Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
3. feb 2012

už to asi nie je veľmi aktuálne lebo väčšina detičiek tu už zápis absolvovala..my sme boli v stredu, trošken som bola z toho sklamaná..robili to ako hru..väčšie deti sa obliekli za zvieratká a tieto malé vodili po škole, kde plnili rôzne úlohy a dostávali za to pečiatky a nakoniec tašku všeličoho.......preskúšali ich minimálne....ale snáď vedeli čo robia.....páčilo sa mi, že celý program si organizovali ich budúca pani učiteľka, takže už sme ju trošku spoznali......Liluša sa nevedela dočkať...odpočítavala dni do zápisu ako vojak dni do civilu 😀 ..ale bola smutná, lebo deti mali pripravený program a ona bola chorá, tak nevedela všetky básničky len asi dve........

jacka
3. feb 2012

@leninka75 ahoj stratená..... 😵 😵 😵 😵

jacka
3. feb 2012

@aninka29 dobrotku máte........ 🙂

aninka29
3. feb 2012

@leninka75 ahoj 🙂 tak už to máte aj vy za sebou 🙂 ...mali ste to také iné....ale zaujímavé 🙂 🙂 🙂

aninka29
3. feb 2012

kávička dopitá,môžem sa štartovať 😀 príííííííííííídem

jacka
3. feb 2012

@leninka75 hlavne že Lilka bola spokojná.....ale mali aspon program....určite sa im to páčilo..........no dúfajme že vedia čo robia.....mi pojdeme asi v utorok.....

leninka75
3. feb 2012

@jacka 🙂 🙂 🙂 .........

@aninka29...no celkom aj áno..pre rodičov boli pripravené videá zo života školy alebo sme len tak pokecali kto ako chcel........

leninka75
3. feb 2012

lolka si práve vytiahla fľašu spiš original marhuľa...tak neviem či jej je zima alebo len dostala chuť 😀 😀 😀 😀

leninka75
3. feb 2012

jo a tých 20 eur čo sme mali priniesť, tak za to nakúpia deťom jednotné zošity, knižky, pracovné zošity a ešte nám dali taký poriadne dlhý zoznam vecí čo ešte musíme dokúpiť 😝 😝 😝 😝

leninka75
3. feb 2012

kde sa chystá aninka?::: 😨

leninka75
3. feb 2012

@jacka ..vy ešte do BB, že??.....ako sa majú chlapci, tuším pokašlávali?...

denisenko
3. feb 2012

@leninka75 vitaj...a ja že k vám ten neto už totálne zamrzol..... 😀 ...takto ráno marhula zahreje...vie čo robí..... 😀 😀 😀 my sme tiež dostali zoznam vecí, ale len tých základných...zvyšok vraj kupia zo sponzorských darov, preto sme nič neplatili.... 😵
@aninka29 ty máš ako rýchlo navarené..... 😀 štartuješ??? a si si istá, že sa ti podarí??????? 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
3. feb 2012

a ozaj s Lolkou sme boli na kontrolu, je fit, ale mudre som povedala, že s ňou chodím trošku von, tak sa chytala za hlavu, že toto počasie je na kašeľ a na priedušky najhoršie ☹ ..tak zasa pekne sedíme dnu a ide nám to už parádne na nervy všetkým trom 😝 😝 😝 😝

jacka
3. feb 2012

@denisenko dobrá škola..... 🙂

@leninka75 chystáme sa....tam máme doniesť 10e......takže ked tam nepojde ...tak ich vyhodíme z okna 🙂 .................malá je šikovná...ktovie kde to videla 😉 ....vy ste už fit...všetky tri?...............deťom nič nie je...len Peťko stále spolíkuje...ale pamycon zabral na jednotku

leninka75
3. feb 2012

@denisenko ..dík!! 🙂 .......mužík sa každé ráno postará aby sme nezamrzli...ešte pred odchodom do roboty riadne naloží do kotla a budíme s ado teplúčka 😵 😵 😵 😵 ...........ale brrrr treba mi ísť do obchodu a neviem sa odhodlať ........som čítala čo všetko včera nisko zmastil tak som len kukala, že kam to dáva 😀 😀 😀 😀 ............tá plaváreň mu riadne preverí trávenie 😀 😀 😀 😀 ...to máte super, že škola má sponzorov 😵 ..mám prepísali aj pero aké máme kúpiť..nejaké tornádo 😕 ......

leninka75
3. feb 2012

@jacka ..načo 10 e?....tiež na pomôcky?:::mňa teraz tak naštvali s tým pamyconom..už ani mamine ho nechcú v lekárni dať 😠 😠 😠 😠 😠 .........baby sú OK...len ja sa ešte doliečujem ako sa dá ..a začala ma bolieť ruka v zápästí...nejaká šľacha alebo čo .....tak mastím octanom....

jacka
3. feb 2012

@leninka75 vieš čo......toto počasie je úplne ideálne.....nie dlho ...stačí pol hodka.........sranda....každy dr. povie inak..podla mna si im neuškodila....či myslíš že je horšie?

jacka
3. feb 2012

@leninka75 tiež na pomocky.........no vidíš...ja som poslala muža...nech na nu pekne kukne.......a normálne mu predala....bez receptu a bez reptanie....... 🙂

leninka75
3. feb 2012

@jacka ..no veď zato vám to hovorím, že aký máte na toto počo názor..lebo ja si tiež myslím, že je to OK..a ešte k tomu sme boli vonku keď nebol mráz...ale poviem ti vyľakala ma 😝

leninka75
3. feb 2012

@jacka ..tak potom mi tvojho muža požičiaš keď budem potrebovať pamycon 😉

aninka29
3. feb 2012

@leninka75 nechystám sa nikam 🙂 ...vlastne len si odskočím jednou nohou do mesta..a chcela som ísť k doke na kontrolu,ale nejdem...pôjdem až v pondelok
@denisenko že aká som šikula 😀 ...ale naštartovala som sa...už vo velkom vetrám...Sabka už raňajkuje,Simi ešte chrapká.....idem si zmyť dlážky 🙂

jacka
3. feb 2012

@leninka75 tornádo??:....to čo je???......
no vidíš akého máš zlatého muža.....................nám ráno okolo 4 začne kuriť elektrina.......a ked sa zobudíme tak ideme do kotla......aj tak je ráno len 18-19st.....

jacka
3. feb 2012

@leninka75 kašli na to.....pokial je deťom dobre..že sa im nepohoršilo...tak si im určite neublížila...... 😵

@leninka75 hocikedy ti ho pošlem.... 😉

jacka
3. feb 2012

@aninka29 teda aké ti máš spavé detičky.............ja vetrám len ked sú deti vonku.....len si poriad......potom dobehni ...ja som sice včera.....ale nevidno to ..že vobec 😝

leninka75
3. feb 2012

@jacka neviem čo je to za pero...ešte som to nekukala.....

@aninka29...na kontrolu so simkou či so sebou?........nefúka u vás, lebo tuším na východe hlásili silný vietor, brrr..

jacka
3. feb 2012

@leninka75 ja som zvedavá čo nás čaká v BB 😔 ...dufam že nebudem taká nešťastná ako tu 😔

veru vietor má byť vraj v sobotu.....aj u nás.....tak dúfam že sa mýlia 😒

denisenko
3. feb 2012

@jacka no a ja kúrim plynom...celú noc...poslušne......aby sme nezmrzli..... 😀 ale mám nastavený termostat, takže zas až tolko nespálime....som šetrná..... 😀 to mi pripomína, že mi manžel kázal ísť odpísať stav na plynomery.....ha ha...do tej zimy...nejdem...hádam až na obed..... 😀

denisenko
3. feb 2012

a pekný den pred nami...už dva krát mi niečo vyskočilo v bedrovom klbe...ešte raz a už sa nepostavím..... 😝 😝 😝 😝

leninka75
3. feb 2012

@jacka .....hádam to nebude taká divočina ako vo ZV ........o koľkej to máte?::..

jacka
3. feb 2012

@denisenko nechod........... 😀 😀 .........odpisujete pravidelne?...........a vy nemáte na pevné palivo kurenie?....to my by sme skrachovali....keby sme kurili len elek. kurením.....kamenný dom...vysoky strop.... ☹ 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre