• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde ste "staré" snažilky?

13. februára 2011 
ahoj elenitka, vy sa ako mate? :wink:
26. nov 2007 o 11:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj peji, pomalicky........brusko stale ploche ako doska :angry: , a to sme uz na zaciatku 3.mesiaca :confounded:
inak nevolnosti stale, ale uz nie su take silne......potom zas zacnem pochybovat, ci su este obe fazulky tam a tak.....esteze ideme na kontrolny UZV uz o tyzden v utorok :sweat_smile:
26. nov 2007 o 11:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
eleni neboj, to brusko este narastie a poriadne :sweat_smile:
26. nov 2007 o 11:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pekny den..:slight_smile:
26. nov 2007 o 11:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no dufam peji.......fakt, vsetky stresy sa tym otehotnenim este len zacinaju....... :sweat_smile: a strasne mi zacala chutit kofola, neviem, co je to so mnou..... :sweat_smile:
26. nov 2007 o 11:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
elen ale to preto trva hned, lebo to je centrum a tam musia vediet ako sa to vyvyja hned. :slight_smile: inac ja vobec nemam chut na sladke. absolutne. :confused:
26. nov 2007 o 12:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Halo, halo! Ahojte zienky :slight_smile:
Ako sa tu mavate? Dlho som tu nebola, tak som Vas prisla skontrolovat ako snazilkujete :wink: Vidim, ze Anit, Rybca a aj Leguanik su este stale tu. No co baby ako ste pokrocili?
Laurit, drzim Vam palce, to by bolo super, keby sa to podarilo. No a keby sa nahodou uchitili obe, tak sa vidime v teme - Cakame dvojicky :grinning: Myslim, ze Ti vkladali dve. Aspon sa mi to tak zda.
Jo a konecne som vlozola do albumu fotky nasich drobcekov, tak sa mozete mrknut, ako vyzeraji dvojky na 3D :sunglasses:
26. nov 2007 o 12:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
laurit, ja tiez vobec nemam chut na sladke, ale cudujem sa, ze zrovna kofola............ja som si myslela, ze vraj take, co Ti v tehu skodi, na to podvedome tvoje telo ani nema chut... :sweat_smile:
26. nov 2007 o 12:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lily - ahoj, no stale sa snazime...:slight_smile:))
26. nov 2007 o 12:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
laurit, kedy inak budeme vediet vysledky? :sweat_smile: uz je v podstate poobede :sweat_smile:
26. nov 2007 o 12:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale praveze nie elen, ved kolko bab ma chute na rozne nezdrave jedla prave v tehu :slight_smile:
26. nov 2007 o 12:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lauri, kedy budes volat? Kedy ti mozme gratulovat??? :grinning:
26. nov 2007 o 12:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
az okolo pol tretej leto :slight_smile:
26. nov 2007 o 12:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uuuffff, az tak dlho? Ale ved to rychlo zbehne...
Tak idem rychlo porobit, a pol 3 som tu :wink:
26. nov 2007 o 12:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
26. nov 2007 o 12:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lauri - ahoj, stale na vas myslim..:slight_smile:))
26. nov 2007 o 12:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rybca dakujem pekneee :slight_smile:
26. nov 2007 o 12:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
elenita...pri mladšom synovi mi kofola neskutočne chutila a aj všetky tie nezdravé majonezové dresingy... :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2007 o 12:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adri, ja zvyknem mavat chut este na hranolky, vyprazanyt syr, nivu, salamy a tak...... :grinning: aj si obcas dam :sweat_smile: :grinning:
26. nov 2007 o 13:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte škatuľky :grinning:

Laurit - ak ta nieco boli, hlava alebo cokolvek, samoska ze nemozes lieky ale pomoct by ti mohla Alpa...natri si bolave miesto Alpou, to je jedina zachrana...a uskodit to neuskodí :slight_smile:
a o pol 3 čakáme....

Lily aj elenita caka dvoječky :grinning: , tak teraz by ste mohli byt tri, jéééj....hihi

A ako pokracujeme? o tyzden ma prist mrcha tak uvidime, minuly mesiac naposledy mi prisla o tyzden skor, tak je mozne ze mi bude tyzden meskat na to sa pripravujem....
26. nov 2007 o 13:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pri staršom synovi som jedla v kuse len nutelu a sojové plátky na akýkoľvek spôsob...a pri mladšom mi chutila kofola a čokoľvek zaliate dresingom..xixi...som zveda ňvá..aké to bude po tretí.. :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2007 o 13:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
vy sa tu rozkecavate :grinning: :grinning: :grinning:
ahoojte vsetky :slight_smile:
26. nov 2007 o 13:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
laurit, tak ako vysledky? :astonished: :sweat_smile:
26. nov 2007 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adri a kolko si tej kofoly asi vypila? To nevadi? :sweat_smile:
26. nov 2007 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :dizzy_face:

Lauritka, ako?
26. nov 2007 o 14:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lily :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ahoooooooooooooooooooooooj :dizzy_face:

Ty si na nás nezabudla? Dnes som pozerala Tvoj albumík :slight_smile: Tvoje fazuľky sú už krásne a veľké!!!
Ako sa cítiš? Už športuješ? Alebo radšej nie? A bruško Ti už narástlo?

U nás všetko postarom, čakám jar :wink:
26. nov 2007 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babule, som tehotna. na uzv mam ist 11.12 :grinning: este sa z toho neviem spamatat. :sweat_smile:
26. nov 2007 o 15:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej, ja som to vedela :dizzy_face: :dizzy_face:
gratulujeeeemmmeee :dizzy_face:
26. nov 2007 o 15:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lauri, gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: prijemne tehulkovanie... :wink:
26. nov 2007 o 15:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem takze asi stiham julovky , elen :D
26. nov 2007 o 15:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok