icon

Život a práca v Alžírsku

avatar
slavka1307
5. máj 2013

Dobrý deň. Manžel má ísť o týždeň pracovať ako zámočník do Alžírska (ako živnostník cez českú firmu). Je tu niekto, kto prežil podobnú skúsenosť ? Potrebovali by sme poradiť ohľadne telefonovania, internetu, stravovania, liekov ... atď. Ďakujem.

avatar
akramgad
5. máj 2013

ahoj nemám odpoveď na tvoju otázku ale skús zmeniť otázku aby ti niekto odpovedal lebo niekto si môže vysvetliť len podľa názvu že ponúkaš prácu v Alžírsku 🙂

avatar
katrinka8
5. máj 2013

@slavka1307 - ahoj, skus pohladat v temach, ci tu nie je nahodou skupina mamiciek v Afrike, mozno sa tam najde nejaka mamicka, ktora byva aj v Alzirsku. Alebo na stranke http://www.exil.sk/ sa popytaj. Je to stranka Slovakov zijucich v zahranici, je to tam podelene tiez podla roznych krajin, mozno by Ti niekto priblizil, ako sa tam zije a ako to funguje 😉 Ale tiez doporucujem zmenit nazov temy, napr. na Ako sa zije v Alzirsku alebo nieco podobne... 😉

avatar
slavka1307
autor
6. máj 2013

@akramgad
@katrinka8
Ďakujem za rady. Napísala som adminovi s prosbou o zmenu názvu témy a skúsila som aj tú stránku. Uvidíme.

avatar
luslus
21. máj 2013

ahoj, co konkretne by si potrebovala? moj manzel je alzircan

avatar
slavka1307
autor
23. máj 2013

@luslus Ďakujem za ponuku. Muž už odišiel v nedeľu. On ma iba núti zisťovať a potom si aj tak urobí podľa seba, alebo si zoženie info sám. Je to ťažké ...
Prajem Vám všetko dobré.