• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s pôrodom v novej nemocnici v Košiciach?

5. marca 2017 
@watergeenie ahoj teraz je na 16posch. tam je vedúci oddelenia ...
13. nov 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea0903 @dany1986 Dakujeeeem a drzim vam palceky, nech vam vsetko dobre vyjde a nech mate coskoro zdravucke deticky uz doma :slight_smile: My sme este len na zaciatku, v sablovacom stadiu :slight_smile:
13. nov 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@watergeenie ze sablovacie stadium :slight_smile: nech to teda skoro prejde a prajem pohodove tehotenstvo
13. nov 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mate niektora skusenosti s primarom Mikolajom?pri porode?alebo koho by ste mi odporucili v novej nemocnici ku porodu?
14. nov 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@otulik Ja by som bola za Murína, zažila som ho pri pôrode, bol veľmi ľudský a zdá sa mi, že je aj dobrý odborník.
14. nov 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nani7278 a je este tam?
14. nov 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@otulik Áno, je
14. nov 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@otulik ahoj, nemam skusenost pri porode s Mikolajom ale mam s nim skusenost a nie velmi dobru. aj kamoska ktora mala u neho dohodnuty porod si postazovala ....
14. nov 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anulik888 koho by si mi poradila?ty si uz rozmyslala kto ta odrodi?
14. nov 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte neviete mi niektora z vas povedat zoznam co vsetko budem potrebovat do porodnice.dakujem
15. nov 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jantulka okrem hygienickych potrieb, porodnickych vloziek a oblecka pre seba si urcite pribal aj pribor a pohar (hrncek). Ja som mala aj termosku, deku pre maleho. No a tiez OP, kartu poistenca, tehu knizku, sobasny list, nabijacku na mobil, krem na bradavky, aspon 2 bavlnene plienky, glycerinove cipky, sprej do nosa (s morskou vodou - suchy vzduch)...Pre babo nepotrebujes, okrem plienok a vlhkych utierok, nic - az pri odchode domov.
15. nov 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika7706 dakujem pekne
15. nov 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika7706 Dakujeeeeem :slight_smile:
15. nov 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby oznamujem ze andrea0903 porodila dievcatko.
16. nov 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fecova dííík, a sú obe v poriadku?
16. nov 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 no podla fotiek vyzera, ze ano
16. nov 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fecova tak super, si zlatá, že si napísala :grinning: a ty sa kedy k nej pridáš?
16. nov 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fecova a su v poriadku ved ona mala rodit vtedy ked aj ja to nejako skoro
16. nov 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jantulka ona mala rodiť minimálne o 2 týždne skôr a myslím si, žeje šťastná, že potiahli až doteraz a nerozpadla sa na 2 už skôr :grinning:
16. nov 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 no to mas asi pravdu lebo predsa v 36tt to uz nie je take rizikove
16. nov 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jantulka u nej iste lepšie ako niečo prešvihnúť :wink:
16. nov 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@otulik ja som ležala v novej n. mesiac a vystriedalo sa u mňa viac lekárov, ale mala som vybraného MUDr. Jozefa Knopa bola som spokojná,on sa rozhodol ukončiť tehotenstvo a nakoniec to všetko dopadlo super,hoc po tyždni som bola zase na sale a robil ma MUDr.Branislav Murín ten je suprovy veľmi ľudský dobre som sa cítila a vôbec nebála a ja som poriadny strachopút,a veľa žien si pochvaľovalo MUDr.Ivetu Rošákovu.a o MUDr.Mikolaj velmi pekne nerozprávali
16. nov 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuvu1010 nechcem tu nikoho hanit ziadneho lekara len ja som tiez strachoput ale chcem ludskeho lekara nie co na mna bude vrieskat pri porode a aby to dopadlo dobre vsetko....dakujem ti za typi lekarov velmi si mi pomohla uz viacero bab mi pisalo tych lekarov :wink: este raz dik
16. nov 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fecova pozdravuj andreu a ze blahozelam, nech sa drzia baby :slight_smile:
16. nov 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 tak my sme sa v nemocnici dohodli, ze ideme na to akoze spolu, len nejak ma predbehla, ja este mam vydrzat aspon tri tyzdne pokope a potom ideme tiez na to, ale ona ma tam mozno pocka,
baby odkazem jej vsetko co ste popisali, a su v poriadku.
16. nov 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky hlasim sa ze to mam za sebou . Syncek sa narodil 7.11.2010 o 11.25h. s mierami 2080gr a 50 cm . Musim povedat ze vsetky sestricky komplet na novorodeneckom na gyn.odd. boli super kazda jedna . Mudr.Molokac ktory bol pri porode bol uplne super bez neho a manzela by som to vobec nezvladla pretoze zacal porod spontanne a skoncil sekciou.Velka vdaka a chvala Dr Molokacovi . Odporucam Novu nemocku vsetkymi desiatimi,podarilo sa nam byt na nadstandartke velkej s telkou,gaucoukou prebalovacim pultom Izb.c.5 .... Zla skusenost Dr.Boszormeniy neviem ci pisem spravne... a inac som so vsetkym bola spokojna pricom som dost narocna :slight_smile: Drzim vam palce !! :grinning:
18. nov 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camilla_1 blahozelam!!! super ze si to zvladla a drzim vsetky palce aby kazda chvilka s babatkom bola pre vas nazebudnutelna a krasna...
18. nov 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camilla_1 blahozelam a super ze si bola spokojna, lebo tiez sa mi zdalo ze vela ocakavas , podla toho co si sa tu vzdy pytala :wink: a usla sa ti i najlepsia izba...mala si teda super stastie, ale najvacsie stastie je teraz asi tvoj Samko :wink: preco ale nakoniec sekcia?
18. nov 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camilla_1 blahozelam :slight_smile: prajem skore zotavenie, vela mliecka a Samkovi dobry apetit :slight_smile: Super, ze vsetko dobre dopadlo (preco sekcia?) a aj izbu si veru mala tu najlepsiu :slight_smile:
18. nov 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camilla_1
blahoželáááme, máš to za sebou a teraz to už bude super :grinning:
18. nov 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok