• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
autor
siri: lenka lezi a patrik sedi vpredu vo vanicke, nohy vonku a drzi sa rucky na kociku .... musim ich tak odfotit, len vzdy mi to napadne az ked sme uz vonku a fotak doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. sep 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siri práve dnes mi prišiel nosič, ale ešte je na pošte. MM nie je doma a ja musím chodiť na poštu do mesta a som bez auta... Snáď zajtra. Dnes už pravdepodobne nestihnem :frowning2: ... Doma mám len požičanú klokanku a moc v nej nechcem nosiť...

No malej som teraz dala papať a zalomila-zase neviem či sa dostanem ku kočíkovaniu... Ale po zobudení už aj štartujem-ak nezačne pršať, lebo sa tu zmráka :confounded: ...

Bambi aj mne malá spí cez deň nepravideľne... Teraz spávala týždeň cez deň 5x po polhodine, včera už potiahla 1x v kuse 2 hodiny-a naplánuj si niečo, keď nevieš čo ťa čaká :slight_smile:
2. sep 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
siri ja dvojkocik nemam, golfky mam u nasich, tak si musim poradit ako viem .....
2. sep 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monkap musia byť zlatučký :grinning:
2. sep 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sssimi no a ked ti takto zaspi supni ju do kocika a hajde...
2. sep 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sssimi: kazdy po nas kuka, ze ako ich tam vozim :grinning: uz len cakam, do kedy to kocik vydzi ...
2. sep 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz vam babatka prespia celu noc moj maly nie vstavam kazde 3 hodky aj v noci lebo je hladny alebo smedny ale cez den mi spinka skoro stale aspon pol dna mi prespi
2. sep 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako vidím niesom sama, čo sa viac usedí doma, ako nakočíkuje a pritom som sa na to tešila kde všade s malou pôjdem. Aj dnes som vyšla vonku urobili sme 500 metrov s krikom a skončili sme pred blokom na rukách. Ja mám ináč tiež trojkombináciu, ale jeden aj tak plánujeme kúpiť k rodičom, aby som to nemusela tiež trepať cez celé Slovensko
2. sep 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzka: mne v noci 2krat papa ... ale to sa len napapa a spinka dalej ...
2. sep 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj mne napapa sa v spanku a odgrgneme a spime dalej , ja chodim casto s malym vonku ked placka berem ho na rucky a hotovo , lebo ked u nas zacne prisat tak sa vonku nedostaneme uz :grinning:
2. sep 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme na tom podobne ako bambi a čo sa týka noci tak my už vyspíme do rána do piatej, lebo mám málo mlieka a musím prikrmovať. :frowning2: :frowning2:
2. sep 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nasa neprespi celu noc...zaspava okolo desiatej, to ju dam do postielky u nas velky pokrok a tak dve az tri hodky prespi a potom uz ide k nam do postele a papa ani neviem ako casto, lebo sa pri tom ani poriadne nepreberiem, len ju prehadzujem z jedneho ciciku na druhy a spime...
2. sep 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz sa magdalenka zoznamila s nasim kocurom...trosku ho vytahala za chlpy :slight_smile: a zjavne sa jej pacil...
2. sep 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siri, aj kocúrovi sa to páčilo? :slight_smile: ..... Zjavne nemáš problém s "mačacími" chorobami. :wink:
2. sep 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat chodite na plazove?
2. sep 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blazika uz Sofiu tiez vyoblizovala az som ju musela odtiahnut lebo v tomto je velmi usilovna a Sofia ma vacsinou otvorena ustocka tak to by nedopadlo dobre :grinning:
2. sep 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute
tak ja som taka chora ako uz davno nie, nadchu mam brutalnu, stale mi tecie z nosa a okrem toho ze nic necitim, nemam ani chut, tak mozem teraz zjest hocico
hrdlo boliet prestalo, ale inac sa citim poriadne pod psa :unamused:
2. sep 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludka, v Štúrove sme boli na 3 dni.

Náš dunčo veľmi neoblizuje, len oňuchať mu stačí.

mimi, tak sa vylieč. Poznám to, často mávam nádchu a boľavé hrdlo.
2. sep 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat, si ma inspirovala, ani ja uz plienky nezehlim :wink:
2. sep 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat no to teda strach nemam...je ockovani a len vynimocne sa nejake choroby prenasaju z macky na cloveka...
2. sep 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, veď suché plienky sa nemajú ako obacilavieť, ako to niektoré ženy kvôli "dezinfekcii" žehlia a mäkké už tiež nepotrebujú, veď keď ich netlačia všetky tie veci na tvári, čo ohryzávajú, tak plienky pri utieraní grcky duplom nie. :slight_smile:

siri, no niektorí ľudia si to myslia. Od bĺch až po toxoplazmózu. Ale ja si o tom tiež myslím svoje.
2. sep 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby maju vase miminka nejaku hracku na spinkanie? takeho mojkacieho plysaka?
2. sep 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siri - ja som mojmu dala psika, uz ho aj mydlil v ruckach..:slight_smile: a raz si s nim prikryl ocka, ked som ho cez den dala spat..:slight_smile:
2. sep 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siri my mame takeho "handroveho" psika, mala ho ma velmi rada, pouzivame ho ale asi len posledne 2 tyzdne, uz si ho vie pekne chytit a prituli si ho
niekedy s nim ma uplne tvaricku zakrytu
alebo ked zabudneme psika, tak si tuli roh decky :slight_smile:
ved taketo hracky sa aj normalne volaju, ze tulidla :wink:
videla som to aj v DM, my sme to ale dostali
2. sep 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac my uz spinkame :dizzy_face:
dnes som kupila super chlebi, tak sa napchavam, len skoda ze chut necitim, ale je fajny makkucky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. sep 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj moja už spí. A tulidlo zatiaľ nemáme, ešte si nevie až tak rúčky ovládať. Zatiaľ sa túli ku kojaciemu vankúšu a v kočíku jej dám tiež nejakú "handru" ku hlávke.

Inak dnes mi spala ako ukážkové dieťa. Doobeda 2 a pol hodiny, poobede tiež a ešte 20 minút v aute zdriemla. Úplná paráda! :slight_smile:
2. sep 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jamaat, prave som sa docitala o tebe, ze mas 13 rocnu dcerku. ako to zvladas po takom odstupe, lebo ja mam 10 rocnu kocku a zo zaciatku som si pripadala ako prvorodicka, teraz je to uz fajn, len asi zacina mat pubertu, tak riesim raz plienky, raz odvravanie
2. sep 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naty, tiež som bola ako prvorodička, nič som si nepamätala, ale človek sa do toho dostane. Pubertu už máme doma dávno, už som si aj zvykla. :slight_smile:
2. sep 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siri ja dávam malej plienku-to má ako by sme jej povedali, že ideme spať... Chyti si ju zaborí do nej noštek a v momente zavrie oči.... Ale aj tak musíme uspávať...

Jaj boli sme na pošte po ten nosič ideme ho teraz vyskúšať..
2. sep 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juuuj tak dobrý je ten nosič... Páči sa nám to :grinning:
2. sep 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok