Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

monkap
autor
2. sep 2009

siri: lenka lezi a patrik sedi vpredu vo vanicke, nohy vonku a drzi sa rucky na kociku .... musim ich tak odfotit, len vzdy mi to napadne az ked sme uz vonku a fotak doma 😝

sssimi
2. sep 2009

Siri práve dnes mi prišiel nosič, ale ešte je na pošte. MM nie je doma a ja musím chodiť na poštu do mesta a som bez auta... Snáď zajtra. Dnes už pravdepodobne nestihnem ☹ ... Doma mám len požičanú klokanku a moc v nej nechcem nosiť...

No malej som teraz dala papať a zalomila-zase neviem či sa dostanem ku kočíkovaniu... Ale po zobudení už aj štartujem-ak nezačne pršať, lebo sa tu zmráka 😖 ...

Bambi aj mne malá spí cez deň nepravideľne... Teraz spávala týždeň cez deň 5x po polhodine, včera už potiahla 1x v kuse 2 hodiny-a naplánuj si niečo, keď nevieš čo ťa čaká 🙂

monkap
autor
2. sep 2009

siri ja dvojkocik nemam, golfky mam u nasich, tak si musim poradit ako viem .....

sssimi
2. sep 2009

Monkap musia byť zlatučký 😀

sirinka
2. sep 2009

sssimi no a ked ti takto zaspi supni ju do kocika a hajde...

monkap
autor
2. sep 2009

sssimi: kazdy po nas kuka, ze ako ich tam vozim 😀 uz len cakam, do kedy to kocik vydzi ...

zuzkaprofant
2. sep 2009

Uz vam babatka prespia celu noc moj maly nie vstavam kazde 3 hodky aj v noci lebo je hladny alebo smedny ale cez den mi spinka skoro stale aspon pol dna mi prespi

katarinka151
2. sep 2009

no ako vidím niesom sama, čo sa viac usedí doma, ako nakočíkuje a pritom som sa na to tešila kde všade s malou pôjdem. Aj dnes som vyšla vonku urobili sme 500 metrov s krikom a skončili sme pred blokom na rukách. Ja mám ináč tiež trojkombináciu, ale jeden aj tak plánujeme kúpiť k rodičom, aby som to nemusela tiež trepať cez celé Slovensko

monkap
autor
2. sep 2009

zuzka: mne v noci 2krat papa ... ale to sa len napapa a spinka dalej ...

zuzkaprofant
2. sep 2009

no aj mne napapa sa v spanku a odgrgneme a spime dalej , ja chodim casto s malym vonku ked placka berem ho na rucky a hotovo , lebo ked u nas zacne prisat tak sa vonku nedostaneme uz 😀

katarinka151
2. sep 2009

my sme na tom podobne ako bambi a čo sa týka noci tak my už vyspíme do rána do piatej, lebo mám málo mlieka a musím prikrmovať. ☹ ☹

sirinka
2. sep 2009

ani nasa neprespi celu noc...zaspava okolo desiatej, to ju dam do postielky u nas velky pokrok a tak dve az tri hodky prespi a potom uz ide k nam do postele a papa ani neviem ako casto, lebo sa pri tom ani poriadne nepreberiem, len ju prehadzujem z jedneho ciciku na druhy a spime...

sirinka
2. sep 2009

tak uz sa magdalenka zoznamila s nasim kocurom...trosku ho vytahala za chlpy 🙂 a zjavne sa jej pacil...

jamaat
2. sep 2009

siri, aj kocúrovi sa to páčilo? 🙂 ..... Zjavne nemáš problém s "mačacími" chorobami. 😉

ludmilabb
2. sep 2009

jamaat chodite na plazove?

ludmilabb
2. sep 2009

Blazika uz Sofiu tiez vyoblizovala az som ju musela odtiahnut lebo v tomto je velmi usilovna a Sofia ma vacsinou otvorena ustocka tak to by nedopadlo dobre 😀

mimi21
2. sep 2009

caute
tak ja som taka chora ako uz davno nie, nadchu mam brutalnu, stale mi tecie z nosa a okrem toho ze nic necitim, nemam ani chut, tak mozem teraz zjest hocico
hrdlo boliet prestalo, ale inac sa citim poriadne pod psa 😒

jamaat
2. sep 2009

ludka, v Štúrove sme boli na 3 dni.

Náš dunčo veľmi neoblizuje, len oňuchať mu stačí.

mimi, tak sa vylieč. Poznám to, často mávam nádchu a boľavé hrdlo.

mimi21
2. sep 2009

jamaat, si ma inspirovala, ani ja uz plienky nezehlim 😉

sirinka
2. sep 2009

jamaat no to teda strach nemam...je ockovani a len vynimocne sa nejake choroby prenasaju z macky na cloveka...

jamaat
2. sep 2009

mimi, veď suché plienky sa nemajú ako obacilavieť, ako to niektoré ženy kvôli "dezinfekcii" žehlia a mäkké už tiež nepotrebujú, veď keď ich netlačia všetky tie veci na tvári, čo ohryzávajú, tak plienky pri utieraní grcky duplom nie. 🙂

siri, no niektorí ľudia si to myslia. Od bĺch až po toxoplazmózu. Ale ja si o tom tiež myslím svoje.

sirinka
2. sep 2009

baby maju vase miminka nejaku hracku na spinkanie? takeho mojkacieho plysaka?

rybca
2. sep 2009

siri - ja som mojmu dala psika, uz ho aj mydlil v ruckach..🙂 a raz si s nim prikryl ocka, ked som ho cez den dala spat..🙂

mimi21
2. sep 2009

siri my mame takeho "handroveho" psika, mala ho ma velmi rada, pouzivame ho ale asi len posledne 2 tyzdne, uz si ho vie pekne chytit a prituli si ho
niekedy s nim ma uplne tvaricku zakrytu
alebo ked zabudneme psika, tak si tuli roh decky 🙂
ved taketo hracky sa aj normalne volaju, ze tulidla 😉
videla som to aj v DM, my sme to ale dostali

mimi21
2. sep 2009

inac my uz spinkame 😵
dnes som kupila super chlebi, tak sa napchavam, len skoda ze chut necitim, ale je fajny makkucky 😝

jamaat
2. sep 2009

Aj moja už spí. A tulidlo zatiaľ nemáme, ešte si nevie až tak rúčky ovládať. Zatiaľ sa túli ku kojaciemu vankúšu a v kočíku jej dám tiež nejakú "handru" ku hlávke.

Inak dnes mi spala ako ukážkové dieťa. Doobeda 2 a pol hodiny, poobede tiež a ešte 20 minút v aute zdriemla. Úplná paráda! 🙂

naty132
2. sep 2009

ahoj jamaat, prave som sa docitala o tebe, ze mas 13 rocnu dcerku. ako to zvladas po takom odstupe, lebo ja mam 10 rocnu kocku a zo zaciatku som si pripadala ako prvorodicka, teraz je to uz fajn, len asi zacina mat pubertu, tak riesim raz plienky, raz odvravanie

jamaat
2. sep 2009

naty, tiež som bola ako prvorodička, nič som si nepamätala, ale človek sa do toho dostane. Pubertu už máme doma dávno, už som si aj zvykla. 🙂

sssimi
2. sep 2009

Siri ja dávam malej plienku-to má ako by sme jej povedali, že ideme spať... Chyti si ju zaborí do nej noštek a v momente zavrie oči.... Ale aj tak musíme uspávať...

Jaj boli sme na pošte po ten nosič ideme ho teraz vyskúšať..

sssimi
2. sep 2009

Juuuj tak dobrý je ten nosič... Páči sa nám to 😀