Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

andrea52
autor
16. apr 2008

katy to poznam 😀 😀 odpocivat treba a ked sa ti chce spat tak sup ho 😉 ja keby som nebola v robote tak tiez este lezim v posteli 😀 😀 asi lahnem tu na stol 😀 😀

katy2
16. apr 2008

no ved hovorim, ze to pocasie je otrasne.... 🙂

mimka
16. apr 2008

ahojky babenky 😵

katy...držím pršteky... 😉 😵 verím, že bude oki 😵

...aj mňa ťahá na spánok...brrr...musím účtovať 😖

andrea52
autor
16. apr 2008

mirk aj ja, aj ja 😝

a2303
16. apr 2008

Dobré ránko 🙂

Baby, ja som tiež jak zabitá... V práci mám problém a v noci som bola každú polhodinu hore a myslela som na to, že ako sa to vyrieši...

Katy testík Ťa ešte neťahá??? 😉

mimka
16. apr 2008

anit...už snažilkujete? 😵

adi a vy ako???

katy2
16. apr 2008

anit, taha, le este je skoro... dnes je len 5 den po KET....

a2303
16. apr 2008

Mimka, dufam, že už začneme 🙂

Katy, to Ti verím!!!! Aký test kúpiš?

katy2
16. apr 2008

mam mamatest a rapiclear

a2303
16. apr 2008

Katy, tak držím palce!!!

A potom určite daj vedieť 😉

andrea52
autor
17. apr 2008

krasky prajem krasne ranko 😵

leto79
17. apr 2008

ahojte krasky 😉
tak my sme tam kde sme boli, drahy ja viac menej v poriadku, vyfasovali sme na podporu profertil a o 3 mesiace kontrola. tak neviem, čo teraz dalej, vaham, ci sa ja mam pustit do nejakych vysetreni a laparky 😕 😕 😕 😕 🙄

peja
17. apr 2008

dobre ranko damy 😉

leto, ja byt tebou, asi by som si dala spravit nejake zakladne vysetrenia, kedze mangel je viac-menej ok ... aj u nas to tak bolo - aj je, chyba bude asi niekde u mna 😖

cicus, napis mi prosim Ta, co za caj si to pila, som zabudla a dnes by som si to isla dat namiesat 😎

leto79
17. apr 2008

peji, aj ja si tak myslim, len sa bojim, aby som znova nespadla do toho kolotoča - ked budem chodit k lekarovi a hladat priciny, tak tym viac sa budem na to upinat a v poslednej dobe som sa uz dost skludnila a nechcem do toho zas spadnut... Som objdenana v pondelok k dr., ale nie som uplne presvecena, ze tam pojdem... 🙄
Vaham, ci predsa len este nejaky mesiac-dva nepockam...

peja
17. apr 2008

leto, jasne, rob ako to citis....
ja som sa uz do toho pustila, lebo u zas to uz trva fakt dlho a o mesiac mam 30 😝 A vsetko je to dlhodoby proces... ved v januari som bola v centre, az v maji laparka a kto vie co bude potom ... Ale ja som kludna, samozrejme, ze vzdy v kutiku duse dufam, ze mrcha nedorazi, ale ani zdaleka nedepkujem a nestresujem tak, ako pred rokom.... Som dost psychicky vyrovnana... aspon sa mi zda 😀 Som len na nervy z toho, ze to vsetko tak dlho trva..... 😝 V kazdom pripade verim, ale, ze do konca roka budem tehula, ci uz s pomocou lekarov, alebo bez nich 😵

lauritka
17. apr 2008

leto zlatik zalezi od teba ako velmi to chces... da sa cakt a dufat ,ze to pride samo..ale ja neviem-hmmm..uz ked sa nedari dlhsiu dobu, tak niekde chyba bude a treba ju najst aby sa vedelo ako dalej postupovat. ale samozrejme ak ta to velmi stresuje tak kasli na to. mna tlacil aj vek vies . preto som to zacala radikalne riesit. a tiez odkladala som to tiez dlho po jednom neuspesnom IUI ;)

peja
17. apr 2008

lauri ahooooj 😉
buduci tyzden drzime palce !!!! 😉

katy2
17. apr 2008

ahojte 🙂
leto, asi by som to zacala riesit, uz by som necakala.... 😒 drzim palce, nech cim skor najdete pricinu....

leto79
17. apr 2008

peji, ja som tiez dost zmenila postoje - uz nestresujem, nemeriam BT, nenervacim, ci neprepasneme ovulku a aj tu mrchu beriem uz ako samozrejmost, je to zmena oproti minulemu roku....

Lauri, vies, ja keby ze to idem riesit, tak to zacnem riesit vo velkom, cize SPLN, ale drahemu sa do KE velmi nechce, teda este nie a uvidime ako zaberie ten profertil, vraj ma vynikajuce vysledky... A neviem ani ako zareaguje moj doki, pretoze androlog sa vyjadril, ze SPG je v podstate OK, ze nie je uplne super, ale priklana sa k norme, ale na vymenny list napisal oligospemia 😅 😅 😅 Joj fakt sa neveim rozhodnut... Nieco mi hovori, mam proste taky zvlastny vnutorny pocit, aby som to nechala tak... Je to zvlastne, lebo pred tym by som si najradsej skratila cyklus o 15 dni, aby som mohla ist co nasjkor do SPLNu, ale teraz sa mi nejako po lekraoch nechce...

lauritka
17. apr 2008

dakujem peja.. leto my mame tiez v podstate spg ok :D ale to sa meni kazdy mesiac... 😀 akurat neviem ci mam prechodne vajcovody,,ale teraz je to uz jedno. no ved uvidite..ale tie stery si mozes dat urobit tak preventivne 😉 chlamydie, mykoplazmy a ueroplazmy..to je jedn ster.

katy2
17. apr 2008

leto, ale ked to zacnes riesit cez SPLN, staci, aby tam manzel prisiel len raz - na spg... potom mozes chodit sama, aj ja tam chodim sama...

leto79
17. apr 2008

no katy, sama tam nepojdem, nie som priamo z KE... Ja uz som z toho vsetkeho taka unavena, fakt sa mi nechce... No uvidim, co mi sadne na nos a ci pojdem k tomu dokimu... Do pondelka casu je dost...

lauritka
17. apr 2008

v podstate tych muzov nepotrebujeme vobec. len pri odovzdani materialu 😀 este aj transfer mozes ist sama..
ale je tolepsie ak je drahy s tebou ;) to je jasne.. len je paradox, ze oni v tomto ziadne stresy nemaju ..len a len my . 😉 zenusky

katy2
17. apr 2008

no so mnou drahy nebol ani pri punkcii... bol to hrozny pocit, ked som vedela, ze on sa prebera z narkozy niekde v saci 😔

peja
17. apr 2008

leto, mojmu muzikovi tiez doki v CAR napisal, ze "hranicny SPG" , ale hned za tym, ze nie je pricinou neplodnosti...

andrea52
autor
17. apr 2008

kocky vidim ze ste sa rozkecali 😉
cicus mas to v ip 😉 😉

leto ja ta v podstate chapem, presne takyto pocit som mala aj ja 😉 takze nie si sama, ale baby maju pravdu pokial sa nedari dlhsiu dobu a drahy je ako tak ok, treba hladat chybu niekde inde. 😉
ale myslim ze sme sa tu zmenili vsetky od minuleho roka 🙂

lauritka
17. apr 2008

🙂 andreaj no uz sme pokrocili dalej ;)

peja
17. apr 2008

cicus dak moc, ze si to vyhladala, lebo mne sa nechcelo 😀 😝 😀

andrea52
autor
17. apr 2008

cica leniva 😀 😀 taku kopu posty mam na tole kym to zapisem tak ma aj trafi slak 😝

leto79
17. apr 2008

katy, co je punkcia?
no baby, vidim, ze nazor mame spolocny, treba to riesit, ale taaaaaaaaaaaaaaak sa mi nechceeeeeeeeeee. Ale pomaly sa priklanam k rozhodnutiu, ze pockame 3 mesiace na kontrolny SPG a ak bude SPG uplne v norme a nam sa nezadari, tak pojdem rovno do SPLNu.... ale na 100% rozhodnuta nie som... uvidim...

viete, mne jeden kamos radil, aby som sa tym velmi nezaoberala( on sa venuje tym energietickym veciam, auram a tak), pretoze tym ze sa na to upinam a hladam priciny a nahanam sa niekam, tak branim prudeniu energie... Treaba to jednoducho vsetko prijat tak ako to je, a co ma prist tak pride...