Skúsenosti MUDr. Ďurovská, vs. MUDr. Bende?

ria133
20. jan 2019

Ahojte kočky, hlavne tie ktoré ste z Levíc, chcela by som sa spýtať na názor na gynekologičku MUDr. Iveta Ďurovská (chodím k nej momentálne) a na gynekológa MUDr. Gabriel Bende(rozmýšľam nad prestupom k nemu). Na MUDr. Ďurovsku som už zvyknutá, je veľmi milá ale čo sa týka odbornosti úplne jej nedôverujem. O MUDr. Bendem som počula od pár ľudí síce len chválu ale rada by som bola keby sa somnou podelíte o skúsenosti aj vy, nakoľko čakám bábätko a nerada by som bola keby sa niečo zanedbalo.
Ďakujem za reakcie 🙂

caroline_
29. jan 2019

@ria133 ahoj, no ja som od Bendeho odišla ku Ondrasikovi, Bende mi nevyhovoval... Ale zas Ondrasik aj s jeho sestričkou už končia, potom fakt neviem kam pôjdem, asi do Nitry :D

ria133
autor
30. jan 2019

@caroline_ kvôli čomu ak sa môžem opýtať ? Ja idem k nemu prvého na vyšetrenie tak som zvedavá

bebotka
30. jan 2019

@ria133 môžem sa spýtať prečo práve k Bendemu a čo sa Vám na Durovskej nepáči?

ria133
autor
30. jan 2019

@bebotka pretože som uvažovala nad ním a Mancikom, ale Mancik ordinuje len štvrtky lebo má veľa pacientok, a chcela som lekára ktorý na mňa bude mať čas hocikedy, keď budem niečo potrebovať a z okolia som počula len dobré ohlasy.
Ďurovska si nevedela pri mne poradiť s obyčajnou mikozou, všetko som si musela pozistovat na internete a samovoľne si naordinovat voľnopredajné lieky podľa rôznych fór na internete a čuduj sa svetu pomohlo. Tak isto aj v rodine s ňou nemáme dobré skúsenosti, veci dopísane rukou v karte rok spätne a neinformovanie pacientky o cyste a takéto veci. Ona je hrozne milá, usmievavá, odpovie na všetky otázky ale bohužiaľ ja jej nedôverujem.

bebotka
30. jan 2019

@ria133 tak každý má iný názor, aj k nech momentálne chodím predtým som chodila k neubaerovi, je to odborník s paradnym vybavením, ale jeho prístup k pacientke nič moc, ja som s durovskou spokojná neviem nikdy som u nej neriešila nejaké komplikované veci, ale keby mám ísť preč od nej asi by som skôr riešila nejakú devatovú alebo brauna myslím, že ani Bende nieje ktovie aký odborník chodila k nemu kolegyna a nič moc

ria133
autor
30. jan 2019

@bebotka na každého lekára budeš počuť dobre aj zle, ani jeden neni dokonalý. Ja som zas mala kolegyňu ktorá si ho nevedela vynachváliť. Uvidíme po prvom vyšetrení, keď nebudem spokojná pôjdem zas ďalej :D k tomu Mancikovi najskôr

bebotka
30. jan 2019

@ria133 ved hej človek nevie, len musíš znovu počkať pol roka

ria133
autor
30. jan 2019

@bebotka a môžem sa spýtať s čím nebola kolegyňa spokojná ?

caroline_
30. jan 2019

Za mňa je Mančík mäsiar, nech sa na mňa nikto nehnevá... Ale mojej mame aj mojej známej spôsobil doživotne ťažkosti a navyše mal pomer s pacientkami... Som počula... A co sa týka Bendeho, preto som od neho odišla lebo za každým ako som k nemu prišla mi nukal antikoncepciu už vo dverách dobre ze nie, bol nedosledny pri vyšetrení a bral všetko na ľahkú váhu... Ale jasne ze každý na iné skúsenosti....

bebotka
30. jan 2019

@ria133 ono nie, že nespokojná, ale ja som hladala niekoho iného kedže sme mali problem otehotnieť a ked som si zisťovala, že kam ísť tak mi ho na takéto problémy neodporučila, že on tak preventívka a lieky v pohode, ale riešenie takýchto problemov nič moc, ona už bola staršia chodila len na preventívky a to jej stačilo neviem akú má starostlivosť o tehotné, ja som vtedy riešila iné

zabka1987
30. jan 2019

@ria133 Durovska, no keď som naposledy ležala v nemocnici mi sestričky povedali ze k nej nie ze sú na ňu sťažnosti a aj na zuzcakovu od ktorej som ja odišla. V podstate skoro každého lekára poznám už celkom fajn 😊 akurát bende toho nie, teda ako lekára nie lebo ho často stretávam. Ja ku komu by som išla v lv je jedine batovsky a braun, nikto iný

trdlomale
22. feb 2021

@caroline_ ja chodím k Bendemu, nič nezabedbal, všetko berie až viac ako vážne. Povie možnosti, posunie k ďalším odborníkom, ak je potrebné. Nikdy som nemala problém. Počas celého tehotenstva nič nebral na ľahkú váhu. Ultrazvuk urobil pri každej kontrole. Na všetky moje otázky odpovedal. Takže ho chválim.

trdlomale
22. feb 2021

@trdlomale jediná nevýhoda, nieje porodník, takže v nemocnici som si zajednala Mudr. Tothovu. Úžasná doktorka. Ordináciu má však v Šahách.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre