icon

Práca medzi dvomi materskými

avatar
skoricaxx
23. máj 2013

Ahojte dcéra má teraz 14 mesiacov, a zistila som že som opät tehotná rada by som šla medzitým do práce, čo povedať šéfovi????

Zajtra mám s ním rande a neviem čo mu povedať a čo nie????

avatar
xlucia
23. máj 2013

@skoricaxx podla toho v ktorom si tt, aku mas pracu a kedy by si nastupila....

avatar
skoricaxx
autor
23. máj 2013

@xlucia
ahoj som v šiestom týždni, robila som nákup a riadenie výroby v malej strojárskej firme

avatar
skoricaxx
autor
23. máj 2013

ahojte a neviete ako je to s právnou otázkou ? Musí ma zamestnať???

avatar
liz_lemon
23. máj 2013

prepustit ta nemoze, takze mu to mozes kludne povedat