• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
@mimi21 a nema koliku?? Skus jej dat espumisan.

Kocky dr mi minule robila vyter a mam nejaky blby vysledok. Dala mi na to POLYGYNAX, ale v letaku pisu, ze je v tehu nevhodny :frowning2: v cr preklade nepisu nic. Mam to brat??
25. jan 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 koliku nie, je to z tych atb, kaka vela a smrdi to inac ako normalne
poslala som mm pre probiotika, tak uvidime, teraz vecer som jej uz dala, len neviem co mozem cakat, kedy to zaberie
a plac to nie je taky kolikovy, chudatko moje, ved uz ani nevladze poriadne plakat
25. jan 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 ak ti ho predpisali na gynde, tak urcite ber. to napisu takmer pri vsetkych liekoch a aj pri tych, ktore sa mozu len v tehu. urcite si tvoj dr dal na to pozor, ked k nemu bezne chodis na prehliadky.
25. jan 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 hm ked ti to dr predpisala vsak vie ze si tehu musi to byt uz na tebe vidno skus jej este zavolat radsej
25. jan 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludmilabb pocuj, skus jej davat slivkovu vyzivu. Z toho sa lahko vykaka a ani nebude vediet kedy.
25. jan 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 mne raz moj dr pocedal, ze je to na vsetkych letakoch tak, lebo na tehotnych nikto lieky netestuje
ale pre istotu a tvoj klud by som jej radsej este zavolala, ci to mas brat
inak ten liek nepoznam :confused:
25. jan 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ked dam malej actimel ta by ho pila furt sa vzdy vykaka a aj ked jej dam feniklovy caj
alebo rascovy
25. jan 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej na gynde mi to predpisala. Zajtra jej zavolam, pre istotu. Len som chcela vediet, ci ste to niektora nebrali.
25. jan 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 ee, toto konkretne som enbrala, ale viem ze sa to pise na vacsine liekov. ak ti to predpisala tvoja gynekoloska, tak podla mna bud kludna. urcite ma skusenosti, a nepredpisala by ti hocico. pre svoj klud jej zavolaj. pamatam si ze aj mne pri patovi tieto vytery nevysli slavne, brala som nejake velke pilule do posvy, a v pohode.
25. jan 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 alebo to bol polygynax? uz neviem, brala som viackrat taketo posvove srandy. su to take vacsie, hnedo-oranzove gulicky???
25. jan 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No čaute, kým som dočítala, zabudla som, na čo som chcela reagovať :slight_smile:
25. jan 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21 Sárke probiotika zabrali hneď. Užívala ich popri antibiotikách Ale zjedla len asi 2 pilulky lebo ju z toho strašne napínalo, ale hneď jej zhustla stolica. Inak kakávala dosť riedke keďže pije strašne vela vody.
25. jan 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sssimi ja malej davam kvapkove probiotika
25. jan 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21 moja Sarah bola presne také dieťa ako opisuješ Emku. Preto som si ani nevedela a ani neviem predstaviť mať teraz druhé bábo. Stále na rukách, na prsníku a nie a nie spávať. Po každom papaní musela byť minimálne hodinku hore-cez deň aj v noci. Nikde sme len šuchli a už bola hore. A koliky radšej nespomínam.... Teraz je z nej síce úžasné dieťa, ale pokým som ju 1x dala v 7mich mesiacoch do bežky, tak to bolo strašné. Kríže ma do teraz bolia...
25. jan 2011 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borocka aj v prvom tehu som brala tieto posvove gulky, ale teraz mi dala nejake ine.
25. jan 2011 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luba142 mne doktorka predpísla také rýchlo rozpustné žlté tabletky. Na lyžičku do vody rozpustiť. Popravde aj mna by z toho naplo, preto som jej dala len 2. Stáli cez 4€ a je tam pár kúskov :unamused:
25. jan 2011 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sssimi ja kupujem Bigaia kvapky stoja az 10€ vidu na mesiac a pri nasej spotrebe atb som za ne dala uz dost penazi som na ne zvyknuta lebo jej ich davam od 4 mesiacov co prvy krat ochorela, a pravdupovediac este aby mi zjedla nieco rozpustene na lyzicke ked ju davili Atb to som si nevedela predstavit tak som radsej zvolila tuto formu drahu, je to len 5kvapiek a nechuti to nijak
25. jan 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luba142 Sarah brala ATB len raz zatiaľ a nemá ani nijaké iné problémy našťastie. Toto boli probiotika asi na týždeň-počas liečby ATB, ale bola som rada že mi aspoň niečo zjedla a po nich ju tak strašne nadrapovalo, že som sa bála, že aj to málo vyvracia, tak som to aj hneď zatrhla.
25. jan 2011 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
Tak ja dnes sedim na glukozovom teste :rolling_eyes: milujem ludi, ktori sa obehuju :angry:

A som prvaaaa :slight_smile:

Noc sme mali strasnu, od 3 do 5 Mirko vyrevoval, krutil sa medzi nami a snazil sa mi vytiahnut prsia z podprdy, aby mohol stiskat bradavku. A darilo sa mu :frowning2:
26. jan 2011 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 uf, tak nech ti to dobre dopadne....ja som sa tomu tentokrat uz vyhla.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a na spanie si skus dat nejake pevnejsie obtiahnute tricko, ak nechces aby sa ti maly dostal k mlieckozdroju....
26. jan 2011 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka ako sa ti podarilo tomu vyhnut?? Ja som tu taka hladna a z cukru mi je spatne :frowning2: :rolling_eyes:
Vsetky tricka na spanie mi uplne rotahal, mam z nich handry :angry: a take tesnejsie co mam, tak mi z nich trci brucho :stuck_out_tongue_closed_eyes: on mi potom v noci hladka brucho :slight_smile:
Musim pohladat nieco dlhe a take, aby som tam vosla. Budem ako husenica :sweat_smile:
26. jan 2011 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 no proste som povedala dokimu, ze sa mi tam nechce a ze je to pre mna ja komplikovane, kde necham dve male deti a on ze v pohode, ze ked som mala prve dva testy negativne...
26. jan 2011 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 ved to je jedno ako v noci vyzeras...hlavne, nech to splni svoj ucel... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jan 2011 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
U nas napadalo straaaasne vela snehu, a aj stale snezi. Krasa :slight_smile:
Adamko moze zase pracovat, no teda hlavne ja. Ale mna odhrabavanie snehu bavi :sweat_smile:

@mystery7 drzim palce, aby bol test negativny :wink:
26. jan 2011 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iinuska veru....konecne je tu zase pekne :grinning:
26. jan 2011 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Aj tu je bielooo...vytešujem sa od včera.
@mystery7 Fuj, neznášala som tieto glukózové testy a ani som nebola po pôrode na kontrole, keďže som mala zvýšené hodnoty. Tak sa drž a hlavne nech to dobre vyjde. .....A čo tak dať si na noc nočnú košeľu? Tá je dosť dlhá :slight_smile:

Žienky, rozoberali ste probiotiká. Potrebujem svokre nejaké kúpiť, viete poradiť?
26. jan 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat ja som teraz k antibiotikam v lekarni kupovala pre seba...teda nie teraz ale minule u toho zapalu pluc :grinning: ....NUTROLIN-B PLUS nejake 4€ a je ich tam 20 a dava sa jedna denne, ale moze sa az 3x denne pri nejakych zazivacich tazkostiach, ja som si davala len jednu...treba vyskusat ci jedna pomoze
26. jan 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat hlavne kup take, co sa nemusia drzat v chladnicke, je to na ostaru a ked nahodou zabudnes dat naspat, ucinnost sa straca

joj, sniezik :grinning: :grinning: :grinning: sofia isla do jasliciek, mali sme taku trojdnovu virozu, sopliky, nic viac, ale uz je ok :grinning:
ja som dnes v noci spala ako zabita, kojili sme sa len raz, tak som jej este rano oblecenej dala nacucat, aby sa nam udrzalo mliecko ... inak je uzasna, ked uz v noci pekne povie, mliecko prosim ... uz sa jej obcas zadari povedat prosim :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. jan 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka ako sa ti podarilo tomu vyhnut?? Ja som tu taka hladna a z cukru mi je spatne :frowning2: :rolling_eyes:
Vsetky tricka na spanie mi uplne rotahal, mam z nich handry :angry: a take tesnejsie co mam, tak mi z nich trci brucho :stuck_out_tongue_closed_eyes: on mi potom v noci hladka brucho :slight_smile:
Musim pohladat nieco dlhe a take, aby som tam vosla. Budem ako husenica :sweat_smile:
26. jan 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zase tie chladnickove maju asi vyssiu ucinnost...kedze probiotkum by malo byt "zive"....
26. jan 2011 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok