• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. novembra 2017 
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............pravdu máš......... :grinning: :grinning: :grinning: ale kde začnem strácať tú ihlu .......to už len bude prúser :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2013 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 pekne si to napísala :wink:
25. feb 2013 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka neboj, to má ešte čas...zatial sme vo fáze nití :grinning:
25. feb 2013 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka :wink: Zuzanka :wink:
25. feb 2013 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ginko bilobu radím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@letty86 ani ja som miestami nechápala,čo si napísala.....ale vyložila som si to po svojom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka volala.....na noc jej mám dať rectodal.....a ráno sa prísť ukázať..a ak tak skočíme na to krčné.....idem s nou kloktať......aj ked sa pri tom trápi neskutočne :frowning2:
25. feb 2013 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86
@aninka29 no baby :grinning: :grinning: a čomu ste to nerozumeli? :grinning: a nečítajte medzi riadkami, lebo nič nenájdete, pekne od písmenka k písmenku :grinning: :grinning:
25. feb 2013 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka

@aninka29 no baby :grinning: :grinning: a čomu ste to nerozumeli? :grinning: a nečítajte medzi riadkami, lebo nič nenájdete, pekne od písmenka k písmenku :grinning: :grinning:
25. feb 2013 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 Lucinka :wink:
25. feb 2013 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka Lucinka je fajn...poznám samé milé baby s týmto menom :wink:
@aninka29 chúda Simonka, ale zvláda to statočne, že?
25. feb 2013 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 to má podľa toho, čo píšeš priebeh ako taká riadne silná laryngitída...
25. feb 2013 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 moja,čo si si šlahla...ešte aj dvakrát píšeš...cccc...sa priznaj,že v tom koláči bol aj rum :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@utka ja už ani neviem k čomu to prirovnať,ten priebeh...ale je strašnýýýýýýýýýýý :frowning2:
25. feb 2013 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 zvláda to podla možností :frowning2: ...sem tam na nu príde,a sa rozplače..že má ťažký život,a musí trpieť..moja malá jahôdka
25. feb 2013 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 aaale kdežeeee..rum...vínečko červené :grinning: ..ved som to písala aj sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak som potom ešte raz klikla aj na jacku a ty si ostala 2x :wink:
25. feb 2013 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka aj mne sa páči Lucinka....ale Zuzka viac :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. feb 2013 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 hotovo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......ved všímam,že to dnes s tebou nejak ide dolu vodou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ti poviem,najradšej by som si niečo dala aj ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ale to by bola sakra zlá kombinácia...atb a alkohol :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2013 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 ale čosiii...nič nebolo :grinning: :grinning: :grinning: že dolou vodou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: cosi, ide mi :grinning: ....zuzanka kvoli kmotre,že :wink: :dizzy_face: a vraj dolu vodou :grinning: :wink:
25. feb 2013 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 ale ja som Zuzana, moja mama je Zuzana, starká bola Zuzana...to už nieeee...
25. feb 2013 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 mne sa celkovo páči meno Zuzanka...aj manželovi...nielen kvôli kmotre :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
@utka ved tradíciu treba dodržať :wink: ..ale nieee....ty musíš byť presvedčená aké meno chceš......Lucinka je fakt krásne :slight_smile: ...a aj ked si dovtedy vyberieš iné...určite bude krásne aj to...a malinkej sa bude hodiť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. feb 2013 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 ved aj ja som utku nahovárala na Zuzanku :dizzy_face: ..ale nechce
25. feb 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29
@letty86 keď si predstavím taký malý batôžtek, že Zuzanka, tak je to pekné. ale keď si predstavím, že je väčšia a volajú ju Zuza...nieee...ani mne sa kvôli tomu moje meno nepáči...
25. feb 2013 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ja ked chcem naštartovať kmotru..tak jej poviem...Zuza :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale to máš pri každom mene tak..mna naštartujú,ked mi povedia Anča....neznááášam to :angry: :grinning:
25. feb 2013 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 to je pravda..ani Anča nie je pekne...Ale napr. Lucia, keď povieš Luca, to je také milé...
25. feb 2013 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ale možu ju volať Luca puca..to už mile nie je...proste,keždé meno má svoju prezývku...furt sa dá niečo vymyslieť :wink:
ale to ťa neodhováram od Lucky...ked si si zamilovala to meno..nechcem ti ho zhnusiť :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..mne sa páči...velmi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. feb 2013 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dnes skorý ranný budíček tááááák achoooooooooooooooj baby :grinning:
@utka keby nebol Matúško Matúškom je isto iste po mne Katuška :grinning: :wink: :grinning:
@letty86 mne sa strácanie nití stáva pomerne často...a tiež nemyslím tých šijacích :sweat_smile: no čo už ešte som inak úplne OK :grinning:
@aninka29 moje meno tiež takto ne základke špatili väčšinou chalani že Kata pata...ale ja som mala aj za slobodna priezvisko pre nich velice zaujímavé Helmešová tak som bola Helmanska(tatárska) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2013 o 05:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
bré ránko :slight_smile:

@katka1819 čože tááák skoro :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ja som hore,už ani neviem od kolkej..a teraz na mna ide únava..........idem si dopiť kafčo....to zas bude deň :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2013 o 06:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte..............

ja som zaspala s deti večer....................ako mi je dobrééééééééé...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@aninka29 ginko bilobu..odporúčaš?.... :grinning: :grinning: :grinning: ..........včera by sa mi fakt zišla .....ale konská dávka........ :grinning: :grinning: :grinning: ...................som zvedavá čo vybavíte u dr... :slight_smile:
26. feb 2013 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka no neviem,či pomáha....lebo sem tam sa zaseknem aj ja.....a na dosť dlho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ideme o deviatej k doke....tak uvidíme...........ten čipok Simke pomohol...ráno vstala,taká veselejšia.....tak uvidíme :unamused:
dnes musím pobehať po meste :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..nechceeeeeeeeeeeeeeee sa mi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2013 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Sabka je v škôlke....................vo štvrtok idú do divadla ....a zas nepôjde :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............ideme na kontrolu na ortopediu.
26. feb 2013 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
volala mi sestrička...že máme prísť až okolo jedenástej.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2013 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 vidím ťa :dizzy_face: :dizzy_face:
26. feb 2013 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok