Prvý pôrod sekciou, Trenčín

bobana297
9. okt 2018

Ahojte. Zienky ktore ste rodili v TN sekciou ako ja v r.2016 a calate dalsie babo. Je automatika zase sekcia ci to zalezi na mne. Ja som mala sekciu lebo som bola otvorena na 3 cm a po 5 vyvolavackach som sa uplne uzavrela a absolutne som nemala ani bolesti coz monitor ukazoval silne kontrakcie. Som rada ze mi urobili sekciu lebo maly mal 4810g a neviem ci by som to dala.No a teraz som zase tehotna a bojim sa ze zas ma budu tyzden alebo kolko tlacit len vyvolavackami miesto toho aby mi dali termin na sekciu. Dakujem

karmela
9. okt 2018

@bobana297 podľa mna pôjdeš na sekciu zase ja som mala prvú sekciu v 2009 a teraz v 2017 december som šla na druhu aj tak mi praskla maternica.Jedine keby si chcela rodiť prirodzene a našla Dr čo by stym súhlasil

maminuska
9. okt 2018

@bobana297 podľa mňa na sekciu nepôjdeš. Budú sa snažiť o normálny pôrod. Až po dvoch sekciách sa už uvažuje o sekcii . A ani to nie je pravidlo , za mnou bol primár či nechcem rodiť normálne ..dva normálne pôrody a dva cisárske.

cailana
15. okt 2018

@bobana297 ahoj.ja som mala 2013- sekcia, nepostupujuci pôrod, a druhý pôrod 2015 a mne dali vybrať, niekoľko krát počas tehotenstva sa ma môj lekár( ktorý robí aj v nemocnici) pýtal či chcem naozaj prirodzený ( chcela som), povedal mi, že prirodzený je možný, ale rodička musí spolupracovať, nenútili ma ani potom v nemocnici do ničoho. Ale u mňa to žiaľ aj druhý krát skočilo urgentnou sekciou, zasa nepostupujuci pôrod. V každom prípade držím palce

lucia147852
27. okt 2018

Po sekcii ta nemozu nutit do prirodzeneho. Co som pocula rak prehovaraju, oblbuju ale kedvsi povieš ze nie sekcia musia ti spravit.

mia7222
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
24mirka
27. okt 2018

Ahoj, ja som mala prvy akutnou sekciou v TN a druhy chcem normálny..pokial je v tehotenstve vsetko ok, urcite dostanes na vyber.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre