Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
20. aug 2009

jamaat ty si davala malej mliecko z flase a v pohode ti taha dalej aj z prsnika?
ja telku vobec nesledujem ani som si neuvedomila ze je atletika 😝

mimi21
20. aug 2009

baby ani nezartujte uz s tymi 3 mesiacmi
z certikov budu anjelici 🙂 a z anjelikov certici ☹
mna sa v tomto pripade tyka ta druha moznost

my uz sme ulozeni a spinkame

jamaat aj ty si jana, nie? zajtra oslavujeme 😵

ludmilabb
20. aug 2009

myslis?

mimi21
20. aug 2009

jamaat naraz sme pisali to iste 😉 😉 😉

dm1
20. aug 2009

no dnes bol hrozny den. maly cez den spal dokopy len 1,5 hodiny. Pol hodiny v kocari a doma este 2x po pol hodke...som KO. lebo aj to co doma na pol hodinu zaspal mi trvalo uspat ho hodinu...
ludmila - mne prave do 3 mesiacov krasne spal cez den aj 3 hodiny a po 3 m sa to zmenilo ☹. Dufam ze je to len tym teplom a zmeni sa to este...
Inak teraz mi ani vecer pekne nezaspal ako vzdy. Tak som to vzdala a dala som ho do postielky. Som zvedava ci zaspi sam. Ale zatial je ticho...

zuzkaprofant
20. aug 2009

mne sa nezda ze sa az tak zmenia moj troska viacej placka ale len vtedy ked je hladny alebo mu treba grcnut, inac spionka asi tolko no troska uz menej ako spinkal len sa chce viacej uz hrat ale pojra sa aj sam tak neviem ci sa dako az tak velmi zmenil, podla mne ked je babatko moc uplakane tak aj ostane take mozno sa troska ukludni ale uplne zmenit asi nie ja neviem , moj mi zase zaspal tentokrat v klokanke 😀 on je cely po mne kde ide tam spi

ludmilabb
20. aug 2009

horsia kombinacia by bola ze bolo zle, je zle a bude zle 😉
ale s tym nic nespravim ani svoje babo neprerobim 😖
ked sa na mna mala usmeje tak to je stastieeee 😉 potom sa aj na zle rychlejsie zabuda

dm1
20. aug 2009

mimi mna prave tiez a tusim je to pravda.... take zlate dieta to byvalo... no hadam sa to este zmeni.

ludmilabb
20. aug 2009

inak mala sa hadze, nohami odraza a posuva hore, dole a nabok este sa neprevratila ale zacina byt viacej nervozna na chrbte

mimi21
20. aug 2009

veru tak ludmila, ten usmev je totalne odzbrojujuci 😉 aj ja vzdy zmaknem ked sa mala usmeje

ludmilabb
20. aug 2009

dm1 ja som dnes malu uspavala tiez v kociku doma, lebo na rukach nechcela vrestala ako pavian a suchala oci prispata bola a len plakala, uhondrlala som ju na 30 minut a potom este raz na 15 minut. je to parada

ludmilabb
20. aug 2009

mimi mne sa paci ked malu pusinkujem na brusku a ona zviskne a ustocka dokoran a siroky usmev 🙂 🙂 🙂

nikanika28
20. aug 2009

Cafte baby, tak od dnes mam kluuuud, som doma bez chlapov 😅 . 😀 Malinka uz spinka a ja zrazu neviem, co so sebou.. 😕 .
Viete co sa mi dnes stalo? Dostala som pokutu, ked som sla do N. Mesta 😠 😠 😠 Ti hajzlici zeleni boli schovani a merali....no a mne namerali... 🙄...asi tak 200m pred cedulou... 😖 Tak som lahsia o 30euro...mohlo to byt aj horsie 😀 😀 😀

sirinka
20. aug 2009

no ani moja sa zatial nezmenila...rovnako nespi od narodenia... 😝

mimi21
20. aug 2009

ludmila 😵 😵 😵

ja som dnes malu nechala na hracej deke a ked som sa vratila tak uz len hlavicku mala na deke, zvysok na zemi 😅

moja mala ked sa nervi a zaspava tak sa mi tuli do dlane a dnes som jej dala na licko spanielsku deku a tu si tak tulila ze az 🙂

mimi21
20. aug 2009

nika no super, u nas je pokuty manzel, co mesiac, to pokuta, uz mi o nich ani radsej nehovori 🤐

jamaat
20. aug 2009

mimi, ano, som Jana. Tak zajtra budeme aspoň virtuálne piť. 🙂

Ludka, myslím si, že keď sa bábätká naučia ovládať svoje pohyby a hrať sa, tak vtedy sa aj to spanie napraví. Že to s tým súvisí. A to sa deje práve zhruba v 3 mesiacoch.

ludmilabb
20. aug 2009

jamaat moja mi v noci cestovala 😀 zobudila som sa ze placka ale dako skor pred zvycajnym casom dojcenia a pozeram ona uplne inde ako som ju polozila hlava pri kojeneckom vankusi, teda skoro pod nim normalne sa odkopala zo zavinovacky 😝
ja som skusala jej na zaspatie dat nieco do ruky-moje pyzamo aby mala pocit ze som pri nej
ale figu nechcela ho este sa hnevala ze co to ma

dm1
20. aug 2009

baby zakrak - on sam zaspal 😀

ludmilabb
20. aug 2009

jamaat ja by som to taaaak velmi chcela aby uz bolo lepsie

ludmilabb
20. aug 2009

dm no vidis, sikulka 🙂

dm1
20. aug 2009

ludmila - to bola len vynimka.... cez den by mi to urcite nepreslo.

lasenka
20. aug 2009

ahojte 😉
my este nespinkame... kupkali sme sa a teraz lezkame pod hrazdickou 😉 na bok sa este voooobec neprevalujeme 😔

nikanika28
20. aug 2009

ludka a v akych intervaloch ti malicka papa? kazdu hodku, dve...? 5min, 10..? Pri plackani kope nozickami alebo je to skor take jedovanie?

nikanika28
20. aug 2009

ozaaj baby, nemate niekto skusenosti s tou fotoknihou od Happyfoto???? Objednala som si totizto 3x ten zosit, co je tam teraz akcia, tak som straaasne zvedava, ako to bude vyzerat?

nikanika28
20. aug 2009

mimi, a to mi chcel dat najprv 60 😕 😕 😕 a zobrat papiere 😕 😕

dualcore
20. aug 2009

no s tou zmenou je to celkom realne moj bol zly ako cert a je zo dna naden lepsi...takze mne by ta zmena uplne vyhovovala 😎

ludmilabb
20. aug 2009

nikanika kojim ju tak raz za hodinu ked ju uspavam tak aj kazdu chvilu vzdy ked otvori oci ona niekedy reve aj na prsniku, ked place tak nehadze nozkami ale ked reve tak nohami kope ako besna a skrieka ale vtedy som uz zufala ☹

nikanika28
20. aug 2009

ludka a neboli ju brusko? ako ti prebera?

nikanika28
20. aug 2009

baby, uz som volala s MM a som mu oznamila o tej pokute...tak sa mi smial... 🙄 . To sa este dosmeje, ked uvidi, co som pokupila 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀