim lepsie dohodnem... Cech uz v nemocke nepracuje, robi v gyn centre a o tych dvoch neviem.

neuska
15. okt 2011

Ahojte chcela by som rodit v Trnave aky mate nazor na Frantiska Pivovarciho Dakujem

irsina83
15. okt 2011

@neuska Mna rodil MUDr. Ondrej Lachky - zachranil mi malu. Je aj velmi ludsky a prijemny a velmi dobry odbornik 😉

neuska
15. okt 2011

aha aj ja akurat vyberam a kamoska mi ponukla tohoto porodnika a co som tu citala tak ho tu nikto nespominal tak preto chcem vediet co je to zac 🙂)

simisi
16. okt 2011

@neuska najskor som ani nechcela reagovat,ale musim-nikdy viac
z plodu bez akcie dnes takato slecna

saxana123
17. okt 2011

@neuska Mne o ňom rozprávala moja mama, vraj je dosť fušer, no neviem, počula som to od nej.

luciana157
17. okt 2011

@iza1111 zrejme sa pytal na zazmluvnenie,inak sa venuje iba ak ma zrovna sluzbu.ale tak je to bezne u nich.inak deckov je podla mna super,mne vysiel nahodou,mal sluzbu,ale druhy krat by som si ho kludne zazmluvnila.

neuska
17. okt 2011

simisi co si tym myslela ?dakujem

neuska
17. okt 2011

@saxana123 aj mne o nom zasa hovorili ze strasne pije a hoci co ine tak neviem co mam spravit...

saxana123
17. okt 2011

@neuska a musíš mať niekoho zazmluvneného? Platiť niekomu nemalé prachy ešte raz za to že odvedie svoju prácu za ktorú mu už zaplatili? Ja byť tebou by som to nechala na toho kto má aktuálne službu, ten ťa odrodí a urobí to rovnako ako keby si mu aj zaplatila. Je ich povinnosť sa postarať o teba i bábo a isto urobia maximum aby ste boli obaja ok, veď ide o ich reputáciu. A úprimne ,nemysli si že ak zacvakáš niekomu konkrétnemu urobí 2 kroky navyše- urobí iba to čo musí, maximálne ťa potom príde pozrieť na izbu, to je všetko. 😠

neuska
17. okt 2011

@saxana123 Jasne diky tak to aj spravim 🙂))

saxana123
17. okt 2011

@neuska aj ja som tak rodila pred 2 rokmi a bolo to úplne v poriadku, pekne sa ku mne chovali a nebol žiaden problém. Ja som sa pred pôrodom pýtala môjho gyndoša že či si myslí že má zmysel niekoho si zazmluvňovať, a on mi na to povedal, citujem " ak máte zbytočných 250 € aby ste sponzorovali trnavskú nemocnicu, nech sa páči, ale nemyslite si že pôrod bude menej bolieť" 😀 A ešte mi povedal že keby má pocit že je niečo s mojim tehotenstvom v neporiadku, akože nejaké riziko pre dieťa alebo mňa, navrhol by mi to sám a poslal by ma za niekým konkrétnym. Takže tak. Pokým si v poriadku a bábo tiež, ušetri si peniazky pre drobca a dopraj mu niečo navyše za tie prachy 😎 kúp mu radšej krásnu komodu na vecičky, to bude účelnejšie 🙂

neuska
17. okt 2011

@simisi co si s tym myslela Diky

simisi
17. okt 2011

@neuska to som myslela,ze mi do spravy z utz napisal-plod bez akcie srdca/mrtvy plod/
a ako vidis,moja dcerka je ziva,az moc 😉

neuska
17. okt 2011

@simisi coze chuj ako on vyzera je taky starsi plechavy a ma okuliare

simisi
17. okt 2011

presne tak vyzera

krinka
22. okt 2011

Ahojte.
čítam si vaše skúsenosti už par dní a rozhodla som sa pridať. Som v 26 týždni a rada by som sa na kontaktovala na p. MUDr. Dečkova. Podľa toho čo píšete je asi najlepší pôrodník, tak by som sa s ním chcela dohodnúť. Poprosím Vás, nemáte na neho nejaký kontakt? Ďakujem.

simisi
22. okt 2011

@krinka posielam cez IP ciselko 😉

krinka
23. okt 2011

Ďakujem velmi moc.🙂

zuzul77
2. nov 2011

@krinka ahoj, ako si sa dohodla s dr. deckovom?

krinka
2. nov 2011

Ahoj, dal mi tlačivo - že si žiada dokumentáciu od môjho terajšieho gynekológa. Zajtra mu to dám a odhlásim sa buď teraz alebo ešte jednu návštevu absolvujem. Podla toho kedy mi dá termín, lebo ešte do 9 decembra musím robiť v ZM. A nechcem chýbať z práce. Myslíš že by vadilo, keby som išla na poradňu o týždeň - týždeň a pol neskor? Išla by som už rovno MUDr. Dečkovi. Dečkov mi hovoril že mam prísť po 30T. Mam sa rozhodnúť sama či už pojdem teraz k nemu alebo až v decembri.
Inak fajn sympaťák 🙂

zuzul77
28. nov 2011

@krinka
ja k nemu uz chodim do nemocnice a nemozem povedat nic zle...som velmi spokojna a chcem ho mat aj pri porode... 🙂

krinka
6. dec 2011

Tak fajn🙂) Ja idem za nim na budúci týždeň, už budem konečne doma z práce. 🙂

sara1111
10. dec 2011

chcela by som poprosit neviem aku sumu penazi si mam pripravit i mvdr Dečkova aby to neboko hlupe dakujem za radu

sevzuz
10. dec 2011

@sara1111 to si fakt myslis ze Ti to niekto takto napise 😀 😀 😀 😀 😀 som sa dobre pobavila.
Oooooo a este jedno on nie je veterinar (mvdr.), ale gynekolog MuDr.

misenka3
10. dec 2011

Babenky, ja som dcéru rodila v Topoľčanoch, keďže na ňu boli perfektné referencie v starostlivosti,ale bola to dobrá diaľka.Inak bola som veľmi spokojná.Keď som čakala dvojičky už som nevymýšlala a šla kam mi patrí podľa obvodu do Trnavy, malí majú rok a doteraz spomínam na Trnavu len v dobrom.Super starostlivosť, ochota aj prístup.Vždy a všade sa nájde niekto s kým si nemusíte sadnúť ale v TT som nemala s nikým problém. Ja som dúfala ,že ma odrodí dečkov, ale nevyšlo to. Nechala som to na náhodu , dvojičky potrebujú koruniek o niečo viac tak som si nikoho nezajednala.Odrodili ma dve doktorky a môžem povedať veľká spokojnosť.

gabcitt
24. júl 2013

@saxana123 Prepac, dovolim si reagovat na tvoj komentar ohladom zazmluvnenia lekara. Mozem s urcitostou povedat, ze je citit obrovsky rozdiel medzi zazmluvnenym a nezazmluvnenym lekarom. A ak ma ist, resp. malo ist - v mojom pripade, o zivot mojho dietata, asi by som si nedovolila riskovat, ci mi bude k dispozicii lekar, s ktorym budem spokojna a ista si, ze svoju pracu odvedie zodpovedne. Nezazmluvneni lekari bezne nechavaju odrodit matky sestrickam!!!!! Ja som mala lekara zazmluvneneho a venoval sa mi zodpovedne od casu, kedy som ho oslovila az do porodu, cca 6 mesiacov.

pepa82
26. júl 2013

@saxana123 ahoj aj ja som rodila v 2010.mne tieš hovorili že je všetko v poriadku neukazalo sa že mam velmi chore babo.ani ja som nemala nikoho dojednaneho,myslim si že by mi to aj tak nepomohlo.

kikula333
26. sep 2013

Dr.Bartkovjak super maximalna spokojnost super odporucam 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre