• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

30. mája 2017 
@jacka my o tom jedení hovor..... :angry: ja som taká rada, že sa konečne "rozjedol"..... :wink: zajtra.....neviem.....pýtal si mäsko s ryžou.... :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: kukám nanho ako vyoraná myš..to sa mu stava raz do roka,že si pýta mäsko.... :sweat_smile: ...a vždy som sa smiala naším mamám a starkým, ako nás furt napchávali jedlom a boli radi ked sme zjedli...teraz to už chápem...... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: vy máte čo dobré?????
4. feb 2012 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru baby dajte tipa čo varíte :slight_smile:
4. feb 2012 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si vytiahla krkovičku s kosťou........to možem vždy.....šťavnaté.... :grinning:
4. feb 2012 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby sú vysprškované.....ale Sabka sa mi nejak nezdá :unamused: ..teplotku nemá...ale budem ju musieť sledovať.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja im asi urobím mäsko na zeleninke a kolienka.......
4. feb 2012 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko jééj tak aj mäsko pýta....nie je chorý :grinning: :wink: :wink: ........ale ved to je len dobre že papá.....nech mu to vydrží... :slight_smile:

@aninka29 :frowning2: ...žeby aj na nu prišla choroba? :frowning2:
4. feb 2012 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem urobiť zajka bojka....na cesnaku....a zem.knedlíky.....s kapustou......a polievka ..bravčová :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2012 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Maťko mi len teraz vliezol do vani..to bude zas večnosť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2012 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
idem......už asi neprídem.....som úplne k.o......takže dobru nocku..krásne sníčky......
aj zajtra som tu :wink: :grinning: :grinning:
4. feb 2012 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka mňáááám...zemiakové knedlíky,kapusta...mňáááááám
ja budem vyvárať až bude manža doma.....akurát včera mi diktoval zoznam jedál,ktoré by si dal :grinning: :grinning: :grinning:ako dobre,že polovicu z tých pár dní čo bude doma budeme v hoteli :grinning: :grinning: :grinning:
a čakám ho na skype ako truťo...a on mi teraz napíše sms,že sú niekde na návšteve,nech ho nečakám :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..
4. feb 2012 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka dobrú nocku .....papa :slight_smile:
4. feb 2012 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja prídem na obed...zajka síce nelubim, ale donesiem si krkovičku..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....mnááám..... :wink:
@aninka29 aj moj si už nakázal....čo všetko by si dal.... :rolling_eyes:

idem aj ja....dneska skor, hádam sa aj vyspím.... :fearful: :dizzy_face: dobrú nocku.... :slight_smile:
4. feb 2012 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko dobrú noc aj tebe :slight_smile: ............tak idem aj ja vy spachtošky :grinning: :wink:
4. feb 2012 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne ja, že pokecáme a vy už spinkáte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ................tak si dobre oddýchnite.....dobrú :pensive:
4. feb 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ahoj...ja som ešte jedným okom tu :grinning: ...ale už idem
dobrúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú :slight_smile:
4. feb 2012 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ja som tuuuu...
Ja mám zajtra rýchlo navarené. Polievku máme. A budem piecť v rúre hranolky a mäsové guličky z IKEA. A k tomu takú smotanovú omáčku a brusnicový lekvár. Vikimu to tam hrozne chutí, tak som zvedavá, či to bude také isté...
4. feb 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :wink:
5. feb 2012 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej...vykuklo slniečko...v noci trošku snežilo, ale nie veľa......a sem tam pofukne....takže....mäsko sa už pečie a asi hor sa na výlet....aj tak budúci týžden hlásia väčšiu zimu........ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2012 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile: u nás ešte stále fučí....síce nie až tak veľmi,ale aj tak dosť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...čaká ma odpratávanie snehu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...idem si vypiť kafčo a pustím sa do toho
@denisenko takže idete? :slight_smile: ...dávajte si pozor......
5. feb 2012 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....

žeby som bola posledná??? :grinning: :grinning:

aj ja ešte knedlík...a polievočka s mäskom..pracujú :grinning: :grinning:
5. feb 2012 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka pracujú??????... :grinning: aj mne...práve vykypela ryža....to je tak, ked robím 100 vecí naraz....žehlím obliečky, varím ryžu, nahánam Deniska nech sa začne obliekať a telefonujem..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@aninka29 ideme....volal mi inštruktor, že všetci odriekli...ale my pojdeme aj tak...je krásne aj ked kosa.....ale budúci týžden má byť ešte horšie..... :confounded: ale sme sa fajn dohodli, kedže on ide zaviezť ženu tu k nám do rajca, tak nás aj vyzdvihne a ked dolyžujeme, tak nás aj dovezie až pred dom....no, neber takú lákavú ponuku..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2012 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko poznám......ešte že sme ženy...a dokážeme to :grinning:
už mám hotovo...idem za tými mojimi čertíkmi von....

aj tu je :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
5. feb 2012 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko len si to užite :slight_smile: no jasné,taká ponuka sa neodmieta :wink:
@jacka som vedela,že ty už budeš mať navarené,šikulka naša :slight_smile:
mne sa ešte polievočka a mäso varí..idem uvariť cestoviny a hotovo.....dnes som nejaká nervná na všetko,aj deti ma štvú :angry: :angry:
a vykuklo slniečko :sunglasses:
5. feb 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna porazí s toho chlapa......pekne mu hovorím nech s nimi do potoka nejde ....to akoby som hádzala hrach na stenu...a Peťko sa tam prepadol...ešteže nie je hlboký..... :angry: :angry: :angry: ...ja by som ho :angry: :angry: :angry:
5. feb 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 aj ja......len neviem kedy ma to prejde.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to vieš od 6h deti vyspaté tak ja pracujem :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2012 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
My sme si dnes pospali... Viki prišiel o 8:30 k nám do postele a spali sme ešte do 9:40 :wink:...
5. feb 2012 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka tak aj ty máš doma veselo :grinning: ..muž ti asi zle rozumel......myslel si,že áno má s nimi ísť do potoka :grinning: .....no ale chválabohu,že nie je hlboký ten potok.......Peťko musel byť fest zmočený :unamused: ........tatík z neho asi chce mať otužilca :confused: :wink:
@utka no vy ste teda spachtoškovia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale máte pravdu...čo budete vyliezať z postele,ked nemusíte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: treba aj poleňošiť :dizzy_face:
@jacka baby sú teraz v klude...sa akože hrajú :grinning: .....ale to je len ticho pred búrkou....a takých búrok bude do večera habadej :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. feb 2012 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Obedík skoro hotový...
5. feb 2012 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka čo ja by som za to dala.......to už boli deti vonku :slight_smile:

@aninka29 ja sa takýchto kludov bojím :grinning: :grinning: :grinning: ..nikdy nevieš ako dlho bude trvať :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
5. feb 2012 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Vy máte kľud zase skôr večer. Viki aj včera zaspal asi až okolo desiatej večer...
5. feb 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tak ako bolo? Nezamrzli ste???
5. feb 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok