Už druhý deň mám kontrakcie

bibijenny
21. apr 2018

Ahojte uz druhy den mam silne menstruacne bolesti .. zacalo to vcera rano take slabucke v noci o 00.30 som sa zobudila na silnejsie bolesti ktore sa stupnovali kazdych 5 minut. Isli sme s manzelom o 3.00 do porodnice tam samozrejme bolesti trochu utichli .. vysetrili ma a poslali domov od vtedy mam kazdych 12 az 10 minut niekedy slabsie a niekedy silnejsie uz neviem co mam robit ani sprcha nepomohla ...

nini1010
21. apr 2018

Navrhovala by som pomaly sa pobrat do nemocnice.nie som zastanca cakania do poslednej chvile.Pani ktora so mnou rodila takto cakala a ako prichadzala na kozu uz si drzala ruku pod rozkrokom ako sa diieta tlavilo.myslim ze toto zazit nevgces takze chod do nemocnice.nemaa na co cakat.

iviska2
21. apr 2018

Je mi ľúto že to takto trvá , ale asi by som sa vybrala tiež do nemocky. Nech si pod kontrolou .Ak ťa nebudú chcieť prijať tak im povedz že zostaneš čakať na chodbe....

myjusiatko
21. apr 2018

Odpocivaj, dokial sa ti da a mas este kontrakcie takto od seba. Uzivaj si, ze si v klude doma a nestresuju ta a nesparaju do teba v porodnici. Drzim palce. 🙂

bibijenny
autor
21. apr 2018

Ked sa bojim ze zase ma poslu domov nech si idem pospat ako keby sa to dalo pri tych bolestiach .. skusim si dat este teply kupel len neviem ci mozem ked uz mi odisla aj zatka

kvetulienka253
21. apr 2018

@bibijenny kúpeľ nie, iba sprchu

julajlatvar
21. apr 2018

ja som mala bolesti kazdych 10-12 celu noc a cely nasledujuci den, porodila som az vecer o 19.20. je to vsak veeeelmi individualna zalezitost.. kym bolesti nemas kazdych 5 min, este nerodis.. snad 🙂 ak budes kludnejsia, chod...

denisa1284
21. apr 2018

Tiez som bola na tom rovnako bolesti som mala 2 dni. Aj v porodnici som bola, 2x ma poslali domov ze to nie je este pravidelne a ze sa mam nahrievat horucou vodou co velmi nepomahalo. Na dalsi den som isla k svojmu gynekologovi na poradnu a ten mi vypisal papier na prijem a v ten den som aj porodila. Len kazda sme ina ked sa ti to nezda tak tam chod aj 10x zbytocne ako raz neskoro. Drzim palce, nech to dobre dopadne 😊

hettinka
21. apr 2018

@bibijenny ja som pri prvom tiež takto chodila celý deň, bolesti neboli veľké, ale raz ma pichlo v chrbte, raz v bruchu, v noci som nespala, ale sestrička ma zahnala do postele, že to nič nie je, potom som zaspala a prešlo ... na pásoch mi bolesti vraj neukazovalo a dcera sa narodila potom na druhý deň až večer. Ja som ale bola v nemocnici, lebo mi po kvapkách odtekala plodová voda ... tak ak by si take niečo spozorovala, chod hneď, už ťa tam nechajú.

bibijenny
autor
21. apr 2018

Dakujem baby za rady

iviska2
21. apr 2018

@bibijenny Kúpeľ mi zakázali - iba veľmi teplú sprchu na kríže...

zuzanapjat
22. apr 2018

tiež som takto mala... každych 10 minut... išla som do porodnice a poslali ma domov. takto som chodila 3 dni do porodnice kazde rano a stale ma domov poslali. nakoniec ma prijali treti den az ked som mala kazde 2 minuty kontrakcie... aj to som tam este trpela ešte asi 6 hodín, ale s príšernými kontrakciami...... Každa žena je ina a radšej by som takto skušala každe rano ísť na príjem... pre istotu. Niekto aj po dvoj-minutovych kontr. ešte 10 hodin prešľapuje kym vobec ho daju na porodny stol a na niekoho to proste pride rychlejšie.

micayla997
22. apr 2018

@bibijenny niečo nové?

alison11
27. apr 2018

@bibijenny Už zrejme si aj porodila 🙂

bibijenny
autor
30. apr 2018

ano mame to za sebou 🙂 po 14 hodinach sa nam narodil krasny syncek Jakubko

iviska2
1. máj 2018

@bibijenny Blahoželám ❤🍀🌹

silvi300
29. máj 2018

@bibijenny Blahoželám, prajem veľa zdravíčka.

merickat
10. júl 2018

14 hodin stastny to clovek 🙂 gratulujem 🙂

Mne tieto kontrakcie trvali vyse 100 hodin a este ma aj nechali v nemocke, lepsie by som to znasala doma s muzom

bobricek1979
10. júl 2018

@bibijenny srdečne blahoželám 💕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre