Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

a2303
4. dec 2007

Leguanik, ano od Marca 🙂
V Marci mám aj narodky 🙂
Tak, už len 3 mrchy.... 😀 😀 😀

Moja, Ty si určite tehu 🙂
Uvidíš, že 06/12 budeš mať krásny // darček 😵 😵 😵
Taaaaaaaaaaaaaaaaakto Ti držím palce!!!

a2303
4. dec 2007

Luritka, s akým krémikom si natieraš bruško???
Ako sa volá?

lauritka
4. dec 2007

tam ho mam v albume, tiez od firmy aloe 🙂

a2303
4. dec 2007

A ten kremik je na strie? alebo je vyživujúci?

leguanik
4. dec 2007

Baby nesibe tomu tu nejako? zamrrza mi to, alebo ma to vyhodi...nechapem.... 😠

Anit - ty si rybicky? jeeej moja maminka je, to je dobré znamenie, mam ludi rybky rada.... 😉
jéj to jake by bolo super, keby som miláškovi dala k mikuláškovy tehutest s dvomi // 😀 do botičky ze?
Ale bojím sa ze nie ☹

Laurit? a tie kremiky je dobre kremovat od zaciatku? to je na to aby sa ti nenatiahla koza ze? aby bola pruzna, ze?

rybca
4. dec 2007

ahoj lauri, ako na skusenejsiu sa na teba obraciam s prosbou, ci nepopises priebeh krcka pocas cyklu...🙂

lauritka
4. dec 2007

tybca pred ovulaciou je krcok makky pootvoreny a je vysoko. par dni po ovu sa predlzi smerom dole,je tvrdsi a uzatvoreny. ak si tehu , tak taky zostane.
ak nie, tak pred MSsa zase trochu skrati, zmakne , ale hlavne sa to ocko pootvori 🙂
ufam, ze som ti to vysvetlila jasne 😵

rybca
4. dec 2007

hej, rozumiem, zatial je dolu a tvrdy a mam mrchovske pocity

lauritka
4. dec 2007

🙂 hlavne nech sa neotvara...mne zvykol maknut pred MS asi dva-tri dni.

rybca
4. dec 2007

zosijem ho...🙂)))))))))))))))))))))

lauritka
4. dec 2007

😀 rybca..a teplotu merias ?

rybca
4. dec 2007

hej, je uplne dole, cak kukni: http://www.fertilityfriend.com/home/1c7d1a

lauritka
4. dec 2007

tak teda ja som jelen z tvojho grafu 😀 este ani ovulku si nemala. skace ti to ako na horskej drahe 🙂

rybca
4. dec 2007

ovulka uz asi bola, len som nemerala tak ju nevie vyznacit..🙂

lauritka
4. dec 2007

no a preco si myslis, ze bola..z tych teplot by som si to teda netrufala tvrdit 🙂

lauritka
4. dec 2007

rybca nebola si na hormonalnom profile?

rybca
4. dec 2007

lebo som mala hlien, robili mi ho pred dvoma rokmi a bol v poho

lauritka
4. dec 2007

joj zlatik ale dva roky je dlha doba 🙂 a hlien sam o sebe nemusi este znacit, ze ovulka prebehla. ak sa pokusate o mimi, tak radsej si daj urobit profil este raz. mas to velmi rozhadzane, ja by som povedala,ze nemas v poriadku hormony, aj minuly cyklus si mala velmi kratku lutelanu fazu.
aby si potom nebola mesiac co mesiac sklamana .

rybca
4. dec 2007

hm, no k doktorke pojdem v januari na novu kultivaciu, tak jej vezmem aj grafy

lauritka
4. dec 2007

tu som ti nasla zaujimavy clanok, tak skus mrknut 😉
http://www.rodina.cz/clanek4015.htm

rybca
4. dec 2007

ok dik..🙂

rybca
4. dec 2007

zaujimave..🙂 ale este skusim pomerat teplotu ortutovym teplomerom, lebo v digi mi dochadza baterka, mozno aj tym boli teploty ovplyvnene

andrea52
autor
5. dec 2007

dobre ranko krasavice 😵

tak ako sa mate?nieco nove???

peja
5. dec 2007

dobre ranko 😉
caf cicus 😵
ja nic nove, len konecne trosku klud v praci a zuby bez zubneho kamena 😢 😀

alex21
5. dec 2007

ahojte kočky 😉 Ako sa máte.
Peji ako v novom bytíku

peja
5. dec 2007

ahoj alex,
jeej ved ty o chvilu rodis! uz si na materskej?

v novom bytiku super, len to zariadovanie nam ide strasne pomalicky - ked uz konecne najdeme nieco, co sa nam paci, dodacie lehoty su dost dlhe... Ale inak ok, vytesujem sa cim dalej, tym viac... Len este vymalovat musime .. a potom to uz bude uplne dokonale 😅

alex21
5. dec 2007

nie na materskej som ešte neni. Ešte by som mala chodiť 2 týždne do práce 😝 a až potom. Len mne sa už vôbec nechce a keby sa mal zopakovať minulý týžden poladovica a sneh tak ani nehovorím. V piatok chcem ist k lekárke aby ma do vianoc vypísala na PN. Tak dúfam, že nebude proti a budem pekne doma v teplučku a hlavne nebudem musieť stávať o piatej a cestovať.
No a s bytom radšej neponáhlaj a vyber si čo sa ti páči aj keby to malo trvať dlhšie. My sme spálnu nemali 4 mesiace lebo som si nič nevedela vybrat a vybrala som si až na výstave nábytku. A ešte sme ju kupili aj za akciovu cenu a doteraz nebanujem. To čakanie stálo za to 😵

peja
5. dec 2007

spalnu sme mali ako prvu, to som chcela mat doma este pred tym ako sa prestahujeme, inak by sme nemali na com spat 😀 Teda - slo len o postel, nocne stoliky mame zatial povodne a vstavane skrine sme uz mali .... Konecne mame aj v kuchyni stol a stolicky, v pracovni PC stolik, objednanu sedacku do obyvky + konecne sme nasli aj zvysok, co sa nam paci, len to bude vsetko az v januari. A ja som uz chcela mat pekne ´Vianoce v novom. Ale neva, budu buduci rok 😉 A pokracujeme chodbou, chceme dorobit vstavane skrine a do toho sa mi teda vobec nechce.... 😝

peja
5. dec 2007

nech ta doki pekne vypise, uz je nacase doma oddychovat s bruskom a vychutnavat si vianocnu atmosku 😵 😅

alex21
5. dec 2007

S tou vianočnou atmosférou to bude trošku horšie lebo tak som sa tešila že napečiem koláčiky a všelijaké dobrotky a potom sa budem len vyvalovať a papkať. Ale doki my všetko zakázal lebo zistil, že mám tehu cukrovku. Tak teraz musim byt na dietke. 😖 Žiadne sladkosti a ani nič z bielej muky. Len celozrnne pečivá a chlieb. No ale ukludnujem sa tým, že to bude mat aspon tu výhodu, že nepriberiem. 😀