• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
len dúfam že nás nebude nikto čítať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jan 2012 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ... a čo vieš..možno by sa ešte niekto pridal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jan 2012 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...fuj treba mi ísť do obchodu....a nechce sa mi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jan 2012 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 aspon budete trošku von........my zatial nejdeme..........ale ked prestane pršať.......tak aspon na pol hodku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jan 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Viki sa práve zobudil a ja som hore od osmej. No dobre sa zohrievate :grinning: . Aj ja by som sa pridala, len neviem, či nebudem ešte šoférovať...
Dnes ideme ku svokrovcom, v piatok od nich k našim...Tak sa tu majte, ozvem sa.Paaaaa
4. jan 2012 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 čo ti robia detičky?........

juj...musím ísť prádlo zavesiť
4. jan 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka len sa pridaj...pokial možeš :wink:..............šťastlivo dorazte....
4. jan 2012 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..lolku som práve uložila :slight_smile: ...a lilka zdrhla ku babke lebo som chcela aby sa prezliekla z pyžama :angry: ...včera v ňom behala hádam do pol jednej :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............kde sušíš prádlo vonku?....
4. jan 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ...užite si jedných aj druhých!!! :slight_smile:
4. jan 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .....vybrala som z mrazáku lístkové cesto a návšteve urobím pizzové kolieska...poznáš to?...
4. jan 2012 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 nie..nepoznám..... :confused:

do pol jednej....sa nezdá.... :slight_smile: :slight_smile: ...........................tak maličká spinká....ako je jej dobre....to nejak rýchlo zaspala :slight_smile:
4. jan 2012 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie vonku....tam by to schlo týždne..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....dnu v práčovni.....tam je nateplejšie.....večer možem žehliť :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jan 2012 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...hneď by som s lolkou menila :pensive: ...ozaj a nejaké vianočné fotečky nemáš?...
4. jan 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 aj ja by som menila.......ako je jej dobre :dizzy_face: :dizzy_face:
mám....ale sú ešte vo foťáku.........to len ked bude Peťko spinkať.........daj svoje zatial :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. jan 2012 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...akurát na tom pracujem :wink:
4. jan 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..uuuuž..môžeš kuk... :slight_smile:
4. jan 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...som sa chcela opýtať...hrajú sa ešte chlapci s vianočnými hračkami?.......u nás liluša vôbec a lolka trošku :angry: :angry: :angry: .......
4. jan 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 hraju.....akurát s tým urobili bordel......ale kedže chcem povysávať.....som im zapla waliho..či ako sa volá......aby som mala klud... :grinning: :grinning: :grinning:
4. jan 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyzerá to tak že aj dnes tu budeme len my dve......... :wink:
4. jan 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa čudujem že prečo sa mi nejdu uvariť zemiaky.....a Peťko ich vypol :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
4. jan 2012 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .....zlatý!! :slight_smile:....máš plyn??....čo varíš?.....a muža už máš doma?...
4. jan 2012 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...máme súkromný kecacý klub :grinning: :grinning: :grinning:...idem do toho obchodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jan 2012 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 mám plyn........len zemiaky k špenátu......a nemám doma...dnes príde....................................... :slight_smile: :slight_smile: :wink:
4. jan 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: ..........pekne napísané....................................už sa ti zobudila?
4. jan 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....a dnes sa už vráti??....nie Lolka ešte spinká..som nechala vysielačku a lilku svokre :wink:,...fuj ale je tam hnusne .....
4. jan 2012 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 vráti :confounded: :wink: .......................deti sa ho nevedia dočkať.....Maťko vyletel z postele že kde je oco....že spal vedla neho(ale to sa mu muselo prisniť)..............ked sa vrátil tak oco sa vyparil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....a Peťko ked prišla poštárka...hned oco.....hm..smola..... :slight_smile:

máš blízko obchod?
4. jan 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak to máš super že ti ich aspon na chvilu niekto postráži......ja by som musela s nimi :stuck_out_tongue_closed_eyes:......................má to svoje výhody aj nevýhody......ale v mojom prípade...by som ich radšej brala sebou......:grinning:
4. jan 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..povedz prečo to tak je, že my sa o nich staráme a prídu tatinkovia a deti sa idú zblázniť..... :frowning2: ...to je nespravodlivé..........
4. jan 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
letty tu už dávno nebola........vieme čo je s nou???
4. jan 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 je.....to plne súhlasím.............si to úplne vystihla.........asi nás už maju dosť :pensive:
4. jan 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..no hej celkom blízko máme obchod......ako vravíš, svokra na svoje výhody ale hlavne nevýhody :grinning: ........letty nedávno len nakukla, že sa ozve :confused: ......a zatiaľ nič.......
4. jan 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok