Nová práca a rodičovský príspevok
13. aug 2014
Ahojte baby.potrebujem poradit ako to vyriesit.moja dcera ide od septembra do skolky az do januara mam rodicovsky prispevok.stale som zamestnana v bille ale naskytla sa mi prilezitost ist od septembra do novej prace.ako to mam ukoncit v tej starej a co mam nahlasit na uradoch?

@anucha27 nemusis nikde nic hlasit, ani ukoncovat povodne zamestnanie, pockaj do januara, a uvidis, ci sa ti bude nova praca stale pacit, a az potom ries vypoved, resp. dohodu o ukonceni PP, a mozno ta ani nezoberu spat, a sami budu chciet ukoncit tvoj PP, a dostanes aj odstupne
odhlasit sa treba len v Socialnej poistovni, ak si sa bola zahlasovat na dochodkove poistenie