V ktorej pôrodnici sú celodenné návštevy?

sasavi
17. okt 2012

Baby poradte.existuje v okoli 100 km od bratislavy porodnica, kde su navstevne hodiny celodenne?okrem privatnych klinik.vsetky porodnice v bratislave maju len tie dve hodiny na navstevy?

zuzi0911
17. okt 2012

@sasavi no tak pb. je o par km dalej ale tam je tiez od14:00do17:00 ale navsteva moze prist kedy kplvek. zamnou prisli aj p 8:00 rano albo vecer a nebol s tym problem.

sasavi
autor
17. okt 2012

A otec dietata moze prist kedykolvek, alebo aj on len v navstevnych hodinach?

sissy27
17. okt 2012

@sasavi oficiálne dve hodiny, neoficiálne v podstate celý deň... ale treba brať ohľad aj na ostatné rodičky a ich deti, nejakú hygienu, kľud... inak ja po pôrode som bola rada, že som a posledné, na čo som mala náladu, boli celodenné návštevy a dookola tie isté otázky... ak sa jedná o návštevu partnera (otecka), tam je to samozrejme iné, je dokonca aj možnosť si priplatiť za spoločnú izbu...

sunsun
17. okt 2012

@sasavi v niektorych porodniciach je to mozne, ked si priplacas nadstandard - to je asi individualne....

sasavi
autor
17. okt 2012

Ok baby.dakujem za odpovede.zvazujem, ze kde.som u kocha ale 1200euro za porod sa mi zda dost.tak zistujem dalsie moznosti

ginger_fox
17. okt 2012

@sasavi ja som rodila pred viac ako 3rokmi v Ruzinove a priznam sa, ze mne navsteva chodila vzdy vecer a nemam pocit, ze by s tym niekto mal problem

janynkaaa
17. okt 2012

v martine mozu prist navstevy hocikedy 🙂

sasavi
autor
17. okt 2012

@ginger_fox len mne to pride take divne, ze musis na chodbe byt a dieta mas za sklom.

luliu
17. okt 2012

Rodila som na Antolskej a ked som nieco potrebovala, manzel mi to priniesol kedykolvek - aj v noci

luliu
17. okt 2012
janynkaaa
17. okt 2012

a este som zabudla navstevy mozu ist az na izbu 🙂

zuzka38
17. okt 2012

@janynkaaa akurat martin neni 100km od ba.. @sasavi sa pyta na porodnice do 100km.. 😉

amouramour
17. okt 2012

na kramaroch🙂

sasavi
autor
17. okt 2012

Tymi navstevami myslim otca dietata a mojich rodicov.nie nejakych znamych alebo tak.v statnych nemocniaciach sa da zaplatit nadstandard, za budem mat samostatnu izbu s kupelkou?

ginger_fox
17. okt 2012

@sasavi no tak toto som vobec neriesila a prave z dovodu okukovania mojho dietata mi pripadne navstevy skor vadili 😀 A teraz ked na to spominam, tak aj moj syn bol so mnou pri navsteve(ale len mimo navstevych hodin).... Ono to zrejme zavisi od zdravotnickeho personalu, ktorí ma v tej danej chvili sluzbu.

janynkaaa
17. okt 2012

@zuzka38 som si nevsimla 😀 😀 😀

lucka1987
17. okt 2012

@sasavi
@zuzi0911 tiez hovorim za PB . chodili ku mne aj mimo navstevnych hodin.. no dietatko nemohli vzdy vydiet.. po porode to len v navstevnych som ukazovala, kedze sme mali svoj rezim. a druha vec je, ze naozaj krem manzela, ktoreho som rada uvidela , kedze prisiel zo zahranicia az po porode, tak som nemala naladu an celodenne navstevy. 5 dni pred porodom som cely den dostavala sms a telefonaty a navstevy s otazkami : " kedy to uz bude ? " a 4 dni po porode " aky si mala porod ? bolelo to ? si ok ? vyspala si sa ? myla je zdravy ? " 😀 😀 😀 samozrejme ich chapem a keby mi nikto tieto otazky nepoklada, zas by som bola nahnevana, ze sa nestaraju 😀 😀 😀

kveta
17. okt 2012

@sasavi Sukromna izba za priplatok v trnavskej nemocnici zahrna celodenne navstevy..

deniseee
17. okt 2012

Na Antolskej boli na navstevy mimo navstevnych hodin priam alergicki, co i len 10 min. mimo navstevnych im bolo priserne na prekazku... u Kocha to nikto neriesil, mala som na izbe celu rodinu, a vsetci boli k nam vsetkym mili, ani po deviatej vecer ked som rodila, nikto nikoho nevyhadzoval... v Brne tiez tazka pohoda... ziadne problemy s navstevami a tam vlastne nieco ako navstevne hodiny skutocne nikto neriesil...

miriem
17. okt 2012

Aj v BA na Kramaroch. Navsteva moze prist hocikedy a ty s babatkom mozes ist von na chodbu a tam si s navstevou posediet. Na izbu navstevy nemozu. MOzno na nadstandarde, ak mas 1-lozkovu, tak by sa to dalo vybavit, ale nechcu si dnu moc pustat ludi.

gubcikova
17. okt 2012

v TN je od 10:00 do 19:00 a viem že tam boli aj do 21:00

salomuska
17. okt 2012

chod na kramare, tam mozu za tebou prist hocikedy, okrem vizity 😉 ale ako uz bolo spominane, nie na izbu, ale na chodbe je pripraveny posed pre navstevy

amouramour
17. okt 2012

@miriem inak na kramaroch sa da na nadstandarte aj tak, ze si sadnes s manzelom napriklad v jedalnicke a nik ti nic na to nepovie🙂

katren
17. okt 2012

@sasavi Trencin porodnica :
"Gynekologicko - pôrodnická klinika návštevné hodiny bez obmedzenia, s rešpektovaním vizít, vyšetrení,… " to som nasla na ich stranke, ked som hladala infosky o porodnici.....a splna to aj limit do 100km 😉

sasavi
autor
17. okt 2012

Takze ako som vyrozumela, tak v ba sa neda byt s manzelom na izbe.len na chodbe.pripada mi to trochu chore, ked si chcem zaplatit nadstandard a nemozem travit den s muzom na izbe.tak asi to vidim na toho kocha.

veve39
17. okt 2012

@sasavi Na antolskej v BA pokial mas nadstandard, mozes mat navstevu kedykolvek, ak si tam sama, aj cely den.. Ak ste na izbe 2rodicky, tak je potrebne brat ohlad aj na druhu spolubyvajucu. Problem je, ze az do porodu nevies, ci sa ti nadstandard ujde - neda sa dopredu zarezervovat, vacsinou dopyt po nom vyrazne prevysuje kapacitne moznosti - len 2izby na oddeleni.
Pokial chces mat istotu, tak potom Koch.

sasavi
autor
17. okt 2012

@veve39 super dakujem za info.tak idem setrit na kocha 🙂 .

amouramour
17. okt 2012

@sasavi tak ja zas neviem, ale musis byt s manzelom cely den?my sme boli za den tak dve hodky a bolo to akurat inak som mala plne ruky prace🙂cas tam bezi veru rychlo...navyse ak je aj koch plny, tak asi nebude ok voci druhej mamine mat manzela a vsetkych pribuznych cele dni na izbe🙂4 dni v nemocnici sa daju vydrzat

veve39
17. okt 2012

@amouramour mne osobne napr. neslo o to, ci to bude 2 alebo viac hodin, ale aby to mohlo byt kedykolvek, nielen v navstevnych hodinach - nie kazdy manzel/partner sa moze koli povinnostiam zmestit do predpisanych navst.hodin
a napr. ja som nakoniec nebola v porodnici len 4dni, ale 10dni - napriek bezproblemovemu tehotenstvu...mozna pritomnost manzela v ktoromkolvek case bola pre mna osobne velmi dolezita

amouramour
17. okt 2012

@veve39 to chapem, isto je to fajn na povzbudenie🙂uznavam, ze my sme mali statsie v tom, ze manzel ma flexibilnu pracovnu dobu - inak povedane pracuje skoro stale🙂)))ale mohol si v tych dnoch vybehnut...ale viem, ze na kramaroch skutocne nebol absolutny problem ked prisiel hocikedy...casto som tam videla aj ocinov so starsimi detickami ktori chodili okolo obeda, jedneho maleho drobca sme mali aj my na izbe na navsteve🙂skor som narazala na to, ze ozaj ked uz clovek tam je zisti, ze ma rad niekedy pokoj len sam na izbe a prehnane navstevy nevyhladava

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre