• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
ahojte tak dnes bol hrozny umrncany den mala mi ani na ibed nespala tak teraz uz spi od 6 aspon mam dlhs vecer :grinning:
11. feb 2011 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si dnes upiekla korpus a zajtra budem robit valantinsko-narodeninovu tortu :slight_smile: :slight_smile:
11. feb 2011 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak som dala ten sab simplex a je klud - plac nebol :slight_smile:
aj sme tou mastickou - pupik - pomasirovali brusko pred kupanim, mozno aj to pomohlo
uvidime ci to nebola len nahoda :sweat_smile:
11. feb 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21 no uvidis ako dalej :slight_smile:
11. feb 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, Adamko uz spinka, ja sa idem osprsit, nech mam pokoj

@mimi21 vidis, na ten pupik som uz aj zabudla :confused:
11. feb 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21 ja som Mirkovi masirovala brusko pred kazdym prebalenim a davala som espumisan a infacol.

Mirko zaspal a u nas ticha domacnost, to zas bude vikend :rolling_eyes:
11. feb 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame zajtra akoze este moju meninovu oslavu, tak idem robit tiramisu ... sa mi taaak nechce :unamused:
a hladam nejaku plnku do bagiet ktore chcem zapiect na kontaktnom grile :confused:
11. feb 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 u nas podobne, ach tííí chlapi :rolling_eyes:
11. feb 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja mam tichu domacnost kedze som sama :unamused:
11. feb 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@soffi veru :rolling_eyes:
@kosska3003 nezavidim ti, ale mas to lepsie ako ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 no aj hej ale tak chcela by som ho uuz mat aj doma ale zase nie mat tichu domacnost :stuck_out_tongue_closed_eyes: ved tak hadam nebude u vas dlho trvat
11. feb 2011 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas to nikdy netrva dlho, lebo som ukecana, :sweat_smile:
11. feb 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak Emka zaspala až teraz, vy už máte 2 hodiny fajront. Bola som v posilke, tak som aj unavená, ale dobre mi padlo, hoci sa mi hrozne nechcelo ísť, musela som sa nasilu vykopnúť.
11. feb 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat to poznam ... emka cakala na teba, kym prides :wink:

tiramisu urobene, chlieb zarobeny v pekarni, zajtra ma caka este cicerovy salat a nejake jednohubky, plus tie grilovane plnene bagetky ... no dost na to, ze mm chce doobeda spat :angry:
11. feb 2011 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emode Lenže ja som prišla domov o ôsmej :slight_smile:
No aká usilovná gazdinka si!
11. feb 2011 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 fúha, tichá domácnosť-to čo je??? :grinning: My sa buď rozprávame alebo sa občas vadíme, ale ticho je málokedy :wink:
11. feb 2011 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat no ja sa takto obcas odtrhnem :grinning:

ja celkom rada varim len zatial nie som odolna sofiinmu rozptylovaniu takze s nou toho robim minimalne, ked uz zacne byt rozumnejsia, tak sa v kuchyni budeme tocit obidve :wink:
11. feb 2011 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emode Ja radšej pečiem, ale nejako som už zlenivela či čo. :slight_smile:
11. feb 2011 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu uz nikto ... dobru nocku :pensive:
12. feb 2011 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobra ranko, u nas hruuuza pocasie, este horsie ako vcera, sice sem tam vykukne slnko ale okolo tmave mracna a fuka a fuka a fuka :rolling_eyes:
12. feb 2011 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj u nás fučí. A na koňovi mi trójskeho koňa hlási.
12. feb 2011 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute...aj u nas fuka, aj ked celkom aj slniecko vykukuje...mm siel na teambuilding, tak cakame svokru, bude tu s nami do zajtra....
obed hotovy, uz iba ryzu uvarim....a nic sa mi nechce....
12. feb 2011 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat aj mne nahlasilo kona trojskeho krasne a teraz neviem ci som hodala odstranit :unamused:
12. feb 2011 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
u nas bolo rano zamracene sivymi mrakmi a pomedzi to modra obloha a silny vetrisko. Ale boli sme aspon na poste a spat. teraz svieti slnko, modra obloha a silny vietor.
Mirko aj tak zaspaval 45 min a to ma neustale kopal, kmasal, stipal do prs, krical, spieval......tragedia

@soffi
@sssimi my sme obaja tvrdohlavi, tak to este potrva. Ale dnes som sa uz dozvedela ze je vsetko moja vina :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: vlastne ako vzdy :confused: tak mame krasny vikend :rolling_eyes: :rolling_eyes: :angry: :angry:
12. feb 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a robila som ryzovy nakyp, tak sa s nim teraz fajne napchavam :grinning: :grinning:
12. feb 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 no my sme tiez tvrdohlaví obaja, a keby to malo byt na nom tak sa nerozpravame aj mesiac, ale mna to vzdy po par hodinach prestane bavit, :grinning:
12. feb 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@soffi ja som teraz nastvana a riadne, tak ma to neprestane bavit. :angry: inac ja sa tiez vzdy prihovorim prva :rolling_eyes:
12. feb 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emode Na to sa teším už aj ja :wink:

@mystery7 my máme to šťastie, že zväčša sa chce hádať len jeden. Muž keď je naštvaný, tak je dosť mlkvi a vtedy viem, že netreba dráždiť hada bosou nohou :grinning: A vlastne aj ja keď som naštvaná, tak idem radšej upratovať a vybiť nervy....
12. feb 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a my sa hadame ked nie kazdy den, tak aspon kazdy druhy...sme take povahy obaja, hned sa nam nieco prieci....no ale uz sme sa s tym naucili zit a ticha domacnost uz ani nehrozi pri dvoch malych detoch hehe....
12. feb 2011 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka Veď aj vyzeráte tak taliansky :slight_smile:
U nás krásne jasno, aj vietor ustal, ale lenivá som ako voš, nebolo by od veci aj s Emkou poobede von vybehnúť.
12. feb 2011 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok