Pracovali ste niekedy v Sytho Tec Slovakia v Žiline?
18. apr 2013
ahojte chcem sa spytat či ste tu niekedy pracovali alebo viete o niekom kto tu pracuje. Našla som na profesii.sk oznam že tu primaju ludi.na poziciu balič balička.kedže hladam pracu tak som na tuto ponuku reagovala .ale vobec neviem ako sa tam asi pracuje ake su tam podmienky nerada by som bola aby to tam bolo ako v kii.ak to poznate ako to tam asi chodi budem rada ak mi odpoviete dakujem.
