• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
ahojte.... :wink:
sniežik sa nám chumelí...škoda, že nebudú zas vianoce..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2015 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko u vás zase sneží???...........ved nebud labud...pošli aj nám čosi.. ..nie vela tak primerane :slight_smile: :slight_smile:
27. jan 2015 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...zatiaľ len trochu....ale máme celkom bielo.... :slight_smile: chytáj, nech Ti to po ceste niekto neukradne.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2015 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko na cestu velmi nehádž ešte pojdem po deti.......... :grinning: :grinning: :grinning: ....................................sa máte ked máte sniežik..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. jan 2015 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
stačí???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka
27. jan 2015 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko stačí stačí.....ja som skromná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....radšej bielo ako blato :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........tak šup šup ..nejak to viazne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink:
27. jan 2015 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :wink:
@jacka my nemame sniezik :pensive:
@denisenko ako je u vas krasne a ten vyhlad z balkona :dizzy_face:
27. jan 2015 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 nám niečo pada...asi poslala @denisenko .......len sa to hned topí......skor by som povedala že prší....ako sneží :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jan 2015 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka u nas nič....ale aspon zima nie je a nefuka
matko je este tento tyzden doma, este trosku pokaslieva
27. jan 2015 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 už ani tu nič nesneží....možeme von.......do blata :angry: :angry: :angry: ............................a mužovi je ako?.........
27. jan 2015 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 a Vikuška ako v škole?
27. jan 2015 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka muž uz lepsie....ale trosku postoji a uz ho to pobolieva :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....viki dobre
27. jan 2015 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 a chodí do roboty?.......juj aká stručná :slight_smile:
27. jan 2015 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka vies, ze aj ja som si pomylela, pani, som ale stručna :grinning: :grinning:
ide do roboty od piatku a potom bude aj na rehabilitácie
27. jan 2015 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........
27. jan 2015 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoooooooooooj :slight_smile: Som doma bez netu :rolling_eyes: teraz oblieham notebook u maminky teda som prišla sem kuk :wink: že ako sa mi máte :grinning: vidíííííííím že všetko OK :wink: teda pokračujte ,žiadne zlé správy nech nečítam keď tu dojdem neviem kedy :sweat_smile: teda ako sa poznám zajtra :grinning: :grinning: :grinning: papaaaaa.....

u nás inak ako obvykle chorobno ale teraz ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: Matulko sa trochu polepšil ...myslím s tým kašlom ...a Peťko vysvedčko nooooooo.... mohlo to byť aj lepšie :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: slj,mat,anj za dva inak jednotky :sweat_smile: :wink: ..............a tiež u nás sneží veselo od rána :dizzy_face:
27. jan 2015 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ránečko.................
28. jan 2015 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte... :wink:
28. jan 2015 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
tak aj ja.........
ahojte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning:
28. jan 2015 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
sme si pokecali......že ano :grinning: :grinning: :grinning:
bežím.......... :grinning: :grinning:
28. jan 2015 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
pánabeka do papeka-................čo je s vami??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2015 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
28. jan 2015 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ránečko.............
29. jan 2015 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte.... :wink:
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že do papeka.......dobréééééé...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ako, ako?
29. jan 2015 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte......

@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............a vy ako?
29. jan 2015 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...ako???..zas varím...už ma to nebaví...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: robím paradajkovú polievku, kuracie prsia so šampinonmi a rožkovú knedlu...som zvedavá, čo z toho bude, robím to prvý raz...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2015 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a ešte potom musím navariť niečo na víkend, zajtra sa cestuje..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. jan 2015 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko to sa pozývam na obed....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....ako dopadla knedla?.........toto varenie ma tiež neláka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........zajtra prcháte?....kuk si počasie...zapadneme snehom :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: .....dúfam že im nevyjde to počasie :slight_smile:
29. jan 2015 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :slight_smile:
tak strasne ste toho popisali, ze mi dajte cas, nech si to precitam :sweat_smile:
29. jan 2015 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dočítame, uf, fuška :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. jan 2015 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok