Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
31. okt 2010

navarené, hurá!! 🙂 ............fazuľa so slivkami, fašírky s cibuľkovou kašou a uhorkový šalátik 😵 😵 😵 😵 ..........ešte utriem prach v obyvke a jedálni a na dnes hádam dosť......

leninka75
31. okt 2010

tak nič..............pekný zvyšok nedele.....pa,pa 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
31. okt 2010

no pekne leni....pekne...sa tu o teba strachujem.....a ty si kludne varíš.......a utieraš.....a tak...... 😠 😠 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 ...............len sa najedz fazule...dlho ju jesť nebudeš ..teda a..ak budeš kojiť..... 🙂

@leninka75 aj tebe pekný víkend...... 😎 😎

jacka
31. okt 2010

teda ...to sa dneska vlečie 😠 😠 😝 😝

aninka29
1. nov 2010

ahojte 🙂 😎
@denisenko Niskovi prajeme všeeetko najlepšie k meninkám,hlavne zdravíčko.....cmuuuuuuuuuuuuuuk 😵 😵 😵
@leninka75 ďakujeme za prianie 😵 ...ešte mi povedz moja,aká je to tá cibuľková kaša 😉 🙂
@jacka aj mne sa včera neskutočne vliekol čas 😝 😝 😝 ..poobede ma zase príšerne rozbolela hlava 🙄 .....som sa rozhodla,že až dojde manža domov,tak pôjdem za doktorom,nech ma pošle niekam na vyšetrenia...to nie je normálne....veď ja taký čas nežijem 😢 😢 ........včera sme všetky tri povinne zaľahli už o pol siedmej 😔 .....celé doobedie som strávila v meste,zháňala som ocovi novú telku....ja žena 😀 ...ale tak našla som.....ibaže vysvetliť starkému,že bedniská sa už nepredávajú 😠 ..ach jáj......som mu telku nainštalovala...povedala som mu,že nech sa diaľkového ani nedotýka.......ale mudrlant,tam niečo začal stláčať a neviem čo...dnes mi hodinu trvalo,kým som mu všetko zase preinštalovala 😠 😠 😠 😠 .....sľúbil,že ovládač už do ruky nevezme 😀 ..ja len čakám,kedy mi zazvoní,nech prídem 😀 😝

dnes čakáme hostí,tak chystám.......vonku je krásne 😎 ....Sabuška odfukuje,tak som si na chvíľu sadla aj ja 🙂
pekný dník vám prajem 🙂

leninka75
1. nov 2010

ahojte!!! 🙂 ................

@jacka ...............veru ešte si užívam fajné jedlá...fazuľu, kapustu, cibuľu...........ach, ach..............neva aspoň schudnem.............teda dúfam 😀 😀 😀 😀

@aninka29 ..............teda ty si šikovnica!!! 😵 😵 😵 😵 .............cibuľková kaša je kaša zriedená s mliekom a ochutená opraženou cibuľkou na oleji................strááááášne to ľúbkam 😵 😵 😵 😵

deni.........drobčekovi všetko najlepšie prajem!!!............nech sa už na neho konečne prestanú lepiť kadejaké pliagy!!!...cmukiny!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ................

leninka75
1. nov 2010

asi už neskôr nestihnem....tak nech nezabudnem.................zajtra je ten deň D!!!!! ☹ ☹ ☹ 😉 😉 😉 😒 😒 😒 😒 😖 😖 😖 😵 😵 😵 😵 ..............o 7:00 sa mám dostaviť do nemocky.................bojim, bojim ☹ ☹................juj to bude noc!! ................majte sa tu krásne, hneď ako sa bude dať sa ozvem................pa, pa!! 🙂

jacka
1. nov 2010

@leninka75 .......to čo????:....ty máš dátum už zajtra?........tak ti silno presilno držím palčeky....a určite sa ozvi......budem na vás myslieť.........držte sa......a hlavne ...teš sa 😵 😵 😵

jacka
1. nov 2010

@aninka29 ..............máš šikovného ocka..... 🙂 ...ty si pokom taká šikovnica 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 ................a telka už funguje?..alebo ešte?..... 😉 🙂

jacka
1. nov 2010

@denisenko ...všetučko naj......naj...naj......vela zdravia.....šťastia...a kopec lásky......a čoskoro dalšieho surodenca........ 🙂

letty86
1. nov 2010

ahojte

@aninka29 dodatočne prajem Simuške všeeetko najlepšie a najkrajšie k meninkám 😵
deni- aj tvojmu Niskovi všetúúúčko naj, naj, naj, naj prajem 😵
@leninka75 držkaj sa, juuuj, už sa teším na foto malej Laurinky 😉
Vikinka je chorá ☹ , v piatok sme boli u lekárky, dala jej len kvapky a sirup, v nedeľu sme boli na pohotovosti, už začali horúčky a hrdlo ju bolelo, tak má hnisavú angínu ☹ ach, jaaj, len nech je Maťko zdravučký

aninka29
1. nov 2010

@leninka75 pánabeka 🙂 🙂 🙂 🙂 tak to som sa trafila ja,či nie?.....myslím,že som spomínala že pôjdeš 2 alebo 3...fakt som bosorka 😀 😀 😀 😀 ...leninka,mojenka naša...silno presilno ti budeme držať prsty aj na rukách aj na nohách....budeme na teba myslieť celý deň...držkaj sa 😵 😵 😵 😵 tešíme sa veľmi na Laurinku 😵 😵 😵 😵
@letty86 ďakujeme za prianie 🙂 .....ja sa už teraz bojím,koľko vydrží Simonka v škôlke ☹ ....Bambulke prajeme nech sa rýchlo vylieči,a Maťko nech chorôbku nechytí 🙂
@jacka zataľ ešte funguje 😀 😀

utka
1. nov 2010

Ahojte!
Simuške a deniskovi prajeme všetulinko všetko najlepšie k meninkám.
leni, držíme päste!!!
My sme boli od piatku preč. Viki kašle ☹. V piatok ráno ho to chytilo. Však už bol mesiac v škôlke, tak musí...do paroma!!!
A aj ja s manželom sme nachladnutí totálka. Ja som ešte poriadne kašlať neprestala od minula a už som zase tam, kde som bola ☹.

jacka
2. nov 2010

ahojte..

fíha samé choroby su tu......tak všetkým chorým skoré uzdravenie......no a zdravým aby neboli zase chorý 😉 ........

@letty86 ....tak držím silno palčeky....aby Marcelko nechytil pliagu hnusnú.......on by mal byť ochránený tvojím mliekčom...ale ....čo ja viem 😅 😕 .....mne dr. povedala že Peťko je nedostal chorobu vraj kvôli tomu.........tak neviem....hlavne aby ste to nedostali...... ☹ ☹

budem čakať na smsku.....dúfam že sa leninka rýchlo ozve........juj chudatko...už ench to má rýchlo za sebou s a teší sa s Laurinky 🙂 😵

Maťko je už v školke.......moja láska....mi zase chýba ☹ ☹ .........len nech už aspon do vianoc nič nedonesie

ani ...vy idete kedy do školky?

jacka
2. nov 2010

kuk..kuk.....nikto nikde......?....... 😕 😅 ...................... 😉

jacka
2. nov 2010

ja čakám na leninku....dufam že je všetučko o.k.......a rýchlo sa niekomu ozve 🙂

jacka
2. nov 2010

zdravím všetkých.....Kinderko vydalo prevapko a je ním Laura 51cm....a 3700g....a podoba sa na mamičku........Lenka.... 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
2. nov 2010

tak ešte raz BLAHOZELAM......... 😵 😵 🤐

vidím že si tu dneska vediem monolog..... 😉

aninka29
2. nov 2010

@jacka jeeeeej blahoželám,prajem veľa zdravíčka obom holkám 😵 😵 😵 😵 😵 konečne to máš leni za sebou 🙂 🙂 .....teším a veľmi...dalšia kočka do partie 😵 😵 😵 😵 ...jacka až budeš leninke písať,že ju pozdravujem a posielam im obom cmuky 🙂 🙂 🙂 🙂

aninka29
2. nov 2010

@jacka u nás je škôlka od zajtra 😉 ...ráno sme si odskočili na menší nákup...kupovala som aj pre deti do škôlky čokoládky,učkám kávu......Simuška sa do škôlky teší,ale asi len kvôli tomu,že bude rozdávať sladkosť 😀

jacka
2. nov 2010

@aninka29 ...napíšem jej....... 🙂

@aninka29 ...to ešte funguje?......som myslela že už sa také veci nerobia..... 😅 😕 😕 😉 .....hlavne že sa teší.......Maťko už od 5 rána behal.....že on ide dnes do školky.....poobliekal a ....a skoro aj zdrhol..😀

aninka29
2. nov 2010

@jacka veru funguje 😝 ...to je super,že sa Maťko tak teší do škôlky 🙂 ....ja som zvedavá aké bude naše zajtrajšie ráno

aninka29
2. nov 2010

dnes je tak krásne vonku 😎 😎 😎 ...až sa zobudí Sabuška,najedia sa a pôjdeme von,užívať si slnečné lúče 😎 😎 😎

jacka
2. nov 2010

@aninka29 ...aj ja som zvedavá........ale aspon bude mať motiváciu.........no a dufam že vydrží v školke dlhšie ako minule 😉

jacka
2. nov 2010

to aj u vás je tak teplo vonku 😎 😎 😎

aninka29
2. nov 2010

@jacka no dúfam aj ja,že vydrží dlhšie...ale keďže do škôlky chodia choré deti 😠 😠 😠 😠 ...tak sa stavím,že budúci týždeň bude doma zase..........vieš čo ma zaráža.....že učiteľky,keď rodičom povedia,že dieťa do škôlky nevezmú,lebo je choré...tak pizdy matky sa idú šťažovať...takže učky pre dobro materí /nie detí 😠 /.....radšej choré deti vezmú......a ešte vieš čo vymysleli matere......normálne donesú deťom do škôlky lieky,nech im ich učky ten a ten čas dávajú 😕 😠 .....ale samozrejme,že to učitelky hneď zatrhli....ach jáj.....idem si niekedy oči vyočiť nad hlúposťou niektorých ľudí 😝 😝 😝

jacka
2. nov 2010

@aninka29 ..my sme si už užili.....nádhera.....teraz pojde Peťulo hajuškať...a potom šup ....pre Maťka....a to neviem či bude ešte svietiť ☹

aninka29
2. nov 2010

@jacka ideš pre Maťka ty?...a ako s autom???....

jacka
2. nov 2010

@aninka29 ...tak toto je sila.......nechápem to.......však to nie je sranda aby bolo dieťa choré v kolektíve......ktovie aká ja budem 😔 ...ked bude chodiť makať.....a nebude mať byť Peťko s kým.......ale s liekmi ...tak to už teda niéééééééééééé.....

jacka
2. nov 2010

@aninka29 ..autom......veru tak.....som dlho nesedela za volantom...tak sa mi už sťahuje aj žaludok.... 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre