• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
@mimi21 to pocujem prvykrat. Nedavas ani kyselinu askorbovu??
@emode vy ste ake sikovne? Vodove farby u nas nehrozia. Keby bol Mirko doma trosku kludnejsi, tak by sme toho viacej poskusali, ale my nie, my musime len po vonku behat :rolling_eyes:
28. júl 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka Ford Mondeo, bude mať 6 rokov, 150tis. km
28. júl 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat paradne...tak nech este dlho vydrzi... :slight_smile:
28. júl 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 ani u nas vodovky nehrozia, lebo magi vzdy rozleje tu vodu na stetce :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze klarka ma povolene malovat iba ked ma magdulka poobednu siestu hehe....
28. júl 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 nie, nedavam, iba trochu cukru
28. júl 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matko velmi lubi malovat vodovymi,ale vzdy ho zahadne musime nechat sameho v izbe:slight_smile: ale este nikdy nic nepokreslil a ani vody nikdy neubudlo:slight_smile:
28. júl 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka Ďakujem, dúfam, že bude OK.
28. júl 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21 tak ja by som sa bala, ze sa mi to pokazi
28. júl 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21 ja som tak zavarala ale nestihlo sa pokazit miji bracekovia to rychlo zjedli :grinning: :grinning: ale inac som o tom pocula ze sa to len otoci a tak by to vicko malo chytit
28. júl 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka predajte ho :slight_smile:
29. júl 2011 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siri myslim ten telefon, hod ho na www.mobil.sk a mas to v suchu, pozri ceny, ake su, ak je to uplne novy, nebudes mat problem predat, ale ak ho niekto v rodine potrebuje, to je ine ...
ja som tiez dostala novy telefon na narodky :slight_smile:)

co sa tyka aut, my sme tiez nase dve predali a kupili velke rodinne peugeot 5008, ale dali sme ho zatial na firmu :slight_smile:, vzadu tri plnohodnotne sedacky s isofixom, takze uz len dalsie dve deti chybaju :slight_smile: a kufor hotove letisko :slight_smile: sme velmi spokojni :slight_smile: a co sa tyka cien, vzdy sa treba po internete poobzerat, byvaju nove a za ovela lepsie ceny ako na salone ...

@mystery7 kazde dieta je ine, sofia sa napriklad vonku tak nenalieta ako Mirko, ma radsej ine cinnosti, takze bud spokojna, ostatne veci pridu ...

vodovky v pohode, radsej som pri nej, raz uz vodu rozliala, ale pri frekvencii, akou malujeme, je to v pohode ... inak celkom pekne sa zacina aj sama hrat, uz nevyzaduje neustalu pritomnost, tak je to lepsie u nas :sweat_smile:
29. júl 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nad vodovkami som už aj ja rozmýšľala, ale ešte som to odložila na neskôr.
29. júl 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emode no prave, ze je novy a tu hodnotu co ma, mi tazko niekto zaplati...takze radsej najdeme niekoho, komu ho dame a koho potesi...
29. júl 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamaat a spokojna s ucesom??
inak co su to tie habakuky?? uz to tu raz bolo spominane, ale vobec neviem. a budeme mat tade cestu,tak ak je to daco vhodne pre krpcov...
29. júl 2011 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
patko dnes od rana vybavuje vylet :confounded: stale by chcel niekam chodit, autobusom, vlakom, to je jedno...auto az tak neboduje,len aby sme niekam sli. uz mu to slubujem neviem kolko, len s tymto pocasim o hovne sa nemozem odhodlat :frowning2:
neviem co mu zasa vymyslim na cely den, ked sa ani z domu neviem vymotat a este aj varit musim :rolling_eyes: ryzu mu slubujem uz neviem kolko, stale za nu opeka.
aj vasi su taki maniaci na ryzu? najlepsie rizoto, kukurica, hrasok, mrkva, masko byt nemusi.
29. júl 2011 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matko nie je maniak na ziadne jedlo:D ale neriesim uz.matko zase od rana plavat chce ist. tak poobede asi pojdeme do plavarne. matkovi sa rano cvrklo do gati lebo sa neskoro vypytal a mm mu hovori matko do kelu pocikal si sa:slight_smile: a matko od vtedy opakuje do kelu kaka do kelu kaka:slight_smile: a zaklincoval to otazkou co je to do kelu :D
@borocka aj matko by stale na vlaku chodil. tak raz do tyzdna chodime tatina do roboty vyzdvihnut vlakom.
29. júl 2011 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borocka u nas vzdy boduje ryza s maskom :sweat_smile: zemiaky nemusi, este tak pecene ... no a hit sezony, varena kukurica :wink:

vyplody recove si uz musim niekde zapisovat: ja nechapem ... ja neviem, fakt, konecne uz pod ... a najnovsie, ocko, ty si šiši :sweat_smile: ... to ma zo skolky
29. júl 2011 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borocka vygoogli si Habakuky, je to svet rozpravok na donovaloch ...
29. júl 2011 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna nejako habakuky nezaujali...asi ze sme tam boli v septembri a ziadne akcie, animacie pre deti tam neboli, proste nuda...
29. júl 2011 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emode ja viem ze deti su rozne, len niekedy by mi dobre padlo byt trochu doma :sweat_smile: ale aj Mirko sa uz vie trosku pohrat sa. Postupne sa meni, tak uvidime.
Dnes je debilne pocasie :frowning2: raz svieti slnko, raz uplne zatiahute a potom fuci a cele dookola. Boli sme kupit redukciu na wc nech ho tam nemusim drzat.
29. júl 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emode ako sofia zvlada skolku? mali ste aj place, ze tam nechce ist?
lebo ak mi toto zacne ninka robit, tak ja budem plakat s nou, ja som taka povaha sprosta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. júl 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21 neboj zvladnes...vyplaces sa za dverami skolky:slight_smile:
29. júl 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hoogy aj u nas ninka uz zachytila do kelu, minule sa ma opytala: a kde mam ist do kelu? :slight_smile:
tiez uz ma riadne hlasky, narehoceme sa na nej teda poriadne :wink:
29. júl 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21 aj my na matkovi:slight_smile: ale najviac nas zaskocilo ta otazka co je to do kelu:D a mm mu hovori to je zelenina a zostal spokojny:D
29. júl 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hoogy pato jedlu tiez vela neda :grinning: kolkakrat za cely den zje tanier polievky a jeden jogurt :angry: ale ryzu ozaj moze. len ju nemozem robit na 5dni v tyzdni, 6ty den halusky a 7y den placky :confused:
velmi je preberavy. ale tiez uz prestavam riesit, dakedy ma to este velmi vytoci,ked stravim cas v kuchyni,vymyslam mu, nakupujem, varim...a on potom ani neochutna ze vraj ble.

no a nase zapoty: vcera sme ranajkovali sunku,tak daco ukazoval prstami a vraj ako koberec,ako koberec. kym mi docvaklo ze chce sunku zrolovat "ako koberec" :grinning: :grinning: a mucholapka sa u nas vola zabijacka :grinning: a vyrazy ako do kelu, opica-skorica, neotravuj, dam ti jednu po riti,.... su bezne.
vsetko staci pocut raz. pred par dnami pozeral s bratom akysi duchaplny film nadabovany v cestine,tak potom chodil ze "ty vole".
a zacal byt celkom sutazivy, cokolvek a kedykolvek, on prvyyyyy!!!!!!!!!! a on ma vacsie!!!!!!!!!!!!! minule ukazoval ze ma laket,tak hovorim ano patko,krasny, a brat mu natrcil svoj laket,pato pozri aj ja mam laket. a patko hned hlasi: ale ja mam vacsi!!!
29. júl 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borocka vidim,ze tiez mate doma zabavu:slight_smile: matko to zatial nechyta,ale chlapci su viac sutazivi ako dievcata tak tiez cakam kedy ho to chyti.
29. júl 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hoogy kazdy den mi niecim spestri :astonished: niekedy usmevne a niekedy s placom. dnes napr santil na pohovke, teda ani neviem co presne robil, zliepal sa tam........a zrazu plac. tak som ho pritulila nech mi povie co sa stalo,ked tu kuknem a pohovka krvavymi bozkami skraslena, moje tricko tiez..........tak si spodnu peru rozhryzol :rolling_eyes: vrazil totizto do steny
29. júl 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borocka och to sa aj nam stava. minule tri krat za den tak padol na spodnu peru uz som myslela ze ma porazi. tak niekedy je lepsi den niekedy horsi. u nas je najlepsie ked je tatino doma lebo s nim sa vie najlepsie vyblaznit.
29. júl 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hoogy pato odzaciatku je velmi nepozorny,nedockavy, velmi vela pada. aj na ocnom sme boli, na jesen mal dvojky dioptrie, do blizka nevidel :rolling_eyes: , vela to vysvetlovalo. pomaly sa to zlepsovalo,ale mam pocit ze sme tam kde pred tym. sice lepsie vidi,ale je rychlejsi, silnejsi takze aj tie urazy su skaredsie.
a najlepsie den je ked sa obaja dobre vyspime a obaja vstaneme s dobrou naladou :grinning: :grinning: vyblaznit sa vieme aj samy, len bohuzial materska mi uz pekne lezie na mozog. a pato od rana do vecera zhana spolocnost, vzdy zistuje ci ideme na vylet, ci niekto pride k nam, alebo pojdeme k niekomu my. kazdy bozi den sa musime s niekym stretavat
29. júl 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borocka toto aj matko ma rad ked niekam chodime ked nas deti pridu pozriet aby ke mi ideme knim. nastastie mame teraz susedov ktori maju tiez majoveho chalapceka dvojrocneho a dievcatko 3,5 rocne. s tymi sa vzdy vyblazni dositosti. ale ked sme boli an slovenkus tak sme mali kazdy den program. moj muz chodil na dlhodobe sluzobky takze aj 3 mesiace nebol doma. to bolo na nervy. stale sama s malym. takze viem ako to mas. ale mali sme taku partiu a kazdy den iny program. plavanie, hudobna, dva krat anglina(to som ja ucila take male deticky a matko bol so mnou) a jeden den sme mali volno:D inak by som to asi nevydrzala.ja som aj dost spolocenska a strasne aktivna takze aj teraz stale nieco vymyslam.
29. júl 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok