Život a práca v Alžírsku
Dobrý deň. Manžel má ísť o týždeň pracovať ako zámočník do Alžírska (ako živnostník cez českú firmu). Je tu niekto, kto prežil podobnú skúsenosť ? Potrebovali by sme poradiť ohľadne telefonovania, internetu, stravovania, liekov ... atď. Ďakujem.
@slavka1307 - ahoj, skus pohladat v temach, ci tu nie je nahodou skupina mamiciek v Afrike, mozno sa tam najde nejaka mamicka, ktora byva aj v Alzirsku. Alebo na stranke http://www.exil.sk/ sa popytaj. Je to stranka Slovakov zijucich v zahranici, je to tam podelene tiez podla roznych krajin, mozno by Ti niekto priblizil, ako sa tam zije a ako to funguje 😉 Ale tiez doporucujem zmenit nazov temy, napr. na Ako sa zije v Alzirsku alebo nieco podobne... 😉
@luslus Ďakujem za ponuku. Muž už odišiel v nedeľu. On ma iba núti zisťovať a potom si aj tak urobí podľa seba, alebo si zoženie info sám. Je to ťažké ...
Prajem Vám všetko dobré.

ahoj nemám odpoveď na tvoju otázku ale skús zmeniť otázku aby ti niekto odpovedal lebo niekto si môže vysvetliť len podľa názvu že ponúkaš prácu v Alžírsku 🙂