Mamičky bábätiek od 5-12 mesiacov. Pridajte sa

klara_klara
10. dec 2009

Ahojte baby mame temu, huraaaaaaaaaaaaaaa. Pridajte sa. Pozdravujem babullku1, voskovku, matu1976,bebulika, noznicky...a tesime sa na dalsie maminy, ktore mate ako my 5 mesacnych drobcov, ktori zacinaju byt velmi, vemi aktivni 😀 😀 😀

blazka24
10. dec 2009

klara nám chýbajú dva týždne ale snáď to nevadí 😀

klara_klara
autor
10. dec 2009

😉 nie to je detail 😉 😉 😉

blazka24
10. dec 2009

tak som rada, synček sa už prevracia sám na bruško?

mata1976
10. dec 2009

blazka24, tak to mas doma velkeho sikovnika 😉

A zubky uz mame???

blazka24
10. dec 2009

mati malý sa ešte neprevrátil ale som v miestnosti augustoviek 2009 a veru tam už sa skoro všetci samostatne prevracajú a my ešte nie, tak som z toho na nervy vrrrrrrrrrr

zúbky? to ešte nie ale uslintaný sme nonstop a zistila som že vypľazuje jazyk a hryzie si ho ďasníčkami, keď mu masírujem prstom ďasná tak ma kusne až to zabolí ale zúbok ešte nevyšiel..........

klara_klara
autor
10. dec 2009

blazka mi sme na tom rovnakootacame sa len nabok a zubky tiez nemame ale slintosi sme obrovskyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀

klara_klara
autor
10. dec 2009

my sme 😀 😀 😀 uz sa mi maly zacina mixovat v kociku asi sa zobudi...to zabudam aj na slovencinu 😀 😀 😀

blazka24
10. dec 2009

jooooooooj kláry tak si ma potešila až mi je lepšie 😀 /končia mi prvé krámy po pôrode a normálne mi je zle, už druhý ibáč v sebe a nič 😒 /

klara_klara
autor
10. dec 2009

inac mati gratujem emmke k 5 mesiacikom 😵 😵 😵 😵 😵 😵

klara_klara
autor
10. dec 2009

tak to je nafigu, ja este nic, a kojis?

blazka24
10. dec 2009

mati gratuľujem k piatim mesiačikom tiež - veľa veľa radosti 😉

klara ja nekojím od tretieho mesiaca..........

klara_klara
autor
10. dec 2009

aha tak to ti aspon odpada problem s nechutenstvom babatka. lebo vraj ked pridu kramy babo ma s tym problem a nechuti mu mliecko ☹ ☹ ☹

my sa uz tesime na prikrmy, stale kojim, ale nemozem povedat ze sa v tom nejak vyzivam ako niektore maminy, jasne ze je to pomoc oproti chystaniu umeleho mliecka ale ja asi nie som taka velka romanticka 😀 😀 😀

blazka24
10. dec 2009

klara ja som mala vpadnuté bradavky, cisárak a mlieko nie a nie spustiť, popraskané bradavky a zápal v prsníkoch - takže romantiku som v tom tiež nevidela ale zase sme stále grckali - máme reflux takže príkrmy som ešte neuvažovala dávať, malý je ešte nie na to pripravený si ja myslím........

babullka1
10. dec 2009

Ahoj Klara...super,mam radost,ze nas konecne ze¨ nas konecne nezamknu 😉 😉 ...baby mi uz prikrmujeme ale mojmu malemu nechuti hocico 😠

klara_klara
autor
10. dec 2009

toho sa tiez bojim ze malemu nebude hocico chutit...teraz je nejaky cudny doterz pil kazde tri hodiny a uz mu ani mlieko asi tak velmi nechuti lebo si zacina vynechavat...ale aspon sa vyspim...mohol by zacat vynechavat aj celu noc 😀 😀 😀

klara_klara
autor
10. dec 2009

inac nam lekarka odporucila prikrmovat az od 6 mesiacov a to sme doteraz nemohli mat ani caj, ani vodu 😒 😒 😒

babullka1
10. dec 2009

no moj maly je na UM skoro od narodenia a my dokrmujejme od ukonc.4 mesica

babullka1
10. dec 2009

ozaj klara ked y sa ti maly presne narodil?a ako sa vola?

kaska
10. dec 2009

ahojte, my tiez budeme mat cochvila 5 mesiacov, este sa maly nepretaca ale je velky a lenivy, vela spinka. Trsku sa zacal pretacat na lavy bok, si myslim, ze to je tiez uspech. Stale iba kojime a vcera nam doktorka na poradni povedala, ze uz mozme pomalicky zacat s prikrmami, ale ja este pockam min do konca roka.

klara_klara
autor
10. dec 2009

pozeram ze maju rovnako 😀 my sme 15.7. marek 😉 😉 😉 tvoj je tiez zo skupiny 😀 este potrebujeme lukasa a jana 😀 😀 😀

babullka1
10. dec 2009

ahoj kaska.....my sa tiez nepretacame,iba na bok,ale sme velky 9,5kg takze sa nam nechce 😉

babullka1
10. dec 2009

tak to su len o dva dni my sme 17,7,2009 😉

klara_klara
autor
10. dec 2009

kaska tvoj je presne kedy lebo ma tiez rovnako v udajoch 😉 😉 😉

kaska
10. dec 2009

jeej ano aj my sme 17.7. 😉 pekny datum, ze? 😵

babullka1
10. dec 2009

klara preco nenahodis niake maleho fotky?..nas dnes dostal pavuka od dedka..viem ze sa to nema ale posadila som ho do neho a bol uplne uneseny...smial sa vyskal..... 😀

kaska
10. dec 2009

no klari pekneho mas cvalika, my mame "iba" 8 kg 😀

babullka1
10. dec 2009

kaska tak to je super,to mame v rovnaky den syncekov😀Dmy sme sa narodili poobede 16:04

klara_klara
autor
10. dec 2009

baby musim babo je uz hore 😀 😀 😀 praca pokracuje... 😀 😀 😀

babullka1
10. dec 2009

moj akurat zaspal,ja ho uspavam v takej hupacke od f.price......co ide sama na baterky,takze sa hupe a buva 😉

blazka24
10. dec 2009

baby idem sa pochváliť, ešte poriadne nevidím cez slzy, ale malý sa už prvý krát prevrátil na bruško - normálne som z toho happy 😎
no my máme len necelých sedem kilo a narodili sme sa 29.7. ale príkrmy akurát ocino doniesol domov obilno-mliečnu kašu nutrilon jablko tak som zvedavá či nám to bude chutiť........

náš malý nespí vôbec, stále je hore, spíme maxi tak 30 minút cez deň..........