• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
@kackabrcka super koberec...nemali ho aj v cervenej :grinning:
12. nov 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kackabrcka dik, super cena je na nich
12. nov 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cimika222 tak my sme este tiez na prsniku, neboj :grinning: a este inuska :grinning: uz len vecer a v noci ako kedy ... tiez si uvedomujem, ze s odstavenim bude problem, ale zatial su mi prednejsie pokojne noci so zobudenim cca 2x ako hodinovym revom ked jej prsnik nedam ... kedze to nie je na verejnosti a cez den ju to nenapadne, zatial neriesim :sweat_smile:
12. nov 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
dnes som si bola pre vysledky testov na genetiku, su negativne. odlahlo mi.
aj u nas doobedu prsalo,ale Mirko si trochu pobehal v parku.
12. nov 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ku nam vcera dorazil hurikan, co predpovedali, ze pride minuly vikend. lialo a taky vetrisko bol, ze muz musel ist na dvor upevnit pristresok, lebo nam behal po celom dvore.
a v noci ma klepala zimnica, horucku som mala a kazdy jeden sval citim. od tretej som uz nespala, co ma vsetko bolelo a nevedela som si polohu najst. minuly tyzden to mal muz, teraz to chvatlo mna. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes sa nam prerezali dalsie 2 zuby :slight_smile:
lady, uz nech mate opat dobre obdobie
12. nov 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dnes sme boli na poradni, mame 83 cm a 11 kil..:slight_smile:))) a dalsia kontrola je az v maji, aj vy tak mate?
12. nov 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sssimi je to priamo od nich oni ich siju :wink:
12. nov 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka v cervenej nemali kobere posledna modra aj to taky rozmer a inak asi aj preto cena taka ale mne rozmer sedi do obyvky..
@iinuska no na obrazku je mensi odfoteny moj este len pride postou asi stredu.. a dam ho predsa len do obyvky :wink:
12. nov 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybca my mame poradnu az v 3 rokoch
12. nov 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj my mame poradnu az v 3 rokoch
12. nov 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kukám prvý krát Farmára. Tak tie Hudákove komentáre nemajú chybu! :grinning:
12. nov 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac nasa magdulka uz tyzden spava vo velkej posteli v izbicke s klarkou... :slight_smile:
a zatial super, vacsinou sa zobudza az rano, to skor klarka v noci vykrikuje po nas...
12. nov 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat ja som to kukala chvilku a stacilo mi ked som videla tu babu co tam ma dceru a nadavala riadne no hruza a potom s tym cucom vybehla mne to pride ako keby jojka nabehla ne prednu horu a tam tie baby vyberala
12. nov 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat tiez to kukame a komedia riadna...:slight_smile: ta s tou dcerou je riadny ukaz...:slight_smile:
12. nov 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a podla vas sa do takejto sutaze prihlasi zena so zdravym rozumom???
12. nov 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka A Klárkine vykrikovanie nezobudí Magdušu?

@rybca
@kosska3003 No tak tá "kleopatra" bola najúžasnejšia zo všetkých. Ale chúďa to dieťa.
12. nov 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat ani nie...vacsinou sa ani nepohne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale naopak to funguje...teda najme rano...
12. nov 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat no to hej ta je ako z ustavu aj je heslo zivotne je vodu kazem vino pijem
12. nov 2010 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka Neviem, ako to ja vyriešim s Emkou. Pri jej ľahkom spánku a Monikinom buntošení takmer do polnoci - asi nehrozí, aby boli spolu v jednej izbe. Ibaže byt je len 3-izbový.
13. nov 2010 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky. Tak ste sa napašmali na farmára? Kokos ja nemôžem, ja sa na to rehocem. Normálne nachááááápem.... tam neni ani jedna ženská čo má všetkých 5 pohromade :grinning: :grinning: :grinning:

A inak len tak pre info, už mi 3tí deň meška mrcha....A ako bonus som si našla hrčku v prsníku :confused:
13. nov 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sssimi Mne prišla skôr. Tak ti to vyrovnávam. :slight_smile: ...Z hrčky netreba hneď paniku robiť. Ja mám všade nejaké hrčky. Ale mám sa teraz tiež na mamografiu objednať.
13. nov 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sssimi ja mam tiez uz par rokov, akurat chodim na sono kazdy rok a zakazdym mi doktor povie "nalez primerany veku"
13. nov 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat Práveže žiadnu paniku nerobím. Nejak ma to vôbec nerozhádzalo. Skôr ma serie to, že mi meškajú krámy. Celý týždeň som mala klasické náznaky a teraz zrazu nič..... Tak sa s mm smejeme, že bude malý Dano :grinning: (vraj sa mu to nedávno snívalo).... Bohužiaľ sa mu dosť snov plní :confused: :confused: :confused: , ale čo už... :grinning:

@ladywitch26 ja chodím každé 2. Tento rok som mala ísť v auguste, ale doktorka mi zabudla dať výmenný poukaz a už som k nej nemala kedy ísť. Našťastie mám kamošku čo robí objednávky na sone, tak ma vždy šupne skôr, lebo tam má objednávky na pol roka dopredu.
13. nov 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sssimi ja som samoplatca, tak mna beru hned na pockanie. :wink:
tak danko... :grinning: sup sup robit testik
13. nov 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte simmi tak utekaj k dr nemusi to byt nic vazne ale prer pokoj v dusi a testik si sprav :grinning: este aj ty ma predbehnes ja som bola na som prs minuli mesiac tiez chodim kazdy rok
13. nov 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sssimi a ty nemas tu danu?
13. nov 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladywitch26
@kosska3003 ešte je príliš skoro na test. Majka ak sa mi podarí, tak behnem v pondelok k dr. nech sa na to pozrie.

@iinuska veď práve preto to meno :grinning: :grinning: :grinning: , ale tak dúfam, že si len moje telo robí zo mňa srandu.....
13. nov 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat to sa upravi...kedysi sme pri klarke v noci ani zachod nemohli splachnut, hned bola hore, aj kotol ked zacal zohrievat, tak ju to vyrusilo...teraz ked spi, tak spi... :wink: aj emka bude mat casom tvrdsi spanok a monika ktovie dokedy este bude byvat s vami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. nov 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sssimi potom mi to dopalilo s tym menom :sweat_smile:
13. nov 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok