V ktorej pôrodnici sú celodenné návštevy?

sasavi
17. okt 2012

Baby poradte.existuje v okoli 100 km od bratislavy porodnica, kde su navstevne hodiny celodenne?okrem privatnych klinik.vsetky porodnice v bratislave maju len tie dve hodiny na navstevy?

carrie84
17. okt 2012

@sasavi - trencin urcite. Od skoreho rana, do neskoreho vecera. Pokojne aj po 21tej. Samozrejme, okrem vizity a vysetreni. A ak budes na nadstandarde, tak manzel moze s vami na izbe aj spat 😉

sasavi
autor
17. okt 2012

@veve39 presne tak, o to mi ide.preco by si otec nemohol uzivat svoje dieta od prvych hodin zivota, ale len dve hodky denne.aj to na chodbe.nikdy som sa nad tym nezamyslala, ale stacilo mi ked som bola pozret kamosku v ruzinove. Na chodbe milion ludi, ziadne sukromie, nic. Take ponizujuce mi to prislo.mozem porovnavat, lebo svagrina rodila vo francuzsku a tam uplne iny pristup.navsteva dosla kedykolvek kedy chcela oriamo na izbu a zostala kolko chcela.len ked sa vysetrovalo sa pockalo chvilu vonku

sasavi
autor
17. okt 2012

@carrie84 a trencin sa da dopredu rezervovat nadstand?cii to je ako v ba, ze ked bude volny tak ok?

elena9
17. okt 2012

@sasavi Aj ja by som to riesila VIPkou. Mne sa zial neusla, lebo boli vsetky obsadene. Objednat sa nedala, povedali, ze mozno keby som mala planovanu sekciu, tak by to dokazali troska potlacit, ale pri prirodzenom je to o stasti.

amouramour
17. okt 2012

@sasavi ja ta uplne chapem...ale vies co z mojej skusenosti, tie dve hodky boli akurat🙂naozaj nemas sil a si aj rada,ze mas chvilku pokoj na izbe...a pokial mas spolubyvajucu, super to pomoze mne dala par dobrych rad🙂

katren
17. okt 2012

@sasavi asi vo vacsine porodnic to je tak, ze sa dopredu rezervovat neda....len ked je volny

carrie84
17. okt 2012

@sasavi - neda sa rezervovat. Ale aj ked si na normal izbe, tak su navstevy tak, ako som pisala. S navstevami nie je problem a sestricky/lekari su max. ustretovi. Jedine, co tam je - tak ze v TN preferuju prirodzeny porod a cisarsky je len v krajnom pripade.

gubcikova
17. okt 2012

@sasavi
@katren
@carrie84 v )Tn sa dá rezervovať,ale musíš si platiť aj tie dni pred pôrodom.teda odkedy si ho rezervuješ odvtedy platíš.

mirkakab
17. okt 2012

@sasavi na Myjave kedykolvek

deniseee
17. okt 2012

U Kocha mat ziadnu spolubyvajucu nemusis, naopak, muz s tebou moze byt od prvej chvile, ked vojdes do porodnice, az do chvile, ked z nej pojdes domov... moj tak so mnou bol (okrem pol hodky, ked mi zbehol po papuce. Aj vo vedlajsej izbe spali spolu manzelia, tak ako my (oba pary sme teda mali svoje izby). Na spolubyvajucu som teda mysliet nemusela (ale pravda je, ze som nerodila prvy raz, takze rady skusenejsej zeny som nepotrebovala... a pri prvom porode v inej porodnici som bola na izbe tiez s prvorodickou, takze ta mi nic nevedela poradit :DDD). Ak nejake porodnice zvazujes, skus im zavolat, alebo sa tam ist pozriet...

zulumilo
8. máj 2019

viem ze stara debata,ale tiez som rodina v 2012, a za seba musim povedat ze ma teda dost otravovali celodenne navatevy na izbe mojej spoluleziacej. ziadne sukromie. nic.vkuse pri nej niekto bol. a ked uz nic ine tak minimalne kvoli pokoju a pohodliu babatiek to nieje moc ziaduce.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre