Tehotenská prehliadka (16tt) počas corony?

lylyjana
16. mar 2020

Ahojte. Neviete ako je to teraz s tehotenskymi prehliadkami u gynekologicky? Je nutne ist, ci sa do da prelozit? Mala by som ist buduci ryzden po mesiaci, tak som zvedava ako to teraz funguje, kedze vsetko funguje v obmedzenejsom rezime.
Vdaka! 🙂

denden77
16. mar 2020

@lylyjana zavolaj, kazdy Dr. funguje inak 😊 mne ani nedali termin dalsej poradne, mam zavolat koncom mesiaca 🤷‍♀️😊

mima1
16. mar 2020

Ja som bola dnes ale objednana. Sama v cakarni a vchod bol off a sestricka chodila otvarat. Skus zavolat a uvidis ci robia normal alebo ci vedia odlozit kontrolu ak nemas potoaze

mima1
16. mar 2020

Potiaze

jessica45
16. mar 2020

@lylyjana skus zavolať mne moja volala že o kolkej mam prist 🙂

lylyjana
autor
16. mar 2020

Ja ma presne termin na hodinu, ale aj tak urcite zavolam 🙂 vdaka!

jaskolka
16. mar 2020

Ja som volala, v piatok mam termín a robí doktorka len tehotné a akútne stavy.Moja berie presne, čiže nemala by som byť v čakárni dlho. Treba si určite zavolať

ledgerka
16. mar 2020

korona tu bude az do tvojho porodu :D

kiki68
17. mar 2020

Ja som vcera volala a tu v at mi ju zatial nezrusili, takze zajtra asi ideme. Rovno si necham v 25tt pichnut profylaxiu, nech to nemusim robit doma sama a neskladujem to v chladnicke a vobec sa poradit co dalej. Ja mam May aj ogtt test a ten oni tam nerobia a pochybujem, ze na nejaky labak vezme. Ani srnka netusi, co bude , som zvedava ako sa tam dohodnem dalej

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre