Anglická materská škola v Banskej Bystrici

rencakm
4. aug 2014

Chcem sa opytat, ci mate niektora mamicka skusenost s anglickou MS v Banskej Bystrici, prip. v ktorej MS je denne anglictina pre deti. Alebo mate skusenost s nejakym dennym kurzom pre deti? Na nete som nasla jedinu v BB anglicku skolku Speak Star. Moja dcerka hovori anglicky, kedze zijeme v Kanade ale planujeme sa buduci rok vratit na sk, tak hladam moznost,kde by bola v dennom kontakte s anglictinou,aby nezabudla. My nehovorime spravne anglicky a niekedy sa mi zda, ze vie viac ako my 🙂 a ani v najblizsej rodine nikto nevie, takze domaca konverzacia neprichadza do uvahy. Doma s nou hovorime vylucne slovensky.

rencakm
autor
11. aug 2014

Dakujem za info o skolke Speak Star. Ma niekto nejake skusenosti s kurzami anglictiny pre deti v BB?

rencakm
autor
2. mar 2015

Tak uz sme doma na Sk a hladam skolku,kde maju deti anglictinu, vie niekto o nejakej...v Banskej Bystrici?

mladkabb
17. mar 2015

Odporúčam Súkromné detské centrum Jahôdka ... veľmi kvalitná škôlka a deti tam majú angličtinu každý deň 😉

eliste
18. dec 2016

@rencakm mozem sa prosim ta opytat ako si to nakoniec vyriesila? tiez hladam anglicku skolku, ale recenzii ako safranu ☹ dakujem 🙂

rencakm
autor
18. dec 2016

@eliste Zistila som,ze sa mi neoplati platit drahu skolku,kde aj tak je to norm. skolka, len maju anglictinu ako kruzok poobede,kedze legislativa u nas nepovoluje hovorit s detmi len anglicky v skolke, takze mala chodi do norm. skolky a platim jej anglictinu v sukr.jazyk.skole,kde deti ale uci native speaker z Anglicka,cize ucitelka vobec nehovori po slovensky a aj vyslovnost je ako ma byt 🙂 Tiez je tam aj dalsia ucitelka z Anglicka,ktora hovori len anglicky a zvycajne je tam,ked prideme. Mala,ked tam prideme,hned prepina do anglictiny a bezi za touto ucitelkou, ked ju vidi a debatuje po anglicky,kym jej zacne hodina. 🙂

petruldo
18. dec 2016

@rencakm v žiline je súkromná montesori škôlka a jasle s celodennou komunikáciou výlučne v angličtine a funguje oficiálne lebo sa na ňu dá dostávať príspevok na starostlivosť o dieťa miesto rodičáku

eliste
18. dec 2016

@rencakm dakujem 🙂

eliste
18. dec 2016

@rencakm a mozem sa prosim ta este opytat na tu skolku speak star? ake boli o nej referencie, kedze prispevok sa mi neukazal, iba tvoja odpoved, ze dakujes za info. dakujem 🙂

juli268
22. máj 2017

@rencakm ahoj aku jazykovku kruzok ste nastevovali malu by som chcela prihlasit ale aby bol ucitel cisto onglicky hovoriaci a ako to vychadza cenovo

rencakm
autor
23. máj 2017

@juli268 Pisala som Ti spravu.

juli268
24. máj 2017

@rencakm dakujem