Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
denisenko
27. jan 2015
ahojte.... 😉
sniežik sa nám chumelí...škoda, že nebudú zas vianoce..... 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
27. jan 2015
@denisenko u vás zase sneží???...........ved nebud labud...pošli aj nám čosi.. ..nie vela tak primerane 🙂 🙂
denisenko
27. jan 2015
@jacka ...zatiaľ len trochu....ale máme celkom bielo.... 🙂 chytáj, nech Ti to po ceste niekto neukradne.... 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
27. jan 2015
@denisenko na cestu velmi nehádž ešte pojdem po deti.......... 😃 😃 😃 ....................................sa máte ked máte sniežik..... 🙂 🙂 🙂
denisenko
27. jan 2015
stačí???? 😃 😃 😃 😃 😃 😃
@jacka
jacka
27. jan 2015
@denisenko stačí stačí.....ja som skromná 😃 😃 😃 😃 😃 .....radšej bielo ako blato 😃 😃 😃 😃 .........tak šup šup ..nejak to viazne 😃 😃 😃 😃 😃 😉 😉 😉 😉
letty86
27. jan 2015
ahojte 😉
@jacka my nemame sniezik |-|
@denisenko ako je u vas krasne a ten vyhlad z balkona x-)
jacka
27. jan 2015
@letty86 nám niečo pada...asi poslala @denisenko .......len sa to hned topí......skor by som povedala že prší....ako sneží :-p
letty86
27. jan 2015
@jacka u nas nič....ale aspon zima nie je a nefuka
matko je este tento tyzden doma, este trosku pokaslieva
jacka
27. jan 2015
@letty86 už ani tu nič nesneží....možeme von.......do blata ]-( ]-( ]-( ............................a mužovi je ako?.........
jacka
27. jan 2015
@letty86 a Vikuška ako v škole?
letty86
27. jan 2015
@jacka muž uz lepsie....ale trosku postoji a uz ho to pobolieva :-p ....viki dobre
jacka
27. jan 2015
@letty86 a chodí do roboty?.......juj aká stručná 🙂
letty86
27. jan 2015
@jacka vies, ze aj ja som si pomylela, pani, som ale stručna 😃 😃
ide do roboty od piatku a potom bude aj na rehabilitácie
jacka
27. jan 2015
@letty86 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 .........
katka1819
27. jan 2015
Ahoooooooooooj 🙂 Som doma bez netu 8-( teraz oblieham notebook u maminky teda som prišla sem kuk 😉 že ako sa mi máte 😃 vidíííííííím že všetko OK 😉 teda pokračujte ,žiadne zlé správy nech nečítam keď tu dojdem neviem kedy :-N teda ako sa poznám zajtra 😃 😃 😃 papaaaaa.....

u nás inak ako obvykle chorobno ale teraz ja :-p Matulko sa trochu polepšil ...myslím s tým kašlom ...a Peťko vysvedčko nooooooo.... mohlo to byť aj lepšie :-N :-p slj,mat,anj za dva inak jednotky :-N 😉 ..............a tiež u nás sneží veselo od rána x-)
leninka75
28. jan 2015
ránečko.................
denisenko
28. jan 2015
ahojte... 😉
jacka
28. jan 2015
tak aj ja.........
ahojte 🙂 🙂 🙂 😃 😃
jacka
28. jan 2015
sme si pokecali......že ano 😃 😃 😃
bežím.......... 😃 😃
jacka
28. jan 2015
pánabeka do papeka-................čo je s vami??? 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
28. jan 2015
🙂 😉 😃 😃 😎 x-) 8-( 😕 =-) :-N :-p |-| 😢 :-S :-o ]-( :-| 😞
leninka75
29. jan 2015
ránečko.............
denisenko
29. jan 2015
ahojte.... 😉
@jacka 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 že do papeka.......dobréééééé...... 😃 😃 😃 😃 😃
@leninka75 🙂 🙂 🙂 ako, ako?
jacka
29. jan 2015
ahojte......

@denisenko 😃 😃 😃 😃 😃 ...............a vy ako?
denisenko
29. jan 2015
@jacka ...ako???..zas varím...už ma to nebaví...... :-p :-p :-p 😃 😃 😃 robím paradajkovú polievku, kuracie prsia so šampinonmi a rožkovú knedlu...som zvedavá, čo z toho bude, robím to prvý raz...... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
29. jan 2015
a ešte potom musím navariť niečo na víkend, zajtra sa cestuje..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
jacka
29. jan 2015
@denisenko to sa pozývam na obed....... 🙂 🙂 🙂 .....ako dopadla knedla?.........toto varenie ma tiež neláka :-p :-p .........zajtra prcháte?....kuk si počasie...zapadneme snehom 😃 😃 😃 😉 😉 .....dúfam že im nevyjde to počasie 🙂
letty86
29. jan 2015
ahojte 🙂
tak strasne ste toho popisali, ze mi dajte cas, nech si to precitam :-N
letty86
29. jan 2015
dočítame, uf, fuška :-p 😃